Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Zlínský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Zlínský kraj

CHALUPA U ROUBÍČKŮ

10

CHALUPA U ROUBÍČKŮ

UbytováníCHALUPA U ROUBÍČKŮ. CHALUPA U ROUBÍČKŮ se nachází v Horní Bečvě a nabízí zahradu, terasu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování CHALUPA U ROUBÍČKŮ se nachází ve městě Horní Bečva (Česko - Zlínský kraj).

ChillResort

10

ChillResort

UbytováníChillResort. ChillResort se nachází v Zádveřicích a nabízí terasu. Nabízí sezónní venkovní bazén, saunu, vířivku a zahradu. Ubytování ChillResort se nachází ve městě Zádveřice-Raková (Česko - Zlínský kraj).

Chata Branka

10

Chata Branka

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Branka. Chata Branka se nachází v Luhačovicích a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Chata Branka se nachází ve městě Luhačovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Magion

10

Apartmán Magion

Ubytování (Apartmán) Apartmán Magion. Apartmány Magion se nacházejí v Luhačovicích a nabízejí posezení, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Magion se nachází ve městě Luhačovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmán Magion má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Magion momentálně evidujeme 25 recenzí.

V podkroví Luhačovice

10

V podkroví Luhačovice

UbytováníV podkroví Luhačovice. V podkroví Luhačovice se nachází v Luhačovicích. Nabízí zahradu, výhled na řeku a bezplatné Wi-Fi. Ubytování V podkroví Luhačovice se nachází ve městě Luhačovice (Česko - Zlínský kraj).

Apart U Svatých

10

Apart U Svatých

UbytováníApart U Svatých. Apart U Svatých se nachází v Halenkovicích. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart U Svatých se nachází ve městě Halenkovice (Česko - Zlínský kraj).

Chalupy okolo Jalovca

10

Chalupy okolo Jalovca

UbytováníChalupy okolo Jalovca. Chalupy okolo Jalovca se nachází v Hutisku, 39 km od hradu Štramberk a Trúby, a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Chalupy okolo Jalovca se nachází ve městě Hutisko-Solanec (Česko - Zlínský kraj).

Vila pod Černou horou

10

Vila pod Černou horou

Ubytování (Vila) Vila pod Černou horou. Vila pod Černou horou se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí zahradu, gril, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Vila pod Černou horou se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány U Květné zahrady

10

Apartmány U Květné zahrady

UbytováníApartmány U Květné zahrady. Apartmány U Květné zahrady se nacházejí v Kroměříži, 46 km od Olomouckého hradu, 34 km od Dinoparku Vyškov a 44 km od hlavního autobusového nádraží. Ubytování Apartmány U Květné zahrady se nachází ve městě Kroměříž (Česko - Zlínský kraj).

Vila ANA

10

Vila ANA

Ubytování (Apartmán) Vila ANA. Vila ANA se nachází v Uherském Brodě, 46 km od Opatije. Nabzí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila ANA se nachází ve městě Uherský Brod (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Vila ANA má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Vila ANA momentálně evidujeme 35 recenzí.

UBYTKO POLEŠOVICE

10

UBYTKO POLEŠOVICE

UbytováníUBYTKO POLEŠOVICE. UBYTKO POLEŠOVICE se nachází v Polešovicích ve Zlínském kraji a nabízí zahradu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování UBYTKO POLEŠOVICE se nachází ve městě Polešovice (Česko).

