Hledat

Ubytování

HannaH - Relax dom pod orechom I4 Apartmán

3 Majerská, 941 46 Trávnica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) HannaH - Relax dom pod orechom I4. HannaH - Relax dom pod orechom I4 se nachází v Trávnici a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování HannaH - Relax dom pod orechom I4 se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytování HannaH - Relax dom pod orechom I4

Na letiště Piešťany je to 66 km. HannaH - Relax dom pod orechom I4 stojí 49 km od Ostrihomu a 27 km od Nitry. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 47 km od Komáromu. Po dni stráveném pěší turistikou, lyžováním nebo jízdou na kole mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je dětské hřiště. HannaH - Relax dom pod orechom I4 se nachází v Trávnici a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Jiná ubytování ve městě Trávnica

Bungalovy Natura

9,2

Bungalovy Natura

Ubytování (Prázdninový dům) Bungalovy Natura. Bungalovy Natura se nachází v obci Trávnica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, službou půjčení jízdních kol zdarma, zahradou, grilem a výhledem do... Ubytování Bungalovy Natura se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Bungalovy Natura má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Bungalovy Natura momentálně evidujeme 12 recenzí.

Rekreačný dom Railip

9,1

Rekreačný dom Railip

Ubytování (Penzion) Rekreačný dom Railip. Rekreační dům Railip se nachází na klidném místě na okraji obce Trávnica. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, terasu a dětské hřiště. Ubytování Rekreačný dom Railip se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Rekreačný dom Railip má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Rekreačný dom Railip momentálně evidujeme 32 recenzí.

Podhajska ubytovanie - D&B Konecna

8,8

Podhajska ubytovanie - D&B Konecna

Ubytování (Prázdninový dům) Podhajska ubytovanie - D&B Konecna. Podhájska ubytovanie - D&B Konečná stojí v klidné části Trávnice. Nabízí udržovanou zahradu s terasou a grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Podhajska ubytovanie - D&B Konecna se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Podhajska ubytovanie - D&B Konecna má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Podhajska ubytovanie - D&B Konecna momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chata Biela Tana

8,7

Chata Biela Tana

Ubytování (Bed and breakfast) Chata Biela Tana. Chata Biela Tana se nachází v Trávnici, 32 km od Levice, a nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma, zahradu, bar a výhled na jezero. Ubytování Chata Biela Tana se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Chata Biela Tana má celkové hodnocení 8,7. Pro Bed and breakfast Chata Biela Tana momentálně evidujeme 8 recenzí.

HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa

HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa

Ubytování (Apartmán) HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa. Ubytování v Trávnici v Nitranském kraji, HannaH - dom pod orechom izby a zdielaná priváta má zahradu. 47 km od Komáromu. Ubytování HannaH - Relax dom pod orechom - 2 privátne izby a zdielaná kuchyňa se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj).

HannaH - Relax dom pod orechom I1

HannaH - Relax dom pod orechom I1

Ubytování (Penzion) HannaH - Relax dom pod orechom I1. HannaH - Relax dom pod orechom I1 se nachází v Trávnici a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování HannaH - Relax dom pod orechom I1 se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj).

HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2

HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2

Ubytování (Apartmán) HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2. HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2 se nachází v Trávnici a nabízí sdílený lounge, zahradu, tenisový kurt, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování HannaH - Relax dom pod orechom Apartman2 se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj).

HannaH - Relax dom pod orechom - 4i Apartmán

HannaH - Relax dom pod orechom - 4i Apartmán

Ubytování (Prázdninový dům) HannaH - Relax dom pod orechom - 4i Apartmán. HannaH - Relax dom pod orechom - 4i Apartmán se nachází v Trávnici v Nitranském kraji a nabízí zahradu. Ubytování HannaH - Relax dom pod orechom - 4i Apartmán se nachází ve městě Trávnica (Slovensko - Nitriansky kraj).