Hledat

Ubytování

Ubytování město Levice

Ve městě Levice (Slovensko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Levice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Levice

Dvojizbový byt, Levice

9,7

Dvojizbový byt, Levice

Ubytování (Apartmán) Dvojizbový byt, Levice. Set in Levice in the Nitriansky kraj region, Dvojizbový byt, Levice features a balcony. The accommodation is 43 km from Banská Štiavnica. Ubytování Dvojizbový byt, Levice se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dvojizbový byt, Levice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Dvojizbový byt, Levice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány pre Vás

9,7

Apartmány pre Vás

Ubytování (Privát) Apartmány pre Vás. Apartmány pre Vás se nachází v Levicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartmány pre Vás se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány pre Vás má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmány pre Vás momentálně evidujeme 185 recenzí.

Maťko a Kubko

9,3

Maťko a Kubko

Ubytování (Apartmán) Maťko a Kubko. Maťko a Kubko se nachází v Levicích v Nitranském kraji, 27 km od Podhájské. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maťko a Kubko se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levidom Residence Rooms

9

Levidom Residence Rooms

Ubytování (Aparthotel) Levidom Residence Rooms. Levidom Residence Rooms je aparthotel situovaný v Levicích. Nabízí zahradu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Levidom Residence Rooms se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Levidom Residence Rooms má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Levidom Residence Rooms momentálně evidujeme 125 recenzí.

Apartmány na Bašte

8,9

Apartmány na Bašte

Ubytování (Penzion) Apartmány na Bašte. Apartmány na Bašte se nachází ve městě Levice, jen 6 minut chůze od hradu Levice. Nabízí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartmány na Bašte se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány na Bašte má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Apartmány na Bašte momentálně evidujeme 140 recenzí.

Hotel Golden Eagle

8,6

Hotel Golden Eagle

Ubytování (Hotel) Hotel Golden Eagle. Hotel Golden Eagle se nachází v historickém centru města Levice, 5 minut chůze od pěší zóny, a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, restaurací, barem,... Ubytování Hotel Golden Eagle se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Golden Eagle má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Golden Eagle momentálně evidujeme 210 recenzí.

Hotel Astrum Laus

8,5

Hotel Astrum Laus

Ubytování (Hotel) Hotel Astrum Laus. Stylový Hotel Astrum Laus se nachází v centru města Levice a jeho hosté se mohou těšit na bezplatný přístup do fitness centra, restauraci, která podává... Ubytování Hotel Astrum Laus se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Astrum Laus má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Astrum Laus momentálně evidujeme 142 recenzí.

Hotel Lev

8,3

Hotel Lev

Ubytování (Hotel) Hotel Lev. Hotel Lev byl otevřený v roce 2015 ve zrekonstruované historické budově v centru města Levice a nabízí restauraci, wellness a fitness centrum a bezplatné... Ubytování Hotel Lev se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Dastan

8,3

Hotel Dastan

Ubytování (Hotel) Hotel Dastan. Hotel Dastan s restaurací a zahradou je situován v centru Levic. Ubytování Hotel Dastan se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Dastan má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Dastan momentálně evidujeme 72 recenzí.

Penzión Rekrea

8,2

Penzión Rekrea

Ubytování (Penzion) Penzión Rekrea. Penzión Rekrea se nachází v Levicích. Nabízí zahradu, dětské hřiště, restauraci, pokojovou službu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Rekrea se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Rekrea má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Rekrea momentálně evidujeme 92 recenzí.

Penzion Tilia

8,1

Penzion Tilia

Ubytování (Penzion) Penzion Tilia. Penzion Tilia se nachází uprostřed oplocené zahrady v centru města Levice a má vlastní mezinárodní restauraci. Ubytování Penzion Tilia se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tilia má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Tilia momentálně evidujeme 179 recenzí.

Chata MIMI

Chata MIMI

Ubytování (Chata) Chata MIMI. Offering a restaurant, Chata MIMI features accommodation in Levice. Nitra is 44 km from the lodge, while Dudince is 17 km from the property. Ubytování Chata MIMI se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytování ve městě Levice

Město Levice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Levice.