Apartmány pod Rališkou

10

Apartmány pod Rališkou

UbytováníApartmány pod Rališkou. Nachází se v Horní Bečvě ve Zlínském kraji. Apartmány pod Rališkou se nacházejí 17 km od golfového rezortu Prosper Čeladná a nabízejí zdarma dostupné... Ubytování Apartmány pod Rališkou se nachází ve městě Horní Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Smraďavka

10

Apartmán Smraďavka

UbytováníApartmán Smraďavka. Apartmán Smraďavka se nachází v Buchlovicích, 44 km od Dinoparku Vyskov, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a dětský klub. Ubytování Apartmán Smraďavka se nachází ve městě Buchlovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Štěpán

10

Apartmán Štěpán

UbytováníApartmán Štěpán. Apartmán Štěpán se nachází ve Velkých Karlovicích, pouhých 47 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Štěpán se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Chalupa Morava

10

Chalupa Morava

UbytováníChalupa Morava. Chalupa Morava se nachází ve Veselí nad Moravou, pouhých 47 km od golfového rezortu Penati, a nabízí zahradu, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Ubytování Chalupa Morava se nachází ve městě Veselí nad Moravou (Česko - Zlínský kraj).

Chalupa na mechu

10

Chalupa na mechu

UbytováníChalupa na mechu. Chalupa na mechu se nachází v Prostřední Bečvě, 30 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou... Ubytování Chalupa na mechu se nachází ve městě Hutisko-Solanec (Česko - Zlínský kraj).

Dvě chalupy - Velké Karlovice

10

Dvě chalupy - Velké Karlovice

UbytováníDvě chalupy - Velké Karlovice. Dvě chalupy - Velké Karlovice se nachází ve Velkých Karlovicích, 40 km od golfového rezortu Prosper Čeladná, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Dvě chalupy - Velké Karlovice se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Roubenky na Dupačce

10

Roubenky na Dupačce

UbytováníRoubenky na Dupačce. Roubenky na Dupačce se nachází ve Velkých Karlovicích, 39 km od golfového hřiště Prosper Golf Resort Čeladná, 45 km od Lietavského hradu a 49 km od... Ubytování Roubenky na Dupačce se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Petřekova chalupa

10

Petřekova chalupa

UbytováníPetřekova chalupa. Petřekova chalupa se nachází v Prostřední Bečvě, 27 km od golfového rezortu Prosper Čeladná a 33 km od hradu Štramberk a Trúby. Ubytování Petřekova chalupa se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Ubytování na námořní jachtě

10

Ubytování na námořní jachtě

UbytováníUbytování na námořní jachtě. Ubytování na námořní jachtě se nachází ve Veselí nad Moravou, 49 km od golfového rezortu Penati. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování Ubytování na námořní jachtě se nachází ve městě Veselí nad Moravou (Česko - Zlínský kraj).

View on Skyscraper of Bata - loft XL

9,9

View on Skyscraper of Bata - loft XL

Ubytování (Apartmán) View on Skyscraper of Bata - loft XL. Baťa’s skyscraper view loft se nachází ve Zlíně a nabízí ubytování s klimatizací. Do Rožnova pod Radhoštěm je to 44 km. Ubytování View on Skyscraper of Bata - loft XL se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány U Holubů

9,9

Apartmány U Holubů

Ubytování (Apartmán) Apartmány U Holubů. Apartmány U Holubů se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm a nabízejí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Holubů se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmány U Holubů má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány U Holubů momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Hutisko 769

9,9

Apartmány Hutisko 769

Ubytování (Apartmán) Apartmány Hutisko 769. Apartmány Hutisko 769 se nachází v obci Hutisko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, přístupem do zahrady a terasou. Ubytování Apartmány Hutisko 769 se nachází ve městě Hutisko-Solanec (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmány Hutisko 769 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmány Hutisko 769 momentálně evidujeme 20 recenzí.

LOFT WAPITI

9,9

LOFT WAPITI

UbytováníLOFT WAPITI. LOFT WAPITI se nachází v Hutisku, 30 km od golfového rezortu Prosper Čeladná a 36 km od hradu Štramberk a Trúby. Nabízí sdílený lounge a výhled do zahrady. Ubytování LOFT WAPITI se nachází ve městě Hutisko-Solanec (Česko - Zlínský kraj).

