Hledat

Ubytování

Nitriansky kraj

V regionu Nitriansky kraj (Slovensko) máme celkem 465 hotelů a ubytování.

Pro region Nitriansky kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Podhájska (79), Štúrovo (72), Nitra (61), Komárno (27), Levice (12), Topoľčany (11), Patince (10), Nové Zámky (9), Trávnica (6), Mojmírovce (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Nitriansky kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Nitriansky kraj

ARD Apartments - Levice

10

ARD Apartments - Levice

Ubytování (Apartmán) ARD Apartments - Levice. Situated in Podlužany in the Nitriansky kraj region, ARD Apartments - Levice features a garden. Ubytování ARD Apartments - Levice se nachází ve městě Podlužany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Apartment with free parking in Nitra

9,9

Cozy Apartment with free parking in Nitra

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment with free parking in Nitra. Cozy Apartment with free parking in Nitra offers accommodation in Nitra, 2.8 km from Agrokomplex Nitra. Ubytování Cozy Apartment with free parking in Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Mery

9,9

Apartmán Mery

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mery. Apartmán Mery se nachází v obci Podhájska a nabízí terasu, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Mery se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Mery má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Mery momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Karolína Patince

9,9

Apartmán Karolína Patince

Ubytování (Apartmán) Apartmán Karolína Patince. Apartmán Karolína Patince se nachází v obci Patince, 300 metrů od termálních lázní Patince, a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Karolína Patince se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Karolína Patince má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Karolína Patince momentálně evidujeme 6 recenzí.

Hausboat Life is Good

9,9

Hausboat Life is Good

Ubytování (Botel) Hausboat Life is Good. Mobilní dům Hausboat Life is Good se nachází ve městě Komárno, 1,9 km od tamní pevnosti, a nabízí klimatizaci. Ubytování má také patio a výhled na řeku. Ubytování Hausboat Life is Good se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hausboat Life is Good má celkové hodnocení 9,9. Pro Botel Hausboat Life is Good momentálně evidujeme 16 recenzí.

APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY

9,8

APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY

Ubytování (Apartmán) APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY. Located in Nitra, within 1.8 km of Agrokomplex Nitra, APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Rea

9,8

Apartmán Rea

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rea. Apartmán Rea nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a kávovarem a je vzdálený asi 300 metrů od Nádvoří Evropy. Na místě je i restaurace. Ubytování Apartmán Rea se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Rea má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Rea momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány Goral Podhájska

9,8

Apartmány Goral Podhájska

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmány Goral Podhájska. Apartmány Goral Podhájska se nachází v Podhájské v Nitrianském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Goral Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pulse2

9,8

Pulse2

Ubytování (Apartmán) Pulse2. Pulse2 se nachází v obci Podhájska a nabízí klimatizované pokoje s terasou, bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Pulse2 se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Pulse2 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Pulse2 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Silvia

9,8

Apartmán Silvia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Silvia. Apartmán Silvia, který se nachází v rodinném domě v Komárně, 500 metrů od náměstí Evropa a 1 km od městské pevnosti, nabízí prostorné ubytování s možností... Ubytování Apartmán Silvia se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Silvia má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Silvia momentálně evidujeme 88 recenzí.

Apartmán SIESTA

9,8

Apartmán SIESTA

Ubytování (Apartmán) Apartmán SIESTA. Apartmán SIESTA se nachází v obci Podhájska a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Má balkon a stojí v oblasti vhodné pro pěší turistiku a lyžování. Ubytování Apartmán SIESTA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán SIESTA má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán SIESTA momentálně evidujeme 39 recenzí.

Dvojizbový byt, Levice

9,7

Dvojizbový byt, Levice

Ubytování (Apartmán) Dvojizbový byt, Levice. Set in Levice in the Nitriansky kraj region, Dvojizbový byt, Levice features a balcony. The accommodation is 43 km from Banská Štiavnica. Ubytování Dvojizbový byt, Levice se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dvojizbový byt, Levice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Dvojizbový byt, Levice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmanovy dom Grand

9,7

Apartmanovy dom Grand

Ubytování (Privát) Apartmanovy dom Grand. Apartmánový dom Grand se nachází ve Štúrovu. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Apartmanovy dom Grand se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmanovy dom Grand má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmanovy dom Grand momentálně evidujeme 73 recenzí.

