Hledat

Ubytování

Nitriansky kraj

V regionu Nitriansky kraj (Slovensko) máme celkem 465 hotelů a ubytování.

Pro region Nitriansky kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Podhájska (79), Štúrovo (72), Nitra (61), Komárno (27), Levice (12), Topoľčany (11), Patince (10), Nové Zámky (9), Trávnica (6), Mojmírovce (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Nitriansky kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Nitriansky kraj

Apartmán Nitra

10

Apartmán Nitra

UbytováníApartmán Nitra. Apartmán Nitra se nachází v Nitře, 18 km od zámku Mojmírovce a 24 km od zámku Appony, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Central garden residence

10

Central garden residence

UbytováníCentral garden residence. Central garden residence se nachází v Levicích, 41 km od kostela sv. Kateřiny, Nového i Starého zámku. Ubytování Central garden residence se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión Jazmín

10

Penzión Jazmín

UbytováníPenzión Jazmín. Ubytování se nachází v Prašicích a nabízí: Penzión Jazmín se nachází 40 km od piešťanských lázní a nabízí terasu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Penzión Jazmín se nachází ve městě Prašice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Bara ház

10

Bara ház

Ubytování (Prázdninový dům) Bara ház. Bara ház se nachází v Tvrdošovcích a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Bara ház se nachází ve městě Tvrdošovce (Slovensko - Nitriansky kraj).

Cozy apartment

10

Cozy apartment

Ubytování (Apartmán) Cozy apartment. Cozy apartment se nachází v Komárně, necelý 1 km od Nádvoří Evropy a 13 minut chůze od pevnosti Komárno, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Cozy apartment se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj).

New apartment with private parking, TV & Internet

10

New apartment with private parking, TV & Internet

Ubytování (Apartmán) New apartment with private parking, TV & Internet. New apartment with private parking, TV & Internet se nachází v Levicích v Nitranském kraji a nabízí terasu a výhled na město. 33 km od Banské Štiavnice. Ubytování New apartment with private parking, TV & Internet se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax

10

Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax

Ubytování (Apartmán) Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax. Luxusný apartmán v centre nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nitry - Apartmán Halifax se nachází v Nitře. Ubytování Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

ARD Apartments - Levice

10

ARD Apartments - Levice

Ubytování (Apartmán) ARD Apartments - Levice. Situated in Podlužany in the Nitriansky kraj region, ARD Apartments - Levice features a garden. Ubytování ARD Apartments - Levice se nachází ve městě Podlužany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Dom Marhuľa

10

Dom Marhuľa

UbytováníDom Marhuľa. Dom Marhuľa se nachází ve Štúrovu, 47 km od japonské zahrady Margaret Island, 49 km od Řetězového mostu a 50 km od Náměstí hrdinů. Ubytování Dom Marhuľa se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán v tichej časti Levice

10

Apartmán v tichej časti Levice

UbytováníApartmán v tichej časti Levice. Ubytování se nachází 45 km od Agrokomplexu Nitra, 43 km od kostela sv. Kateřiny a 43 km od Nového zámku Banská Štiavnica. Apartmán v Levicích. Ubytování Apartmán v tichej časti Levice se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Chata nad kúpaliskom Santovka

10

Chata nad kúpaliskom Santovka

UbytováníChata nad kúpaliskom Santovka. Chata nad kúpaliskom Santovka se nachází v Santovce, pouhých 45 km od kostela sv. Kateřiny, a nabízí zahradu, gril a sdílenou kuchyň. Ubytování Chata nad kúpaliskom Santovka se nachází ve městě Santovka (Slovensko - Nitriansky kraj).

Vila Gajdo

10

Vila Gajdo

UbytováníVila Gajdo. Vila Gajdo se nachází v Tvrdošovcích, 37 km od Agrokomplexu Nitra, a nabízí zahradu, sdílený lounge a výhled na jezero. Ubytování Vila Gajdo se nachází ve městě (Slovensko - Nitriansky kraj).

Terezia

10

Terezia

Ubytování (Venkovský dům) Terezia. Terezia se nachází v Jedľovém Kostoľanech v Nitrianském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Terezia se nachází ve městě Jedľové Kostoľany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Mery

9,9

Apartmán Mery

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mery. Apartmán Mery se nachází v obci Podhájska a nabízí terasu, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Mery se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Mery má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Mery momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Karolína Patince

9,9

Apartmán Karolína Patince

Ubytování (Apartmán) Apartmán Karolína Patince. Apartmán Karolína Patince se nachází v obci Patince, 300 metrů od termálních lázní Patince, a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Karolína Patince se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Karolína Patince má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Karolína Patince momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Evia clinic