Apartmány TriMM

9,9

Apartmány TriMM

UbytováníApartmány TriMM. Apartmány TriMM se nachází v Uherském Hradišti a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány TriMM se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Brasserie Avion

9,9

Apartmán Brasserie Avion

UbytováníApartmán Brasserie Avion. Apartmán Brasserie Avion se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, 21 km od golfového rezortu Prosper Čeladná a 28 km od hradu Štramberk a Trúby. Ubytování Apartmán Brasserie Avion se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česko - Zlínský kraj).

Chata v Beskydech

9,9

Chata v Beskydech

Ubytování (Prázdninový dům) Chata v Beskydech. Chata v Beskydech se nachází v Rožnově pod Radhoštěm a nabízí zahradu a terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chata v Beskydech se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česko - Zlínský kraj).

Ateliér sklep

9,9

Ateliér sklep

Ubytování (Privát) Ateliér sklep. Ateliér sklep se nachází v Uherském Hradišti, 34 km od Skalice. Nabízí patio a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ateliér sklep se nachází ve městě Uherské Hradiště (Česko - Zlínský kraj).

Apartman Razula

9,9

Apartman Razula

Ubytování (Apartmán) Apartman Razula. Apartmán Razula se nachází ve Velkých Karlovicích a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartman Razula se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartman Razula má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Razula momentálně evidujeme 28 recenzí.

Brunetti Villa Zlín

9,9

Brunetti Villa Zlín

UbytováníBrunetti Villa Zlín. Brunetti Villa Zlín se nachází ve Zlíně a nabízí gril. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Brunetti Villa Zlín se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Valašský dvůr

9,9

Valašský dvůr

Ubytování (Apartmán) Valašský dvůr. Valašský dvůr se nachází v klidném prostředí, 500 metrů od lyžařského areálu Razula a 5 km od centra Velkých Karlovic. Ubytování Valašský dvůr se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Valašský dvůr má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Valašský dvůr momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmany pod Pustevnami

9,9

Apartmany pod Pustevnami

Ubytování (Apartmány) Apartmany pod Pustevnami. Apartmány pod Pustevnami se nachází v Prostřední Bečvě a nabízí ubytování s terasou. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmany pod Pustevnami se nachází ve městě Prostřední Bečva (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Javorník a Javorníček

9,9

Apartmán Javorník a Javorníček

Ubytování (Apartmány) Apartmán Javorník a Javorníček. Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve Velkých Karlovicích, 300 metrů od lyžařského vleku Galik. Ubytování Apartmán Javorník a Javorníček se nachází ve městě Velké Karlovice (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán Vila Radmila

9,9

Apartmán Vila Radmila

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vila Radmila. Apartmán Vila Radmila se nachází v Luhačovicích ve Zlínském kraj. Apartmán má terasu, balkon a výhled na hory. Ubytování Apartmán Vila Radmila se nachází ve městě Luhačovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmán Vila Radmila má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Vila Radmila momentálně evidujeme 13 recenzí.

Meadow Ranch Holiday Home

9,9

Meadow Ranch Holiday Home

Ubytování (Farma) Meadow Ranch Holiday Home. Meadow Ranch Holiday Home se nachází v Jaroslavických Pasekách ve Zlínském kraji, 35 km od Uherského Hradiště, a nabízí terasu, výhled do zahrady, Wi-Fi... Ubytování Meadow Ranch Holiday Home se nachází ve městě Luhačovice (Česko - Zlínský kraj).

Všemina apartmán 31

9,9

Všemina apartmán 31

UbytováníVšemina apartmán 31. Všemina apartmán 31 se nachází v obci Všemina ve Zlínském kraji a nabízí balkon. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Všemina apartmán 31 se nachází ve městě Všemina (Česko - Zlínský kraj).

Apartmán NIKLAN

9,9

Apartmán NIKLAN

UbytováníApartmán NIKLAN. Apartmán NIKLAN se může pochlubit výhledem do vnitřního dvora a nabízí ubytování s terasou a kávovarem, asi 50 km od vlakového nádraží Ostrava-Svinov. Ubytování Apartmán NIKLAN se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česko - Zlínský kraj).

