Hledat

Ubytování

Kaja apartmán Apartmán

8 Pri tehelni, 934 01 Levice, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Kaja apartmán. Kaja apartmán se nachází v Levicích a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 33 km od Banské Štiavnice. Ubytování Kaja apartmán se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytování Kaja apartmán

Kaja apartmán je vzdálený 49 km od Ostrihomu a 41 km od Nitry. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 1 koupelnu s vanou. Na letiště Piešťany je to 74 km. Kaja apartmán se nachází v Levicích a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 33 km od Banské Štiavnice. K dispozici je také terasa. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Levice

New apartment with private parking, TV & Internet

10

New apartment with private parking, TV & Internet

Ubytování (Apartmán) New apartment with private parking, TV & Internet. New apartment with private parking, TV & Internet se nachází v Levicích v Nitranském kraji a nabízí terasu a výhled na město. 33 km od Banské Štiavnice. Ubytování New apartment with private parking, TV & Internet se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány Evia clinic

9,9

Apartmány Evia clinic

Ubytování (Apartmány) Apartmány Evia clinic. Apartmány Evia clinic se nachází v Levicích v Nitranském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Evia clinic se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Dvojizbový byt, Levice

9,7

Dvojizbový byt, Levice

Ubytování (Apartmán) Dvojizbový byt, Levice. Set in Levice in the Nitriansky kraj region, Dvojizbový byt, Levice features a balcony. The accommodation is 43 km from Banská Štiavnica. Ubytování Dvojizbový byt, Levice se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Dvojizbový byt, Levice má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Dvojizbový byt, Levice momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartmány pre Vás

9,7

Apartmány pre Vás

Ubytování (Privát) Apartmány pre Vás. Apartmány pre Vás se nachází v Levicích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Apartmány pre Vás se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány pre Vás má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmány pre Vás momentálně evidujeme 185 recenzí.

YoYo Apartment

9,5

YoYo Apartment

Ubytování (Apartmán) YoYo Apartment. YoYo Apartment se nachází v Levicích. 34 km od Banské Štiavnice. Ubytování YoYo Apartment se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Maťko a Kubko

9,3

Maťko a Kubko

Ubytování (Apartmán) Maťko a Kubko. Maťko a Kubko se nachází v Levicích v Nitranském kraji, 27 km od Podhájské. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maťko a Kubko se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Levidom Residence Rooms

9

Levidom Residence Rooms

Ubytování (Aparthotel) Levidom Residence Rooms. Levidom Residence Rooms je aparthotel situovaný v Levicích. Nabízí zahradu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Levidom Residence Rooms se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Levidom Residence Rooms má celkové hodnocení 9. Pro Aparthotel Levidom Residence Rooms momentálně evidujeme 125 recenzí.

Apartmány na Bašte

8,9

Apartmány na Bašte

Ubytování (Penzion) Apartmány na Bašte. Apartmány na Bašte se nachází ve městě Levice, jen 6 minut chůze od hradu Levice. Nabízí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartmány na Bašte se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány na Bašte má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Apartmány na Bašte momentálně evidujeme 140 recenzí.

Hotel Golden Eagle

8,6

Hotel Golden Eagle

Ubytování (Hotel) Hotel Golden Eagle. Hotel Golden Eagle se nachází v historickém centru města Levice, 5 minut chůze od pěší zóny, a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, restaurací, barem,... Ubytování Hotel Golden Eagle se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Golden Eagle má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Golden Eagle momentálně evidujeme 210 recenzí.

Hotel Astrum Laus

8,5

Hotel Astrum Laus

Ubytování (Hotel) Hotel Astrum Laus. Stylový Hotel Astrum Laus se nachází v centru města Levice a jeho hosté se mohou těšit na bezplatný přístup do fitness centra, restauraci, která podává... Ubytování Hotel Astrum Laus se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Astrum Laus má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Astrum Laus momentálně evidujeme 142 recenzí.

Hotel Lev

8,3

Hotel Lev

Ubytování (Hotel) Hotel Lev. Hotel Lev byl otevřený v roce 2015 ve zrekonstruované historické budově v centru města Levice a nabízí restauraci, wellness a fitness centrum a bezplatné... Ubytování Hotel Lev se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Dastan

8,3

Hotel Dastan

Ubytování (Hotel) Hotel Dastan. Hotel Dastan s restaurací a zahradou je situován v centru Levic. Ubytování Hotel Dastan se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Dastan má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Dastan momentálně evidujeme 72 recenzí.

Penzión Rekrea

8,2

Penzión Rekrea

Ubytování (Penzion) Penzión Rekrea. Penzión Rekrea se nachází v Levicích. Nabízí zahradu, dětské hřiště, restauraci, pokojovou službu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Rekrea se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Rekrea má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzión Rekrea momentálně evidujeme 92 recenzí.

Penzion Tilia

8,1

Penzion Tilia

Ubytování (Penzion) Penzion Tilia. Penzion Tilia se nachází uprostřed oplocené zahrady v centru města Levice a má vlastní mezinárodní restauraci. Ubytování Penzion Tilia se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Tilia má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Tilia momentálně evidujeme 179 recenzí.

Garzon Studio apartment

Garzon Studio apartment

Ubytování (Apartmán) Garzon Studio apartment. Garzon Studio apartment se nachází v Levicích. Nabízí výhled na město a stojí 35 km od Ostrihomu. Ubytování Garzon Studio apartment se nachází ve městě Levice (Slovensko - Nitriansky kraj).