Hledat

Ubytování

Penzion Lea v Patinciach Vila

Patince Kúpele č.382, 946 39 Patince, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Vila) Penzion Lea v Patinciach. Penzion Lea v Patinciach se nachází v Patincích, pouhých 300 metrů od termálních lázní Patince, a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou... Ubytování Penzion Lea v Patinciach se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytování Penzion Lea v Patinciach

Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Na místě je k dispozici dětské hřiště a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Penzion Lea v Patinciach se nachází v Patincích, pouhých 300 metrů od termálních lázní Patince, a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Vila má 5 ložnic, 5 koupelen, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na bazén. Vila má sluneční terasu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Lázně a wellness
  • Domácí zvířata povolena

Jiná ubytování ve městě Patince

Apartmán Karolína Patince

9,9

Apartmán Karolína Patince

Ubytování (Apartmán) Apartmán Karolína Patince. Apartmán Karolína Patince se nachází v obci Patince, 300 metrů od termálních lázní Patince, a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Karolína Patince se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Karolína Patince má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Karolína Patince momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Bokros

9,6

Penzion Bokros

Ubytování (Penzion) Penzion Bokros. Penzion Bokros se nachází v obci Patince, 6 km od termálního koupaliště Patince. Ubytování Penzion Bokros se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Bokros má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Bokros momentálně evidujeme 80 recenzí.

Apartmány Hawaii

8,5

Apartmány Hawaii

Ubytování (Apartmány) Apartmány Hawaii. Apartmány Hawaii v obci Patince se nachází v areálu termálního koupaliště, kde najdete 5 bazénů, tobogány, vodní sporty, wellness centrum, tenisový kurt,... Ubytování Apartmány Hawaii se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány Hawaii má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmány Apartmány Hawaii momentálně evidujeme 42 recenzí.

Chata VI-MA

8,4

Chata VI-MA

Ubytování (Prázdninový dům) Chata VI-MA. Chata VI-MA se nachází v areálu termálního bazénu Patince v klidném parku. Ubytování Chata VI-MA se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Chata VI-MA má celkové hodnocení 8,4. Pro Prázdninový dům Chata VI-MA momentálně evidujeme 19 recenzí.

Villa Patio

8,4

Villa Patio

Ubytování (Apartmány) Villa Patio. Villa Patio stojí na klidném místě v obci Patince, kousek od minerálních pramenů, venkovních bazénů a 220 metrů od wellness centra Patnice. Ubytování Villa Patio se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Villa Patio má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmány Villa Patio momentálně evidujeme 66 recenzí.

Penzion Adriana

8

Penzion Adriana

Ubytování (Penzion) Penzion Adriana. Penzion Adriana se nachází v areálu termálních lázní Patince a jeho součástí je zahrada, 2 prostorné terasy a dětské hřiště. Ubytování Penzion Adriana se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Adriana má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Penzion Adriana momentálně evidujeme 20 recenzí.

apartmán Kotva

7,8

apartmán Kotva

Ubytování (Apartmán) apartmán Kotva. Apartmán Kotva se nachází ve vesnici Patince nedaleko termálního koupaliště. Hosté zde mohou využívat plně vybavenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování apartmán Kotva se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování apartmán Kotva má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán apartmán Kotva momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány KOTVA

Apartmány KOTVA

Ubytování (Apartmán) Apartmány KOTVA. Situated in Virthova Pustatina, apartmány KOTVA features accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartmány KOTVA se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj).

Vila Wilhelmína

Vila Wilhelmína

Ubytování (Vila) Vila Wilhelmína. Vila Wilhelmína se nachází v Patincích, 200 metrů od termálních lázní Patince, a nabízí gril. Ubytování Vila Wilhelmína se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj).

Chatova osada Family Resort

Chatova osada Family Resort

Ubytování (Prázdninový areál) Chatova osada Family Resort. Tyto chaty s plně vybavenou kuchyní, koupelnou a vlastní terasou se nacházejí v Patincích, pouhých 50 metrů od termálního koupaliště. Ubytování Chatova osada Family Resort se nachází ve městě Patince (Slovensko - Nitriansky kraj). Pro Prázdninový areál Chatova osada Family Resort nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.