Hledat

Ubytování

Terezia Venkovský dům

106, 951 96 Jedľové Kostoľany, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Terezia. Terezia se nachází v Jedľovém Kostoľanech v Nitrianském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Terezia se nachází ve městě Jedľové Kostoľany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytování Terezia

Terezia se nachází v Jedľovém Kostoľanech v Nitrianském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Po dni stráveném lyžováním nebo jízdou na kole mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Venkovský dům má také terasu. Terezia stojí 35 km od Nitry a Bojnic. Na letiště Piešťany je to 52 km. Apartmány mají TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a toaletními potřebami zdarma a kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a sporákem.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích

Jiná ubytování ve městě Jedľové Kostoľany

Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany

Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany. Offering free WiFi and mountain views, Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany is an accommodation situated in Jedľové Kostoľany. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany se nachází ve městě Jedľové Kostoľany (Slovensko - Nitriansky kraj). Pro Prázdninový dům Three-Bedroom Holiday Home in Jedlove Kostolany nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.