Hledat

Ubytování

Ubytování město Levice

Ve městě Levice (Slovensko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Levice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Levice

Central garden residence

10

Central garden residence

UbytováníCentral garden residence. Central garden residence se nachází v Levicích, 41 km od kostela sv. Kateřiny, Nového i Starého zámku. Ubytování Central garden residence se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

New apartment with private parking, TV & Internet

10

New apartment with private parking, TV & Internet

Ubytování (Apartmán) New apartment with private parking, TV & Internet. New apartment with private parking, TV & Internet se nachází v Levicích v Nitranském kraji a nabízí terasu a výhled na město. 33 km od Banské Štiavnice. Ubytování New apartment with private parking, TV & Internet se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán v tichej časti Levice

10

Apartmán v tichej časti Levice

UbytováníApartmán v tichej časti Levice. Ubytování se nachází 45 km od Agrokomplexu Nitra, 43 km od kostela sv. Kateřiny a 43 km od Nového zámku Banská Štiavnica. Apartmán v Levicích. Ubytování Apartmán v tichej časti Levice se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány Evia clinic

9,9

Apartmány Evia clinic

Ubytování (Apartmány) Apartmány Evia clinic. Apartmány Evia clinic se nachází v Levicích v Nitranském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Evia clinic se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Maťko

9,9

Apartmán Maťko

UbytováníApartmán Maťko. Apartmán Maťko se nachází v Levicích v Nitranském kraji a nabízí balkon. Ubytování je vzdálené 43 km od kostela sv. Kateřiny a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Maťko se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Dvojizbový byt, Levice

9,7

Dvojizbový byt, Levice

Ubytování (Apartmán) Dvojizbový byt, Levice. Set in Levice in the Nitriansky kraj region, Dvojizbový byt, Levice features a balcony. The accommodation is 43 km from Banská Štiavnica. Ubytování Dvojizbový byt, Levice se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Dvojizbový byt, Levice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Dvojizbový byt, Levice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány pre Vás

9,7

Apartmány pre Vás

Ubytování (Privát) Apartmány pre Vás. Apartmány pre Vás se nachází v Levicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartmány pre Vás se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány pre Vás má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmány pre Vás momentálně evidujeme 185 recenzí.

YoYo Apartment

9,5

YoYo Apartment

Ubytování (Apartmán) YoYo Apartment. YoYo Apartment se nachází v Levicích. 34 km od Banské Štiavnice. Ubytování YoYo Apartment se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

ARD City Apartment

9,5

ARD City Apartment

UbytováníARD City Apartment. ARD City Apartment se nachází v Levicích v Nitranském kraji a nabízí balkon. Ubytování se nachází 45 km od Agrokomplexu Nitra a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování ARD City Apartment se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Maťko a Kubko

9,3

Maťko a Kubko

Ubytování (Apartmán) Maťko a Kubko. Maťko a Kubko se nachází v Levicích v Nitranském kraji, 27 km od Podhájské. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maťko a Kubko se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Priestranný dom s kúpacou kaďou v tichej časti mesta Levice

9,2

Priestranný dom s kúpacou kaďou v tichej časti mesta Levice

UbytováníPriestranný dom s kúpacou kaďou v tichej časti mesta Levice. Historický dom je situován 44 km od kostela sv. Kateřiny a 44 km od Nového zámku v Levici. Nabízí zahradu, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Priestranný dom s kúpacou kaďou v tichej časti mesta Levice se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Levidom Residence Rooms

9

Levidom Residence Rooms

Ubytování (Aparthotel) Levidom Residence Rooms. Levidom Residence Rooms je aparthotel situovaný v Levicích. Nabízí zahradu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Levidom Residence Rooms se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Levidom Residence Rooms má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Levidom Residence Rooms momentálně evidujeme 125 recenzí.

Apartmán v tichej časti blízko centra Levice

9

Apartmán v tichej časti blízko centra Levice

UbytováníApartmán v tichej časti blízko centra Levice. Apartmán v tichej časti blízko centra Levice is situated in Levice, 42 km from New Chateau Banska Stiavnica, 42 km from Old Chateau Banska Stiavnica, as... Ubytování Apartmán v tichej časti blízko centra Levice se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány na Bašte

8,9

Apartmány na Bašte

Ubytování (Penzion) Apartmány na Bašte. Apartmány na Bašte se nachází ve městě Levice, jen 6 minut chůze od hradu Levice. Nabízí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartmány na Bašte se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány na Bašte má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Apartmány na Bašte momentálně evidujeme 140 recenzí.