Spacious Apartment in Town Centre

9,7

Spacious Apartment in Town Centre

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment in Town Centre. Spacious Apartment in Town Centre se nachází v Nových Zámcích. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Spacious Apartment in Town Centre se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Spacious Apartment in Town Centre má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Spacious Apartment in Town Centre momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartman Chloe

9,7

Apartman Chloe

Ubytování (Apartmán) Apartman Chloe. Apartmán Chloe se nachází 9 km od termálních lázní Podhájská. Nabízí Wi-Fi zdarma, venkovní bazén, stolní tenis, zázemí pro grilování a parkoviště. Ubytování Apartman Chloe se nachází ve městě Čechy (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Chloe má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Chloe momentálně evidujeme 45 recenzí.

K-plus penzión

9,7

K-plus penzión

Ubytování (Penzion) K-plus penzión. Penzion K-plus se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje/apartmány s kuchyňským... Ubytování K-plus penzión se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování K-plus penzión má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion K-plus penzión momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartment 33

9,7

Apartment 33

Ubytování (Apartmán) Apartment 33. Tento apartmán s balkonem a výhledem na bazén se nachází ve městě Komárno, 600 metrů od Nádvoří Evropy. Hosté zde mohou bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment 33 se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 33 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment 33 momentálně evidujeme 28 recenzí.

Villa Gracia Podhájska

9,7

Villa Gracia Podhájska

Ubytování (Apartmán) Villa Gracia Podhájska. Villa Gracia Podhájska se nachází v Podhájské, 200 metrů od místních termálních lázní, a nabízí saunu a vířivku, které lze používat zdarma. Ubytování Villa Gracia Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Villa Gracia Podhájska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Villa Gracia Podhájska momentálně evidujeme 85 recenzí.

Ubytovanie Zobor

9,7

Ubytovanie Zobor

Ubytování (Privát) Ubytovanie Zobor. Ubytovanie Zobor je vzdálené 3,1 km od výstaviště Agrokomplex Nitra. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, klimatizace a vlastní zahrada. Ubytování Ubytovanie Zobor se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Zobor má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie Zobor momentálně evidujeme 118 recenzí.

Apartmány Podhájska

9,7

Apartmány Podhájska

Ubytování (Apartmány) Apartmány Podhájska. Apartmány Podhájska se nacházejí v obci Podhájska a nabízejí zahradu a gril. Do Nitry je to 29 km. Ubytování Apartmány Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Podhájska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Podhájska momentálně evidujeme 56 recenzí.

Prestige apartment

9,7

Prestige apartment

Ubytování (Apartmán) Prestige apartment. Apartmán Prestige se nachází v Komárně a nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné půjčení jízdních kol a výhled do zahrady. Ubytování Prestige apartment se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prestige apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Prestige apartment momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmán PANORÁMA

9,7

Apartmán PANORÁMA

Ubytování (Apartmán) Apartmán PANORÁMA. Apartmán PANORÁMA se nachází v Podhájsku v Nitrianskem kraji, 200 metrů od wellnes centra. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a soukromým balkonem. Ubytování Apartmán PANORÁMA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán PANORÁMA má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán PANORÁMA momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmány pre Vás

9,7

Apartmány pre Vás

Ubytování (Privát) Apartmány pre Vás. Apartmány pre Vás se nachází v Levicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartmány pre Vás se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány pre Vás má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmány pre Vás momentálně evidujeme 185 recenzí.

Kimy home

9,7

Kimy home

Ubytování (Venkovský dům) Kimy home. Situated in the village of Mojmírovce and only 14 km from the historical town of Nitra, Kimy home offers a self-catered accommodation with free private... Ubytování Kimy home se nachází ve městě Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kimy home má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Kimy home momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión Mika

9,6

Penzión Mika

Ubytování (Penzion) Penzión Mika. Penzión Mika stojí ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš a jedná se o rodinný penzion s bezplatným Wi-Fi a parkováním zdarma. Ubytování Penzión Mika se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Mika má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Mika momentálně evidujeme 218 recenzí.

Apartmán Libuše

9,6

Apartmán Libuše

Ubytování (Apartmán) Apartmán Libuše. Apartmán Libuše se nachází v Podhájské, pouhých 300 metrů od aquaparku a termálních lázní, a nabízí klimatizované pokoje s balkonem, vybaveným kuchyňským... Ubytování Apartmán Libuše se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Libuše má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Libuše momentálně evidujeme 12 recenzí.

