Hledat

Ubytování

Cozy Violetas apartment,ideally located. Apartmán

Kallipatiras, Ialysos, 85101, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Cozy Violetas apartment,ideally located.. Cozy Violetas apartment se nachází v Ialyssos, 1,4 km od pláže Ixia, 1,6 km od pláže Kremasti a 2,4 km od Filerimos. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Cozy Violetas apartment,ideally located. se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Popis ubytování Cozy Violetas apartment,ideally located.

Nabízí zahradu a terasu. Cozy Violetas apartment má ideální polohu 2,4 km od Akropole v Ialyssos. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Cozy Violetas apartment se nachází v Ialyssos, 1,4 km od pláže Ixia, 1,6 km od pláže Kremasti a 2,4 km od Filerimos. K dispozici je také vířivka. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na mezinárodní letiště Rhodos je to 6 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Parkování zdarma
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Ialysos

Fiore di Rodi - Private Pool, Jacuzzi and Barbecue

10

Fiore di Rodi - Private Pool, Jacuzzi and Barbecue

Ubytování (Apartmán) Fiore di Rodi - Private Pool, Jacuzzi and Barbecue. Fiore di Rodi - Private Pool, Jacuzzi and Barbecue se nachází ve městě Ialyssos, 2,6 km od pláže Lalyssos a pláže Ixia, a nabízí sezónní venkovní bazén a... Ubytování Fiore di Rodi - Private Pool, Jacuzzi and Barbecue se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Luxury Mansion Rhodes

10

Luxury Mansion Rhodes

Ubytování (Vila) Luxury Mansion Rhodes. Boasting pool views, Luxury Mansion Rhodes features accommodation with a patio and a coffee machine, around 1.1 km from Lalyssos Beach. Ubytování Luxury Mansion Rhodes se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Aurum Villas

10

Aurum Villas

Ubytování (Vily) Aurum Villas. Aurum Villas se nachází necelý 1 km od pláže Ixia a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Aurum Villas se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Vasiliki Villa

9,8

Vasiliki Villa

Ubytování (Vila) Vasiliki Villa. Located in Ialyssos, 100 metres from Ixia Beach and 100 metres from Lalyssos Beach, Vasiliki Villa offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Vasiliki Villa se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

The Tower with the Orange tree garden

9,7

The Tower with the Orange tree garden

Ubytování (Prázdninový dům) The Tower with the Orange tree garden. The Tower with the Orange tree garden se nachází v Ialyssos, necelý 1 km od pláže Lalyssos, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování a služby concierge. Ubytování The Tower with the Orange tree garden se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Amazing House Pigi

9,7

Amazing House Pigi

Ubytování (Vila) Amazing House Pigi. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Amazing House Pigi is located in Ialyssos. Ubytování Amazing House Pigi se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Natura House

9,7

Natura House

Ubytování (Vila) Natura House. Klimatizovaný prázdninový dům se nachází ve městě Ialyssos, 2,4 km od místní akropole. Nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén, gril a terasu. Ubytování Natura House se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Anastasia's Holiday Home

9,7

Anastasia's Holiday Home

Ubytování (Prázdninové domy) Anastasia's Holiday Home. Located in Ialyssos in the Rhodes region and Lalyssos Beach reachable within 1. Ubytování Anastasia's Holiday Home se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Momentum Villas

9,7

Momentum Villas

Ubytování (Vila) Momentum Villas. Situated in Ialyssos, 7 km from Filerimos and 6 km from Acropolis of Ialyssos, Momentum Villas offers a seasonal outdoor swimming pool and air... Ubytování Momentum Villas se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Evani Apartments

9,5

Evani Apartments

Ubytování (Apartmány) Evani Apartments. Evani Apartments se nachází 150 metrů od pláže Lalyssos a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Evani Apartments se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Dimitris Apartment

9,5

Dimitris Apartment

Ubytování (Apartmán) Dimitris Apartment. Dimitris Apartment se nachází v letovisku Ialyssos, 250 metrů od pláže Lalyssos a 1,2 km od pláže Ixia, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Dimitris Apartment se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Ixia Beach

9,4

Ixia Beach

Ubytování (Apartmán) Ixia Beach. Situated in Ialyssos, within 50 metres of Ixia Beach and 70 metres of Lalyssos Beach, the apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning,... Ubytování Ixia Beach se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Princeps De Cura (Rhodes 2)

9,3

Princeps De Cura (Rhodes 2)

