Hledat

Ubytování

Ubytování město Kravany nad Dunajom

Ve městě Kravany nad Dunajom (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kravany nad Dunajom

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kravany nad Dunajom

Tulipánová

8,8

Tulipánová

Ubytování (Prázdninový dům) Tulipánová. Prázdninový dům Tulipánová se nachází v obci Kravany nad Dunajom a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Tulipánová se nachází ve městě Kravany nad Dunajom (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Tulipánová má celkové hodnocení 8,8. Pro Prázdninový dům Tulipánová momentálně evidujeme 6 recenzí.

Rayaan Oriental Guest House & Restaurant

5,2

Rayaan Oriental Guest House & Restaurant

Ubytování (Penzion) Rayaan Oriental Guest House & Restaurant. Situated in Patong Beach, 300 metres from Jungceylon Shopping Center, Rayaan Oriental Guest House & Restaurant features air-conditioned accommodation and a... Ubytování Rayaan Oriental Guest House & Restaurant se nachází ve městě Kravany nad Dunajom (Slovensko). V následujících dnech se ceny pohybují od 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rayaan Oriental Guest House & Restaurant má celkové hodnocení 5,2. Pro Penzion Rayaan Oriental Guest House & Restaurant momentálně evidujeme 118 recenzí.

Ubytování ve městě Kravany nad Dunajom

Město Kravany nad Dunajom se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Kravany nad Dunajom.