A7 Apartments

9,6

A7 Apartments

Ubytování (Penzion) A7 Apartments. A7 Apartments se nachází v centru Komárna, jen kousek pěšky od řady historických památek, parků, termálního koupaliště a restaurací. Ubytování A7 Apartments se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kyjev

9,6

Apartman Kyjev

Ubytování (Apartmán) Apartman Kyjev. Apartmán Kyjev se nachází v Podhájské v Nitranském kraji. Nabízí balkon s výhledem do zahrady. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartman Kyjev se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Kyjev má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Kyjev momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmany Podhajska

9,6

Apartmany Podhajska

Ubytování (Apartmány) Apartmany Podhajska. Apartmány Podhájská se nachází 250 metrů od termálních lázní. Poskytují ubytování s možností vlastního stravování a balkon. Ubytování Apartmany Podhajska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Podhajska má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmany Podhajska momentálně evidujeme 145 recenzí.

Avantgarde Apartment Zobor

9,6

Avantgarde Apartment Zobor

Ubytování (Privát) Avantgarde Apartment Zobor. Avantgarde Apartment Zobor se nachází v Nitře, 3,7 km od Agrokomplexu v Nitře, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Avantgarde Apartment Zobor se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Avantgarde Apartment Zobor má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Avantgarde Apartment Zobor momentálně evidujeme 37 recenzí.

Penzion Jople

9,6

Penzion Jople

Ubytování (Penzion) Penzion Jople. Penzion Jople se nachází v Podhájské. Nabízí možnost půjčení kol zdarma, zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Jople se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jople má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Jople momentálně evidujeme 64 recenzí.

Vila Theodora

9,6

Vila Theodora

Ubytování (Penzion) Vila Theodora. Located in Paňa, Vila Theodora features a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. All rooms include a balcony. Ubytování Vila Theodora se nachází ve městě Paňa (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Theodora má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila Theodora momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmány Dimitra

9,6

Apartmány Dimitra

Ubytování (Apartmány) Apartmány Dimitra. Apartmány Dimitra se nachází v obci Štúrovo, 800 metrů od termálního koupaliště Vadas Štúrovo a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, přístupem... Ubytování Apartmány Dimitra se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Dimitra má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány Dimitra momentálně evidujeme 33 recenzí.

SUNNY Apartman

9,6

SUNNY Apartman

Ubytování (Bed and breakfast) SUNNY Apartman. SUNNY Apartman se nachází 1,1 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo. Nabízí zahradu, terasu a ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování SUNNY Apartman se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování SUNNY Apartman má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast SUNNY Apartman momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion Bokros

9,6

Penzion Bokros

Ubytování (Penzion) Penzion Bokros. Penzion Bokros se nachází v obci Patince, 6 km od termálního koupaliště Patince. Ubytování Penzion Bokros se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bokros má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Bokros momentálně evidujeme 80 recenzí.

Bungalows Michalka - Podhájska

9,5

Bungalows Michalka - Podhájska

Ubytování (Prázdninové domy) Bungalows Michalka - Podhájska. Bungalovy Michalka - Podhájska se nachází v obci Podhájska. Ubytování Bungalows Michalka - Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Bungalows Michalka - Podhájska má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Bungalows Michalka - Podhájska momentálně evidujeme 54 recenzí.

Apartmán Aqua Podhájska

9,5

Apartmán Aqua Podhájska

Ubytování (Apartmán) Apartmán Aqua Podhájska. Apartmán Aqua Podhájska se nachází v obci Podhájska a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Aqua Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Aqua Podhájska má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Aqua Podhájska momentálně evidujeme 9 recenzí.

Kortina

9,5

Kortina

Ubytování (Hotel) Kortina. Hotel Kortina se nachází v Komárnu, nedaleko pevnosti. Nabízí dětské hřiště, restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kortina se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afrodita

9,5

Afrodita

Ubytování (Penzion) Afrodita. Afrodita se nachází ve městě Štúrovo, 1,4 km od termálního koupaliště Vadas Thermal Štúrovo. Nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytování Afrodita se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Afrodita má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Afrodita momentálně evidujeme 29 recenzí.

Amnesia Pension

9,5

Amnesia Pension

Ubytování (Penzion) Amnesia Pension. Amnesia Pension se nachází v obci Okoličná na Ostrove, 15 km od termálních lázní Veľký Meder. Ubytování Amnesia Pension se nachází ve městě Okoličná na Ostrove (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Amnesia Pension má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Amnesia Pension momentálně evidujeme 108 recenzí.

Las Palmas

9,5

Las Palmas

Ubytování (Penzion) Las Palmas. Penzion Las Plamas se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš Štúrovo, a nabízí restauraci, bar i ve všech prostorách zdarma... Ubytování Las Palmas se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Las Palmas má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Las Palmas momentálně evidujeme 348 recenzí.

