Hledat

Ubytování

Ubytování město Komárno

Ve městě Komárno (Slovensko) máme celkem 27 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Komárno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Komárno

Hausboat Life is Good

9,9

Hausboat Life is Good

Ubytování (Botel) Hausboat Life is Good. Mobilní dům Hausboat Life is Good se nachází ve městě Komárno, 1,9 km od tamní pevnosti, a nabízí klimatizaci. Ubytování má také patio a výhled na řeku. Ubytování Hausboat Life is Good se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hausboat Life is Good má celkové hodnocení 9,9. Pro Botel Hausboat Life is Good momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmán Rea

9,8

Apartmán Rea

Ubytování (Apartmán) Apartmán Rea. Apartmán Rea nabízí ubytování s balkonem, výhledem do zahrady a kávovarem a je vzdálený asi 300 metrů od Nádvoří Evropy. Na místě je i restaurace. Ubytování Apartmán Rea se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Rea má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Rea momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Silvia

9,8

Apartmán Silvia

Ubytování (Apartmán) Apartmán Silvia. Apartmán Silvia, který se nachází v rodinném domě v Komárně, 500 metrů od náměstí Evropa a 1 km od městské pevnosti, nabízí prostorné ubytování s možností... Ubytování Apartmán Silvia se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Silvia má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Silvia momentálně evidujeme 88 recenzí.

Apartment 33

9,7

Apartment 33

Ubytování (Apartmán) Apartment 33. Tento apartmán s balkonem a výhledem na bazén se nachází ve městě Komárno, 600 metrů od Nádvoří Evropy. Hosté zde mohou bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment 33 se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 33 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment 33 momentálně evidujeme 28 recenzí.

Prestige apartment

9,7

Prestige apartment

Ubytování (Apartmán) Prestige apartment. Apartmán Prestige se nachází v Komárně a nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné půjčení jízdních kol a výhled do zahrady. Ubytování Prestige apartment se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prestige apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Prestige apartment momentálně evidujeme 31 recenzí.

A7 Apartments

9,6

A7 Apartments

Ubytování (Penzion) A7 Apartments. A7 Apartments se nachází v centru Komárna, jen kousek pěšky od řady historických památek, parků, termálního koupaliště a restaurací. Ubytování A7 Apartments se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kortina

9,5

Kortina

Ubytování (Hotel) Kortina. Hotel Kortina se nachází v Komárnu, nedaleko pevnosti. Nabízí dětské hřiště, restauraci, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Kortina se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Divá Kačica Restaurant & Pension

9,4

Divá Kačica Restaurant & Pension

Ubytování (Penzion) Divá Kačica Restaurant & Pension. Divá Kačica Restaurant & Pension se nachází v Komárně, 7 km od pevnosti Komárno. Ubytování Divá Kačica Restaurant & Pension se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Divá Kačica Restaurant & Pension má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Divá Kačica Restaurant & Pension momentálně evidujeme 543 recenzí.

City Centre Apartments

9,2

City Centre Apartments

Ubytování (Apartmány) City Centre Apartments. City Centre Apartments, s možností vlastního stravování, se nachází na pěší zóně v Komárnu, 1 minutu pěšky od historického centra. Ubytování City Centre Apartments se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování City Centre Apartments má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány City Centre Apartments momentálně evidujeme 66 recenzí.

Hotel Banderium

9

Hotel Banderium

Ubytování (Hotel) Hotel Banderium. Banderium Hotel se nachází v samém srdci Komárna a nabízí okouzlující dvůr i restauraci připravující pokrmy místní kuchyně. Ubytování Hotel Banderium se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Banderium má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Banderium momentálně evidujeme 203 recenzí.

Bella Restaurant & Penzion

8,9

Bella Restaurant & Penzion

Ubytování (Penzion) Bella Restaurant & Penzion. Bella Restaurant & Penzion se nachází v Komárně. Nabízí kasino. Ubytování Bella Restaurant & Penzion se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bella Restaurant & Penzion má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Bella Restaurant & Penzion momentálně evidujeme 258 recenzí.

