Hledat

Ubytování

Ubytování město Diakovce

Ve městě Diakovce (Slovensko) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Diakovce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Diakovce

PENSION EUROP**

8,9

PENSION EUROP**

Ubytování (Penzion) PENSION EUROP**. PENSION EUROP** v Diakovcích nabízí zahradu, terasu a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Má i vlastní parkoviště. Ubytování PENSION EUROP** se nachází ve městě Diakovce (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Europa Diakovce

7,9

Penzión Europa Diakovce

Ubytování (Penzion) Penzión Europa Diakovce. Penzión Europa Diakovce se nachází v obci Diakovce. Nabízí zahradu, bar a společný salonek. Ubytování Penzión Europa Diakovce se nachází ve městě Diakovce (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Europa Diakovce má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzión Europa Diakovce momentálně evidujeme 56 recenzí.

PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA

PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA

Ubytování (Penzion) PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA. PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA in Diakovce has a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA se nachází ve městě Diakovce (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Diakovce

Město Diakovce se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Diakovce.