9,9

Apartmány Evia clinic

Ubytování (Apartmány) Apartmány Evia clinic. Apartmány Evia clinic se nachází v Levicích v Nitranském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Evia clinic se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Maťko

9,9

Apartmán Maťko

UbytováníApartmán Maťko. Apartmán Maťko se nachází v Levicích v Nitranském kraji a nabízí balkon. Ubytování je vzdálené 43 km od kostela sv. Kateřiny a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Maťko se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartments of Hana Hegerová

9,9

Apartments of Hana Hegerová

UbytováníApartments of Hana Hegerová. Apartmány Hana Hegerová se nacházejí v Hurbanově, 38 km od zámku Bela, a nabízejí výhled do zahrady, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartments of Hana Hegerová se nachází ve městě (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Rea

9,8

Apartmán Rea

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rea. Apartmán Rea nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a kávovarem a je vzdálený asi 300 metrů od Nádvoří Evropy. Na místě je i restaurace. Ubytování Apartmán Rea se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Rea má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Rea momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Zuzana

9,8

Apartmán Zuzana

Ubytování (Apartmán) Apartmán Zuzana. Apartmán Zuzana se nachází v obci Nesvady v Nitranském kraji a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Zuzana se nachází ve městě Nesvady (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány Goral Podhájska

9,8

Apartmány Goral Podhájska

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmány Goral Podhájska. Apartmány Goral Podhájska se nachází v Podhájské v Nitrianském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Goral Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Silvia

9,8

Apartmán Silvia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Silvia. Apartmán Silvia, který se nachází v rodinném domě v Komárně, 500 metrů od náměstí Evropa a 1 km od městské pevnosti, nabízí prostorné ubytování s možností... Ubytování Apartmán Silvia se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Silvia má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Silvia momentálně evidujeme 88 recenzí.

Apartmán SIESTA

9,8

Apartmán SIESTA

Ubytování (Apartmán) Apartmán SIESTA. Apartmán SIESTA se nachází v obci Podhájska a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Má balkon a stojí v oblasti vhodné pro pěší turistiku a lyžování. Ubytování Apartmán SIESTA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán SIESTA má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán SIESTA momentálně evidujeme 39 recenzí.

GRAND HYATT APPARTMENTS

9,8

GRAND HYATT APPARTMENTS

UbytováníGRAND HYATT APPARTMENTS. GRAND HYATT APPARTMENTS se nachází v Podhájské v Nitranském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vířivkou. Ubytování GRAND HYATT APPARTMENTS se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

1BDRM with view of the castle

9,8

1BDRM with view of the castle

Ubytování1BDRM with view of the castle. 1BDRM with view of the castle se nachází v Nitře, 1,3 km od výstaviště Agrokomplex Nitra, a nabízí wellness centrum. Ubytování 1BDRM with view of the castle se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Palánok s výhľadom v centre Nitry

9,8

Apartmán Palánok s výhľadom v centre Nitry

UbytováníApartmán Palánok s výhľadom v centre Nitry. Apartmán Palánok s výhľadom v centru Nitry se nachází asi 15 km od zámku Mojmírovce a nabízí terasu, kávovar a výhled na město. Ubytování Apartmán Palánok s výhľadom v centre Nitry se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

HannaH - Relax dom pod orechom I4

9,7

HannaH - Relax dom pod orechom I4

Ubytování (Apartmán) HannaH - Relax dom pod orechom I4. HannaH - Relax dom pod orechom I4 se nachází v Trávnici a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování HannaH - Relax dom pod orechom I4 se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj).

Dvojizbový byt, Levice

9,7

Dvojizbový byt, Levice

Ubytování (Apartmán) Dvojizbový byt, Levice. Set in Levice in the Nitriansky kraj region, Dvojizbový byt, Levice features a balcony. The accommodation is 43 km from Banská Štiavnica. Ubytování Dvojizbový byt, Levice se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Dvojizbový byt, Levice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Dvojizbový byt, Levice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmán pri parku

9,7

Apartmán pri parku

UbytováníApartmán pri parku. Apartmán pri parku se nachází v Solčanech, 46 km od Bojnického zámku a 10 km od zámku Appony. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán pri parku se nachází ve městě Solčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

K-plus penzión

9,7

K-plus penzión

Ubytování (Penzion) K-plus penzión. Penzion K-plus se nachází ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje/apartmány s kuchyňským... Ubytování K-plus penzión se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování K-plus penzión má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion K-plus penzión momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartman Chloe

9,7

Apartman Chloe

Ubytování (Apartmán) Apartman Chloe. Apartmán Chloe se nachází 9 km od termálních lázní Podhájská. Nabízí Wi-Fi zdarma, venkovní bazén, stolní tenis, zázemí pro grilování a parkoviště. Ubytování Apartman Chloe se nachází ve městě Čechy (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartman Chloe má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Chloe momentálně evidujeme 45 recenzí.