Penzion Duna

8,9

Penzion Duna

Ubytování (Penzion) Penzion Duna. Penzion Duna se nachází v historickém centru Komárna, 300 metrů od termálních lázní. Nabízí jednoduše zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Penzion Duna se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 558 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Duna má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Duna momentálně evidujeme 217 recenzí.

Lehár panzió

8,7

Lehár panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Lehár panzió. Lehár panzió se nachází v Komárně v Nitrianském kraji, v blízkosti vyhlídky Nádvoří Evropy a pevnosti Komárno. Mabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lehár panzió se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Lehár panzió má celkové hodnocení 8,7. Pro Bed and breakfast Lehár panzió momentálně evidujeme 76 recenzí.

Hotel Litovel

8,7

Hotel Litovel

Ubytování (Hotel) Hotel Litovel. Hotel Litovel se nachází v centru Komárna. Nabízí moderní ubytování s dopravou z letiště, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Hotel Litovel se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Litovel má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Litovel momentálně evidujeme 190 recenzí.

Apartman Peter

8,7

Apartman Peter

Ubytování (Apartmán) Apartman Peter. Apartmán Peter se nachází v Komárnu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Peter se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harry's center

8,4

Harry's center

Ubytování (Motel) Harry's center. Motel Harry's center se nachází v Komárnu, méně než 1 km od Protiturecké pevnosti v Komárně. Ubytování Harry's center se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Harry's center má celkové hodnocení 8,4. Pro Motel Harry's center momentálně evidujeme 272 recenzí.

Guest House Meat Heads Pub

8,4

Guest House Meat Heads Pub

Ubytování (Penzion) Guest House Meat Heads Pub. Guest House Meat Heads Pub se nachází ve městě Komárno. Provozuje restauraci a je vzdálený 1,7 km od pevnosti Komárno. Ubytování Guest House Meat Heads Pub se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Meat Heads Pub má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Guest House Meat Heads Pub momentálně evidujeme 172 recenzí.

Hotel Bow Garden

8,1

Hotel Bow Garden

Ubytování (Hotel) Hotel Bow Garden. Hotel Bow Garden se nachází jen 100 metrů od historického centra Komárna a nabízí fitness centrum, bowlingovou dráhu a stylovou restauraci s terasami, kde... Ubytování Hotel Bow Garden se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bow Garden má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Bow Garden momentálně evidujeme 532 recenzí.

Hotel Peklo

8

Hotel Peklo

Ubytování (Hotel) Hotel Peklo. Hotel Peklo v centru Komárna nabízí klimatizované pokoje a apartmá, moderní wellness areál, elegantní restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Peklo se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Peklo má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Peklo momentálně evidujeme 66 recenzí.

APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension

8

APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension

Ubytování (Penzion) APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension. APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension se nachází v Komárně, 1,6 km od místní pevnosti a nabízí gril, dětské hřiště a terasu. Na místě je také restaurace. Ubytování APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension má celkové hodnocení 8. Pro Penzion APÁLI ČÁRDA Restaurant & Pension momentálně evidujeme 67 recenzí.

Hubert Varga

8

Hubert Varga

Ubytování (Penzion) Hubert Varga. Hubert Varga se nachází v historickém centru Komárna, 500 metrů od Dunaje a termálních lázní. Ubytování Hubert Varga se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hubert Varga má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Hubert Varga momentálně evidujeme 52 recenzí.

