Hledat

Ubytování

Popis ubytování Penzion Lea

Penzion stojí 27 km od Nitry a 48 km od Komáromu. Penzion má rodinné pokoje. Letiště Bratislava je ve vzdálenosti 48 km. Penzion Lea se nachází v obci Diakovce a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a terasu. Každý pokoj má vlastní koupelnu a vybrané pokoje mají balkon nebo výhled do zahrady.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Diakovce

PENSION EUROP**

8,9

PENSION EUROP**

Ubytování (Penzion) PENSION EUROP**. PENSION EUROP** v Diakovcích nabízí zahradu, terasu a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Má i vlastní parkoviště. Ubytování PENSION EUROP** se nachází ve městě Diakovce (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión Europa Diakovce

7,9

Penzión Europa Diakovce

Ubytování (Penzion) Penzión Europa Diakovce. Penzión Europa Diakovce se nachází v obci Diakovce. Nabízí zahradu, bar a společný salonek. Ubytování Penzión Europa Diakovce se nachází ve městě Diakovce (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Europa Diakovce má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzión Europa Diakovce momentálně evidujeme 56 recenzí.

PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA

PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA

Ubytování (Penzion) PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA. PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA in Diakovce has a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování PENZION ANIKO DIAKOVCE-ŠAĽA se nachází ve městě Diakovce (Slovensko - Nitriansky kraj).