Apartmán SIESTA 2

9,7

Apartmán SIESTA 2

UbytováníApartmán SIESTA 2. Apartmán SIESTA 2 se nachází asi 39 km od Agrokomplexu Nitra a nabízí terasu, rychlovarnou konvici a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán SIESTA 2 se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Modern house near river Danube

9,7

Modern house near river Danube

Ubytování (Vila) Modern house near river Danube. Modern house near river Danube se nachází v Komárně, pouhých 7 km od Nádvoří Evropy, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Modern house near river Danube se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartment 33

9,7

Apartment 33

Ubytování (Apartmán) Apartment 33. Tento apartmán s balkonem a výhledem na bazén se nachází ve městě Komárno, 600 metrů od Nádvoří Evropy. Hosté zde mohou bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment 33 se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartment 33 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment 33 momentálně evidujeme 28 recenzí.

Ubytovanie Zobor

9,7

Ubytovanie Zobor

Ubytování (Privát) Ubytovanie Zobor. Ubytovanie Zobor je vzdálené 3,1 km od výstaviště Agrokomplex Nitra. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, klimatizace a vlastní zahrada. Ubytování Ubytovanie Zobor se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Ubytovanie Zobor má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie Zobor momentálně evidujeme 118 recenzí.

Apartmány Podhájska

9,7

Apartmány Podhájska

Ubytování (Apartmány) Apartmány Podhájska. Apartmány Podhájska se nacházejí v obci Podhájska a nabízejí zahradu a gril. Do Nitry je to 29 km. Ubytování Apartmány Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány Podhájska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Podhájska momentálně evidujeme 56 recenzí.

Prestige apartment

9,7

Prestige apartment

Ubytování (Apartmán) Prestige apartment. Apartmán Prestige se nachází v Komárně a nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné půjčení jízdních kol a výhled do zahrady. Ubytování Prestige apartment se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Prestige apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Prestige apartment momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmán LOSONCI pre 2 osoby

9,7

Apartmán LOSONCI pre 2 osoby

UbytováníApartmán LOSONCI pre 2 osoby. Apartmán LOSONCI se nachází v obci Nesvady v Nitranském kraji, 42 km od zámku Mojmírovce. Ubytování Apartmán LOSONCI pre 2 osoby se nachází ve městě Nesvady (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán PANORÁMA

9,7

Apartmán PANORÁMA

Ubytování (Apartmán) Apartmán PANORÁMA. Apartmán PANORÁMA se nachází v Podhájsku v Nitrianskem kraji, 200 metrů od wellnes centra. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a soukromým balkonem. Ubytování Apartmán PANORÁMA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán PANORÁMA má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán PANORÁMA momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmány pre Vás

9,7

Apartmány pre Vás

Ubytování (Privát) Apartmány pre Vás. Apartmány pre Vás se nachází v Levicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartmány pre Vás se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány pre Vás má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmány pre Vás momentálně evidujeme 185 recenzí.

Kimy home

9,7

Kimy home

Ubytování (Venkovský dům) Kimy home. Situated in the village of Mojmírovce and only 14 km from the historical town of Nitra, Kimy home offers a self-catered accommodation with free private... Ubytování Kimy home se nachází ve městě Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Kimy home má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Kimy home momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzión Mika

9,6

Penzión Mika

Ubytování (Penzion) Penzión Mika. Penzión Mika stojí ve městě Štúrovo, 200 metrů od termálního koupaliště Vadaš a jedná se o rodinný penzion s bezplatným Wi-Fi a parkováním zdarma. Ubytování Penzión Mika se nachází ve městě Štúrovo (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Mika má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Mika momentálně evidujeme 218 recenzí.

Ubytování v městech regionu Nitriansky kraj

Ubytování v městech regionu Nitriansky kraj

Ubytování v regionu Nitriansky kraj - Slovensko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 465 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Nitriansky kraj.

Pro region Nitriansky kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Podhájska (79), Štúrovo (72), Nitra (61), Komárno (27), Levice (12), Topoľčany (11), Patince (10), Nové Zámky (9), Trávnica (6), Mojmírovce (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Nitriansky kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Cozy Apartment with free parking in Nitra (9,9*), Apartmán Mery (9,9*), Apartmán Karolína Patince (9,9*), Hausboat Life is Good (9,9*), Apartmán Rea (9,8*), Apartmány Goral Podhájska (9,8*), Pulse2 (9,8*), Apartmán Silvia (9,8*), Apartmán SIESTA (9,8*), Dvojizbový byt, Levice (9,7*).

Region Nitriansky kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.