Hledat

Ubytování

Ubytování město Trávnica

Ve městě Trávnica (Slovensko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Trávnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Trávnica

Bungalovy Natura

9,2

Bungalovy Natura

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalovy Natura. Bungalovy Natura se nachází v obci Trávnica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, službou půjčení jízdních kol zdarma, zahradou, grilem a výhledem do... Ubytování Bungalovy Natura se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Bungalovy Natura má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Bungalovy Natura momentálně evidujeme 12 recenzí.

Rekreačný dom Railip

9,1

Rekreačný dom Railip

Ubytování (Penzion) Rekreačný dom Railip. Rekreační dům Railip se nachází na klidném místě na okraji obce Trávnica. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, terasu a dětské hřiště. Ubytování Rekreačný dom Railip se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný dom Railip má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Rekreačný dom Railip momentálně evidujeme 32 recenzí.

Podhajska ubytovanie - D&B Konecna

8,8

Podhajska ubytovanie - D&B Konecna

Ubytování (Prázdninový dům) Podhajska ubytovanie - D&B Konecna. Podhájska ubytovanie - D&B Konečná stojí v klidné části Trávnice. Nabízí udržovanou zahradu s terasou a grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Podhajska ubytovanie - D&B Konecna se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Podhajska ubytovanie - D&B Konecna má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Podhajska ubytovanie - D&B Konecna momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chata Biela Tana

8,7

Chata Biela Tana

Ubytování (Bed and breakfast) Chata Biela Tana. Chata Biela Tana se nachází v Trávnici, 32 km od Levice, a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma, zahradu, bar a výhled na jezero. Ubytování Chata Biela Tana se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Biela Tana má celkové hodnocení 8,7. Pro Bed and breakfast Chata Biela Tana momentálně evidujeme 8 recenzí.

Ubytování ve městě Trávnica

Město Trávnica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Trávnica.