Hotel Golden Eagle

8,6

Hotel Golden Eagle

Ubytování (Hotel) Hotel Golden Eagle. Hotel Golden Eagle se nachází v historickém centru města Levice, 5 minut chůze od pěší zóny, a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, restaurací, barem,... Ubytování Hotel Golden Eagle se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Golden Eagle má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Golden Eagle momentálně evidujeme 210 recenzí.

Hotel Astrum Laus

8,5

Hotel Astrum Laus

Ubytování (Hotel) Hotel Astrum Laus. Stylový Hotel Astrum Laus se nachází v centru města Levice a jeho hosté se mohou těšit na bezplatný přístup do fitness centra, restauraci, která podává... Ubytování Hotel Astrum Laus se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Astrum Laus má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Astrum Laus momentálně evidujeme 142 recenzí.

Apartmán priamo v centre mesta Levice

8,5

Apartmán priamo v centre mesta Levice

UbytováníApartmán priamo v centre mesta Levice. Apartmán se nachází 43 km od Nového i Starého zámku v Banské Štiavnici a 47 km od zámku Svatý Anton. Ubytování Apartmán priamo v centre mesta Levice se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Lev

8,3

Hotel Lev

Ubytování (Hotel) Hotel Lev. Hotel Lev byl otevřený v roce 2015 ve zrekonstruované historické budově v centru města Levice a nabízí restauraci, wellness a fitness centrum a bezplatné... Ubytování Hotel Lev se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Dastan

8,3

Hotel Dastan

Ubytování (Hotel) Hotel Dastan. Hotel Dastan s restaurací a zahradou je situován v centru Levic. Ubytování Hotel Dastan se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Dastan má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Dastan momentálně evidujeme 72 recenzí.

Penzión Rekrea

8,2

Penzión Rekrea

Ubytování (Penzion) Penzión Rekrea. Penzión Rekrea se nachází v Levicích. Nabízí zahradu, dětské hřiště, restauraci, pokojovou službu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Rekrea se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Rekrea má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Rekrea momentálně evidujeme 92 recenzí.

Penzion Tilia

8,1

Penzion Tilia

Ubytování (Penzion) Penzion Tilia. Penzion Tilia se nachází uprostřed oplocené zahrady v centru města Levice a má vlastní mezinárodní restauraci. Ubytování Penzion Tilia se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Tilia má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Tilia momentálně evidujeme 179 recenzí.

Kaja apartmán

Kaja apartmán

Ubytování (Apartmán) Kaja apartmán. Kaja apartmán se nachází v Levicích a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 33 km od Banské Štiavnice. Ubytování Kaja apartmán se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Plne vybavený trojiznový apartmán neďaleko centra

Plne vybavený trojiznový apartmán neďaleko centra

UbytováníPlne vybavený trojiznový apartmán neďaleko centra. Plne vybavený trojiznový apartmán neďaleko centra is situated in Levice. Ubytování Plne vybavený trojiznový apartmán neďaleko centra se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Garzon Studio apartment

Garzon Studio apartment

Ubytování (Apartmán) Garzon Studio apartment. Garzon Studio apartment se nachází v Levicích. Nabízí výhled na město a stojí 35 km od Ostrihomu. Ubytování Garzon Studio apartment se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán blízko centra Levice

Apartmán blízko centra Levice

UbytováníApartmán blízko centra Levice. Situated in Levice in the Nitriansky kraj region, Apartmán blízko centra Levice features a balcony. The accommodation is 42 km from the The Church of St. Ubytování Apartmán blízko centra Levice se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Útulné bývanie blízko centra

Útulné bývanie blízko centra

UbytováníÚtulné bývanie blízko centra. LSD Apartmán má přímý přístup na balkon, 1 ložnici a plně vybavenou kuchyň. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Ubytování Útulné bývanie blízko centra se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytování ve městě Levice

Město Levice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Levice.