Hledat

Ubytování

Ubytování město Santovka

Ve městě Santovka (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Santovka

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Santovka

Ubytovanie na súkromí KIKA

8,4

Ubytovanie na súkromí KIKA

Ubytování (Penzion) Ubytovanie na súkromí KIKA. Rodinný penzion Ubytovanie na súkromí KIKA se nachází v centru obce Santovka, přímo vedle termálního koupaliště a wellness centra Santovka. Ubytování Ubytovanie na súkromí KIKA se nachází ve městě Santovka (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie na súkromí KIKA má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Ubytovanie na súkromí KIKA momentálně evidujeme 103 recenzí.

Chata Kika - ubytovanie na súkromí

Chata Kika - ubytovanie na súkromí

Ubytování (Chata) Chata Kika - ubytovanie na súkromí. Offering a terrace, Chata Kika - ubytovanie na súkromí offers accommodation in Santovka. Dudince is 19 km from the lodge, while Podhájska is 48 km away. Ubytování Chata Kika - ubytovanie na súkromí se nachází ve městě Santovka (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Kika - ubytovanie na súkromí nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Santovka

Město Santovka se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Santovka.