Hledat

Ubytování

Ubytování město Prašice

Ve městě Prašice (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Prašice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Prašice

Penzión Slniečko

9,2

Penzión Slniečko

Ubytování (Penzion) Penzión Slniečko. Penzión Slniečko se nachází v obci Prašice v Nitrianském kraji, 22 km od Piešťan. Ubytování Penzión Slniečko se nachází ve městě Prašice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Prasice

Holiday home Prasice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Prasice. Holiday home Prasice is set in Prašice. The accommodation is 37 km from Trenčianske Teplice. Ubytování Holiday home Prasice se nachází ve městě Prašice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Chata Váh

Chata Váh

Ubytování (Penzion) Chata Váh. Chata Váh in Prašice has barbecue facilities and a terrace. The accommodation offers a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytování Chata Váh se nachází ve městě Prašice (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Chata Váh nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Prašice

Město Prašice se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Prašice.