Hledat

Ubytování

Ubytování město Patince

Ve městě Patince (Slovensko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Patince

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Patince

Apartmán Karolína Patince

9,9

Apartmán Karolína Patince

Ubytování (Apartmán) Apartmán Karolína Patince. Apartmán Karolína Patince se nachází v obci Patince, 300 metrů od termálních lázní Patince, a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Karolína Patince se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 962 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Karolína Patince má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Karolína Patince momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Bokros

9,6

Penzion Bokros

Ubytování (Penzion) Penzion Bokros. Penzion Bokros se nachází v obci Patince, 6 km od termálního koupaliště Patince. Ubytování Penzion Bokros se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bokros má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Bokros momentálně evidujeme 80 recenzí.

Villa Gracia Patince

8,8

Villa Gracia Patince

Ubytování (Apartmán) Villa Gracia Patince. Apartmán Villa Gracia Patince se nachází v obci Patince, pouhých 600 metrů od termálních lázní Patince, a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi. Ubytování Villa Gracia Patince se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Villa Gracia Patince má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Villa Gracia Patince momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartmány Hawaii

8,5

Apartmány Hawaii

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hawaii. Apartmány Hawaii v obci Patince se nachází v areálu termálního koupaliště, kde najdete 5 bazénů, tobogány, vodní sporty, wellness centrum, tenisový kurt,... Ubytování Apartmány Hawaii se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Hawaii má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmány Apartmány Hawaii momentálně evidujeme 42 recenzí.

Chata VI-MA

8,4

Chata VI-MA

Ubytování (Prázdninový dům) Chata VI-MA. Chata VI-MA se nachází v areálu termálního bazénu Patince v klidném parku. Ubytování Chata VI-MA se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata VI-MA má celkové hodnocení 8,4. Pro Prázdninový dům Chata VI-MA momentálně evidujeme 19 recenzí.

Villa Patio

8,4

Villa Patio

Ubytování (Apartmány) Villa Patio. Villa Patio stojí na klidném místě v obci Patince, kousek od minerálních pramenů, venkovních bazénů a 220 metrů od wellness centra Patnice. Ubytování Villa Patio se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Patio má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmány Villa Patio momentálně evidujeme 66 recenzí.

Wellness Hotel Patince

8,2

Wellness Hotel Patince

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Patince. Tento hotel se nachází necelých 15 km od Komárna. Stojí v lázeňském středisku Patince, v blízkosti Dunaje. Ubytování Wellness Hotel Patince se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Wellness Hotel Patince má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Wellness Hotel Patince momentálně evidujeme 118 recenzí.

Penzion Adriana

8

Penzion Adriana

Ubytování (Penzion) Penzion Adriana. Penzion Adriana se nachází v areálu termálních lázní Patince a jeho součástí je zahrada, 2 prostorné terasy a dětské hřiště. Ubytování Penzion Adriana se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Adriana má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Adriana momentálně evidujeme 20 recenzí.

apartmán Kotva

7,8

apartmán Kotva

Ubytování (Apartmán) apartmán Kotva. Apartmán Kotva se nachází ve vesnici Patince nedaleko termálního koupaliště. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování apartmán Kotva se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartmán Kotva má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán apartmán Kotva momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány KOTVA

Apartmány KOTVA

Ubytování (Apartmán) Apartmány KOTVA. Situated in Virthova Pustatina, apartmány KOTVA features accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartmány KOTVA se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chatova osada Family Resort

Chatova osada Family Resort

Ubytování (Prázdninový areál) Chatova osada Family Resort. Tyto chaty s plně vybavenou kuchyní, koupelnou a vlastní terasou se nacházejí v Patincích, pouhých 50 metrů od termálního koupaliště. Ubytování Chatova osada Family Resort se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový areál Chatova osada Family Resort nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Patince

Město Patince se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Patince.