Hledat

Ubytování

Casa de Manu Prázdninový dům

12 Βέρνης, Asgourou, 85100, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Casa de Manu. Casa de Manu se nachází v Asgourou. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa de Manu se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Popis ubytování Casa de Manu

Casa de Manu se nachází v Asgourou. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek. Prázdninový dům má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na mezinárodní letiště Rhodos je to 12 km. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště.

Jiná ubytování ve městě Asgourou

Green Comfy Apart

10

Green Comfy Apart

Ubytování (Apartmán) Green Comfy Apart. Situated in Asgourou in the Rhodes region, Green Comfy Apart has a garden. The accommodation is 12 km from Kallithea Rhodes. Ubytování Green Comfy Apart se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Villa de Manu

10

Villa de Manu

Ubytování (Vila) Villa de Manu. Villa de Manu se nachází v Asgourou na ostrově Rhodos a nabízí terasu a výhled na moře. 2,1 km od pláže Ixia. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa de Manu se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Algreco-Naturism- Swinging-couples or solo females

10

Algreco-Naturism- Swinging-couples or solo females

Ubytování (Prázdninové domy) Algreco-Naturism- Swinging-couples or solo females. Algreco-Naturism se nachází v Asgourou, 7 km od města Rhodos. Swinging-couples nebo solo fens nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Algreco-Naturism- Swinging-couples or solo females se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Summer Love Apartments

9,1

Summer Love Apartments

Ubytování (Apartmány) Summer Love Apartments. Located in Asgourou, 11 km from Kallithea Rhodes, Summer Love Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Summer Love Apartments se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Villa Avra - Apartment Hydra

Villa Avra - Apartment Hydra

Ubytování (Apartmán) Villa Avra - Apartment Hydra. Villa Avra - Apartment Hydra se nachází v Asgourou na ostrově Rhodos a nabízí zahradu. Město Rhodos je vzdálené 6 km. Ubytování Villa Avra - Apartment Hydra se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Summer Hill Villa

Summer Hill Villa

Ubytování (Vila) Summer Hill Villa. Summer Hill Villa se nachází asi 1,9 km od pláže Agia Marina a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Summer Hill Villa se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Casa Sevi

Casa Sevi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Sevi. Casa Sevi se nachází v Asgourou na ostrově Rhodos a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casa Sevi se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Green Horizon Villa

Green Horizon Villa

Ubytování (Vila) Green Horizon Villa. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Green Horizon Villa is set in Asgourou. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Green Horizon Villa se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Kallipateira apartments

Kallipateira apartments

Ubytování (Prázdninový dům) Kallipateira apartments. Kallipateira apartments is located in Asgourou and offers a garden and a terrace. This holiday home features accommodation with free WiFi. Ubytování Kallipateira apartments se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Bello Blu Luxury Villa

Bello Blu Luxury Villa

Ubytování (Vila) Bello Blu Luxury Villa. Offering a private pool with sun loungers, the 7-bedroom Bello Blu Luxury Villa is at a distance of 1.5 km of the beach. Free WiFi is provided. Ubytování Bello Blu Luxury Villa se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

The Art Villa - Rhodos

The Art Villa - Rhodos

Ubytování (Vila) The Art Villa - Rhodos. The Art Villa - Rhodos is situated in Asgourou and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování The Art Villa - Rhodos se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Άνετο διαμέρισμα με θέα στη θάλασσα

Άνετο διαμέρισμα με θέα στη θάλασσα

Ubytování (Apartmán) Άνετο διαμέρισμα με θέα στη θάλασσα. Featuring a hot tub, ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΙΧ is set in Asgourou. The property is 4.1 km from Rhodes Town and free private parking is featured. Ubytování Άνετο διαμέρισμα με θέα στη θάλασσα se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Artemis Apartment

Artemis Apartment

Ubytování (Apartmán) Artemis Apartment. Artemis Apartment se nachází v Asgourou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Artemis Apartment se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

MENTA lux apartment sea view

MENTA lux apartment sea view

Ubytování (Apartmán) MENTA lux apartment sea view. MENTA lux apartment sea view se nachází v Asgourou na ostrově Rhodos a nabízí balkon a výhled na moře. 2,7 km od pláže Ixia. Ubytování MENTA lux apartment sea view se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Nikos house

Nikos house

Ubytování (Prázdninový dům) Nikos house. Nikos house se nachází v Asgourou, 1,3 km od pláže Ixia, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Nikos house se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).

Kallipateira apartments

Kallipateira apartments

Ubytování (Prázdninový dům) Kallipateira apartments. Kallipateira apartments is located in Asgourou. The accommodation has free WiFi. Ubytování Kallipateira apartments se nachází ve městě Asgourou (Řecko - Rhodos).