Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Rajnochovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rajnochovice

chata u Tesáku

9,1

chata u Tesáku

Ubytováníchata u Tesáku. Chata u Tesáku se nachází v Rajnochovicích ve Zlínském kraji a nabízí terasu a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování chata u Tesáku se nachází ve městě Rajnochovice (Česko - Zlínský kraj).

Rekreační areál Na Trojáku

8,2

Rekreační areál Na Trojáku

Ubytování (Hotel) Rekreační areál Na Trojáku. Hotel Rekreační areál Na Trojáku obklopený svěží zelení se nachází 100 metrů od lyžařského areálu Troják. Nabízí saunu a fitness centrum. Ubytování Rekreační areál Na Trojáku se nachází ve městě Rajnochovice (Česko - Zlínský kraj).

Rekreační areál Pod Šaumburkem

8

Rekreační areál Pod Šaumburkem

Ubytování (Hotel) Rekreační areál Pod Šaumburkem. Rekreační areál Pod Šaumburkem se nachází v přírodní rezervaci Hostýnské vrchy na úpatí Kelčských Javorníků. Nabízí ubytování ve stylu švýcarské chaty. Ubytování Rekreační areál Pod Šaumburkem se nachází ve městě Rajnochovice (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Rekreační areál Pod Šaumburkem má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Rekreační areál Pod Šaumburkem momentálně evidujeme 57 recenzí.

Hájenka

Hájenka

Ubytování (Prázdninový dům) Hájenka. Located in Rajnochovice, Hájenka offers free bikes, a garden and a barbecue. The accommodation is 41 km from Rožnov pod Radhoštěm. Ubytování Hájenka se nachází ve městě Rajnochovice (Česko - Zlínský kraj).

rekreační areál Na Trojáku

rekreační areál Na Trojáku

Ubytování (Hotel) rekreační areál Na Trojáku. Featuring a restaurant, rekreační areál Na Trojáku is situated in Rajnochovice. The accommodation provides free WiFi. Ubytování rekreační areál Na Trojáku se nachází ve městě Rajnochovice (Česko - Zlínský kraj).

Hájenka

Hájenka

Ubytování (Prázdninový dům) Hájenka. Prázdninový dům Hájenka se nachází v obci Rajnochovice a nabízí restauraci, bezplatná jízdní kola a sdílený lounge. Ubytování Hájenka se nachází ve městě Rajnochovice (Česko - Zlínský kraj).