Olymp penzion

7,8

Olymp penzion

Ubytování (Penzion) Olymp penzion. Tento malý palác se nachází v historické části města Komárno, 5 minut chůze od centra města a Dunaje. Ubytování Olymp penzion se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Olymp penzion má celkové hodnocení 7,8. Pro Penzion Olymp penzion momentálně evidujeme 112 recenzí.

hotel Panoráma

7,7

hotel Panoráma

Ubytování (Hotel) hotel Panoráma. Hotel Panoráma se nachází v Komárně v Nitranském kraji, 700 metrů od Nádvoří Evropy a 1,3 km od pevnosti Komárno. Ubytování hotel Panoráma se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Mía

7,6

Bella Mía

Ubytování (Aparthotel) Bella Mía. Located in Komárno in the Nitriansky kraj region, with Courtyard of Europe and Fortress of Komarno nearby, Bella Mía provides accommodation with free WiFi. Ubytování Bella Mía se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ring Penzión

7

Ring Penzión

Ubytování (Penzion) Ring Penzión. Penzión Ring je vzdálený 30 metrů od centra Komárna a místního hradu. Nabízí vlastní restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ring Penzión se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ring Penzión má celkové hodnocení 7. Pro Penzion Ring Penzión momentálně evidujeme 148 recenzí.

Holiday apartment Izabella

Holiday apartment Izabella

Ubytování (Apartmán) Holiday apartment Izabella. Featuring a shared lounge, Holiday apartment Izabella offers accommodation in Komárno with free WiFi and city views. Ubytování Holiday apartment Izabella se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 652 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szoba konyha lakas

Szoba konyha lakas

Ubytování (Apartmán) Szoba konyha lakas. Szoba konyha lakas offers accommodation in Komárno, 1.1 km from Courtyard of Europe and 1.7 km from Fortress of Komarno. Ubytování Szoba konyha lakas se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danubius Szálló

Danubius Szálló

Ubytování (Hostel) Danubius Szálló. Danubius Szálló se nachází v Komárně, necelý 1 km od Nádvoří Evropy a 15 minut chůze od tamní pevnosti. Ubytování Danubius Szálló se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Anna

Apartmán Anna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Anna. Set just 300 metres from Courtyard of Europe, Apartmán Anna offers accommodation in Komárno with access to a restaurant, a terrace, as well as a 24-hour... Ubytování Apartmán Anna se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Malebný dom v kúpeľnom meste Nesvady

Malebný dom v kúpeľnom meste Nesvady

Ubytování (Prázdninový dům) Malebný dom v kúpeľnom meste Nesvady. Complete with a terrace, Malebný dom v kúpeľnom meste Nesvady is located in Komárno, 18 km from Fortress of Komarno and 19 km from Courtyard of Europe. Ubytování Malebný dom v kúpeľnom meste Nesvady se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

D1 Apartments

D1 Apartments

Ubytování (Apartmány) D1 Apartments. Located in Komárno, 1 km from Courtyard of Europe and 1. Ubytování D1 Apartments se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmány D1 Apartments nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Bella Penzion

Bella Penzion

Ubytování (Penzion) Bella Penzion. Set in Komárno, 100 metres from Courtyard of Europe, Bella Penzion offers air-conditioned rooms and a restaurant. Ubytování Bella Penzion se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elisa

Elisa

Ubytování (Aparthotel) Elisa. Ubytování Elisa se nachází v Komárně, 2,8 km od zdejší pevnosti a 3,5 km od Nádvoří Evropy. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Elisa se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Aparthotel Elisa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Romance

Apartmán Romance

Ubytování (Apartmán) Apartmán Romance. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartmán Romance is situated in Komárno. Ubytování Apartmán Romance se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán Romance nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Amira Apartman

Amira Apartman

Ubytování (Apartmány) Amira Apartman. Situated in Komárno, Amira apartman features accommodation 3.1 km from Fortress of Komarno. Free WiFi is featured. Ubytování Amira Apartman se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Enet

Apartman Enet

Ubytování (Apartmány) Apartman Enet. Offering garden views, Apartman Enet is an accommodation located in Komárno, 2.4 km from Fortress of Komarno and 2.7 km from Courtyard of Europe. Ubytování Apartman Enet se nachází ve městě Komárno (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Komárno

Město Komárno se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 27 hotelů a ubytování ve městě Komárno.