Ubytování (Apartmán) Princeps De Cura (Rhodes 2). Featuring mountain views, Princeps De Cura (Rhodes 2) provides accommodation with a balcony and a kettle, around 6 km from Acropolis of Ialyssos. Ubytování Princeps De Cura (Rhodes 2) se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Filerimos House

9,3

Filerimos House

Ubytování (Prázdninový dům) Filerimos House. Filerimos House se nachází v obci Ialyssos, 1,3 km od místní akropole a pouhé 1,4 km od Filerimosu, a nabízí ubytování s grilem, výhledem na hory, zahradou... Ubytování Filerimos House se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Penélope Hotel

9,3

Penélope Hotel

Ubytování (Hotel) Penélope Hotel. Penélope Hotel se nachází ve městě Ialyssos a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování Penélope Hotel se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Holiday Nest

9,3

Holiday Nest

Ubytování (Apartmán) Holiday Nest. Boasting garden views, Holiday Nest features accommodation with a patio and a kettle, around 1.5 km from Ixia Beach. Ubytování Holiday Nest se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Johnhara Studios & Apartments

9,3

Johnhara Studios & Apartments

Ubytování (Apartmány) Johnhara Studios & Apartments. Johnhara Studios & Apartments se nachází v letovisku Ialyssos, pouhých 200 metrů od pláže. Ubytování Johnhara Studios & Apartments se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Harmony Residences

9,2

Harmony Residences

Ubytování (Vila) Harmony Residences. Featuring a garden with a seasonal outdoor pool, Harmony Residences is a detached villa situated in Ialyssos in the Rhodes Region. The villa is 2. Ubytování Harmony Residences se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Maritina Apartments

9,2

Maritina Apartments

Ubytování (Aparthotel) Maritina Apartments. Hotel Maritina Apartments se nachází ve městě Ixia na Rhodosu, 6 km od města Rhodos. Nabízí venkovní bazén, na který je spolu se zahradami výhled z hotelu. Ubytování Maritina Apartments se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Filerimos View Villa

9,2

Filerimos View Villa

Ubytování (Vila) Filerimos View Villa. Situated in Ialyssos, 1.7 km from Lalyssos Beach and 2. Ubytování Filerimos View Villa se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Sunday Hotel

9,1

Sunday Hotel

Ubytování (Aparthotel) Sunday Hotel. Hotel Sunday se nachází v letovisku Ialyssos na ostrově Rhodos, pouhých 5 minut pěšky od pláže, a nabízí bazén se sluneční terasou obklopenou udržovanými... Ubytování Sunday Hotel se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Kassandra Hotel

9,1

Kassandra Hotel

Ubytování (Aparthotel) Kassandra Hotel. Kassandra Hotel má venkovní bazén, zařízenou sluneční terasu a restauraci u bazénu. Stojí do 500 metrů od pláže Ialyssos na Rhodosu. Ubytování Kassandra Hotel se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Takis Hotel Apartments

9

Takis Hotel Apartments

Ubytování (Apartmány) Takis Hotel Apartments. Rodinný Takis Hotel Apartments se nachází 700 metrů od pláže Ialyssos a nabízí ubytování s kuchyňským koutem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Takis Hotel Apartments se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Cosmos Apartments

8,9

Cosmos Apartments

Ubytování (Aparthotel) Cosmos Apartments. Aparthotel Cosmos Apartments se nachází ve městě Ialyssos a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, zahradu a sdílený lounge. Ubytování Cosmos Apartments se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

NEW APARTMENT FOR YOUR BEST VACATION MEMORIES.NEV

8,9

NEW APARTMENT FOR YOUR BEST VACATION MEMORIES.NEV

Ubytování (Apartmán) NEW APARTMENT FOR YOUR BEST VACATION MEMORIES.NEV. NEW APARTMENT FOR YOUR BEST VACATION MEMORIES.NEV se nachází v letovisku Ialyssos, 6 km od kopce Filerimos a 5 km od akropole v Ialyssosu. Ubytování NEW APARTMENT FOR YOUR BEST VACATION MEMORIES.NEV se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).

Apartment Dream Holidays

8,7

Apartment Dream Holidays

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment Dream Holidays. Located in the heart of Ialyssos and just 500 metres from the beach, Apartment Dream Holidays features a balcony with city views. Free WiFi is available. Ubytování Apartment Dream Holidays se nachází ve městě Ialysos (Řecko - Rhodos).