Glamping 4 Acres

9,9

Glamping 4 Acres

UbytováníGlamping 4 Acres. Glamping 4 Acres se nachází ve Fryštáku ve Zlínském kraji a nabízí terasu a výhled na jezero. Ubytování Glamping 4 Acres se nachází ve městě Fryšták (Česko - Zlínský kraj).

Penzion Na výminku

9,9

Penzion Na výminku

UbytováníPenzion Na výminku. Penzion Na výminku se nachází 47 km od golfového rezortu Penati a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Penzion Na výminku se nachází ve městě Veselí nad Moravou (Česko - Zlínský kraj).

Vila Vodičkovi

9,8

Vila Vodičkovi

Ubytování (Apartmán) Vila Vodičkovi. Vila Vodičkovi se nachází v Luhačovicích, 25 km od Zlína. Nabízí ubytování v apartmánu s výhledem do zahrady a na město a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Vodičkovi se nachází ve městě Luhačovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Vila Vodičkovi má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Vila Vodičkovi momentálně evidujeme 49 recenzí.

Apartments Hážovský Dvůr

9,8

Apartments Hážovský Dvůr

Ubytování (Apartmán) Apartments Hážovský Dvůr. Apartmány Hážovský Dvůr se nacházejí v Rožnově pod Radhoštěm, 44 km od Ostravy. Nabízejí výhled na hory, gril a saunu. Ubytování Apartments Hážovský Dvůr se nachází ve městě Rožnov pod Radhoštěm (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartments Hážovský Dvůr má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartments Hážovský Dvůr momentálně evidujeme 22 recenzí.

Stromodomek Vlčková

9,8

Stromodomek Vlčková

UbytováníStromodomek Vlčková. Stromodomek Vlčková se nachází ve Zlíně ve Zlínském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stromodomek Vlčková se nachází ve městě Zlín (Česko - Zlínský kraj).

Chalupa U Vašutů

9,8

Chalupa U Vašutů

Ubytování (Chata) Chalupa U Vašutů. Chalupa U Vašutů se nachází ve Velkých Karlovicích. Nabízí pokoje s kuchyňským koutem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa U Vašutů se nachází ve městě Velké Karlovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chalupa U Vašutů má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chalupa U Vašutů momentálně evidujeme 75 recenzí.

U Vlcaku

9,8

U Vlcaku

UbytováníU Vlcaku. U Vlcaku se nachází ve Vřesovicích, pouhých 39 km od Dinoparku Vyskov, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování U Vlcaku se nachází ve městě (Česko - Zlínský kraj).

Apartman 13 Vsemina

9,8

Apartman 13 Vsemina

Ubytování (Apartmán) Apartman 13 Vsemina. Apartmán 13 s neplaceným soukromým parkovištěm se nachází v obci Všemina, pouhých 16 km od Zlína, 31 km od Velkých Karlovic a 46 km od Trenčína. Ubytování Apartman 13 Vsemina se nachází ve městě Všemina (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartman 13 Vsemina má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman 13 Vsemina momentálně evidujeme 18 recenzí.

hotel Chmelnice

9,8

hotel Chmelnice

Ubytování (Hotel) hotel Chmelnice. Hotel Chmelnice se nachází v Napajedlech a nabízí terasu, sdílený salonek, přepážku s turistickými informacemi, dětské hřiště, bar a restauraci podávající... Ubytování hotel Chmelnice se nachází ve městě Napajedla (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování hotel Chmelnice má celkové hodnocení 9,8. Pro Hotel hotel Chmelnice momentálně evidujeme 15 recenzí.

Pension Skalici

9,8

Pension Skalici

Ubytování (Hotel) Pension Skalici. Pension Skaličí se nachází v Karolince, 8 km od Razuly. Ubytování Pension Skalici se nachází ve městě Karolinka (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Pension Skalici má celkové hodnocení 9,8. Pro Hotel Pension Skalici momentálně evidujeme 44 recenzí.