Hledat

Ubytování

Ubytování město Mojmírovce

Ve městě Mojmírovce (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mojmírovce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mojmírovce

Kimy home

9,7

Kimy home

Ubytování (Venkovský dům) Kimy home. Situated in the village of Mojmírovce and only 14 km from the historical town of Nitra, Kimy home offers a self-catered accommodation with free private... Ubytování Kimy home se nachází ve městě Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Kimy home má celkové hodnocení 9,7. Pro Venkovský dům Kimy home momentálně evidujeme 11 recenzí.

Hotel Kaštieľ Mojmírovce

8,2

Hotel Kaštieľ Mojmírovce

Ubytování (Hotel) Hotel Kaštieľ Mojmírovce. Hotel Kaštieľ Mojmírovce je barokně-klasicistní statek z 18. století ve vesnici Mojmírovce. Ubytování Hotel Kaštieľ Mojmírovce se nachází ve městě Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Kaštieľ Mojmírovce má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Kaštieľ Mojmírovce momentálně evidujeme 35 recenzí.

Penzion Bruder

8

Penzion Bruder

Ubytování (Penzion) Penzion Bruder. Tento penzion se nachází na náměstí obce Mojmírovce. Nabízí restauraci, letní terasu a pokoje s bezplatným připojením Wi-Fi. Ubytování Penzion Bruder se nachází ve městě Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Bruder má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Bruder momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzionhanarobo

Penzionhanarobo

Ubytování (Penzion) Penzionhanarobo. Penzionhanarobo se nachází v Mojmírovcích, 500 metrů od zámku Mojmírovce, a nabízí zahradu, nekuřácké ubytování, bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Penzionhanarobo se nachází ve městě Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Pro Penzion Penzionhanarobo nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Jenny home

Jenny home

Ubytování (Prázdninový dům) Jenny home. Located in Mojmírovce, less than 1 km from Mojmírovce Manor House, Jenny home provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a... Ubytování Jenny home se nachází ve městě Mojmírovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Pro Prázdninový dům Jenny home nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Mojmírovce

Město Mojmírovce se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Mojmírovce.