Hledat

Ubytování

Ubytování město Radvaň nad Dunajom

Ve městě Radvaň nad Dunajom (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Radvaň nad Dunajom

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Radvaň nad Dunajom

Mlyn Penzion & Wellness

8,9

Mlyn Penzion & Wellness

Ubytování (Rezort) Mlyn Penzion & Wellness. Mlýn Penzion & Wellness má vlastní restauraci a wellness areál v obci Radvaň nad Dunajom. Nabízí moderní ubytování s terasou a výhledem na Dunaj. Ubytování Mlyn Penzion & Wellness se nachází ve městě Radvaň nad Dunajom (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mlyn Penzion & Wellness má celkové hodnocení 8,9. Pro Rezort Mlyn Penzion & Wellness momentálně evidujeme 100 recenzí.

TOBO house along the river Danube

TOBO house along the river Danube

Ubytování (Prázdninový dům) TOBO house along the river Danube. TOBO house along the river Danube se nachází v Radvani nad Dunajom v Nitrianském kraji a nabízí terasu, balkon, výhled na řeku a gril. Ubytování TOBO house along the river Danube se nachází ve městě Radvaň nad Dunajom (Slovensko - Nitriansky kraj). Pro Prázdninový dům TOBO house along the river Danube nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Radvaň nad Dunajom

Město Radvaň nad Dunajom se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Radvaň nad Dunajom.