Apartmánové ubytovanie POD DUBOM

9,5

Apartmánové ubytovanie POD DUBOM

Ubytování (Apartmán) Apartmánové ubytovanie POD DUBOM. Apartmánové ubytovanie POD DUBOM se nachází v obci Poľný Kesov a nabízí bezplatnou půjčovnu jízdních kol, terasu, zahradu, zázemí pro grilování, Wi-Fi... Ubytování Apartmánové ubytovanie POD DUBOM se nachází ve městě Poľný Kesov (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Nesvady

9,5

Penzión Nesvady

Ubytování (Penzion) Penzión Nesvady. Penzión Nesvady se nachází v obci Nesvady a nabízí ubytování se soukromým balkonem. Ubytování Penzión Nesvady se nachází ve městě Nesvady (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Beta Podhájska

9,5

Apartmán Beta Podhájska

Ubytování (Apartmán) Apartmán Beta Podhájska. Apartmán Beta se nachází v budově Slnečné apartmány LUX v Podhájské a nabízí ubytování s terasou, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Beta Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Beta Podhájska má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Beta Podhájska momentálně evidujeme 33 recenzí.

Hotel Zlatý Kľúčik

9,5

Hotel Zlatý Kľúčik

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatý Kľúčik. Hotel Zlatý Kľúčik, který je jedním z nejlepších hotelů na Slovensku, se nachází na kopci Zobor v Nitrě. Nabízí zdarma přístupné wellness centrum. Ubytování Hotel Zlatý Kľúčik se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zlatý Kľúčik má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Zlatý Kľúčik momentálně evidujeme 255 recenzí.

Divá Kačica Restaurant & Pension

9,4

Divá Kačica Restaurant & Pension

Ubytování (Penzion) Divá Kačica Restaurant & Pension. Divá Kačica Restaurant & Pension se nachází v Komárně, 7 km od pevnosti Komárno. Ubytování Divá Kačica Restaurant & Pension se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Divá Kačica Restaurant & Pension má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Divá Kačica Restaurant & Pension momentálně evidujeme 543 recenzí.

ARD Plus Nitra

9,4

ARD Plus Nitra

Ubytování (Penzion) ARD Plus Nitra. ARD Plus Nitra se nachází v Nitře, 1,2 km od centra města. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování ARD Plus Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ARD Plus Nitra má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion ARD Plus Nitra momentálně evidujeme 163 recenzí.

Villa Apartment

9,4

Villa Apartment

Ubytování (Privát) Villa Apartment. Villa Apartment se nachází v Podháji, 24 km od Podhájské a 48 km od Nitry. Ubytování Villa Apartment se nachází ve městě Rúbaň (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Apartment má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Villa Apartment momentálně evidujeme 48 recenzí.

Walnut apartment with sauna and pond

9,4

Walnut apartment with sauna and pond

Ubytování (Penzion) Walnut apartment with sauna and pond. Penzion Walnut apartment with sauna and pond nabízí gril, zahradu s venkovní saunou a přírodním jezírkem a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Walnut apartment with sauna and pond se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Tofi

9,4

Penzion Tofi

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Tofi. Rodinný Penzion Tofi je vzdálený 300 metrů od městského parku v Nitře. K dispozici je Wi-Fi zdarma a každodenní snídaně. Ubytování Penzion Tofi se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tofi má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Penzion Tofi momentálně evidujeme 247 recenzí.

Holiday Home Mia

9,4

Holiday Home Mia

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mia. Holiday Home Mia se nachází v obci Belá, 200 metrů od zámku Belá, a nabízí gril, zahradu, Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday Home Mia se nachází ve městě Belá (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Holiday Home Mia má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Holiday Home Mia momentálně evidujeme 24 recenzí.

Ubytování v městech regionu Nitriansky kraj

Ubytování v městech regionu Nitriansky kraj

Ubytování v regionu Nitriansky kraj - Slovensko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 465 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Nitriansky kraj.

Pro region Nitriansky kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Podhájska (79), Štúrovo (72), Nitra (61), Komárno (27), Levice (12), Topoľčany (11), Patince (10), Nové Zámky (9), Trávnica (6), Mojmírovce (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Nitriansky kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Cozy Apartment with free parking in Nitra (9,9*), Apartmán Mery (9,9*), Apartmán Karolína Patince (9,9*), Hausboat Life is Good (9,9*), Apartmán Rea (9,8*), Apartmány Goral Podhájska (9,8*), Pulse2 (9,8*), Apartmán Silvia (9,8*), Apartmán SIESTA (9,8*), Dvojizbový byt, Levice (9,7*).

Region Nitriansky kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.