Hledat

Ubytování

Ubytování město Hokovce

Ve městě Hokovce (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hokovce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hokovce

Penzión Veperec

9,3

Penzión Veperec

Ubytování (Penzion) Penzión Veperec. Penzión Veperec se nachází v klidné části vesnice Hokovce, pouhé 2 km od lázeňského města Dudince. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzión Veperec se nachází ve městě Hokovce (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 619 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Veperec má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzión Veperec momentálně evidujeme 97 recenzí.

Penzion - Peri

Penzion - Peri

Ubytování (Penzion) Penzion - Peri. All rooms boast a kitchenette, a TV with satellite channels, and a private bathroom. Ubytování Penzion - Peri se nachází ve městě Hokovce (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion - Peri nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie na súkromí

Ubytování (Penzion) Ubytovanie na súkromí. Located in Hokovce, Ubytovanie na súkromí features a garden, shared lounge and free WiFi. Ubytování Ubytovanie na súkromí se nachází ve městě Hokovce (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Ubytovanie na súkromí nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Hokovce

Město Hokovce se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Hokovce.