Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Střílky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Střílky

Apartmány Comfort

9,6

Apartmány Comfort

Ubytování (Apartmán) Apartmány Comfort. Apartmány Comfort se nachází v centru obce Střílky, nedaleko lesa a barokního hřbitova. Ubytování Apartmány Comfort se nachází ve městě Střílky (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Comfort má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmány Comfort momentálně evidujeme 46 recenzí.

Chata Helena

9,3

Chata Helena

Ubytování (Chata) Chata Helena. Chata Helena se nachází ve Střílkách a nabízí soukromý bazén, výhled na bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Helena se nachází ve městě Střílky (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Chata Helena má celkové hodnocení 9,3. Pro Chata Chata Helena momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Helena

Penzion Helena

Ubytování (Vila) Penzion Helena. Penzion Helena se nachází v obci Střílky a poskytuje bezplatné Wi-Fi. Tato vila s výhledem na bazén má 5 ložnic a 3 koupelny se sprchovým koutem. Ubytování Penzion Helena se nachází ve městě Střílky (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Penzion Helena nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.