Hledat

Ubytování

Ubytování město Nové Zámky

Ve městě Nové Zámky (Slovensko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nové Zámky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nové Zámky

Spacious Apartment in Town Centre

9,7

Spacious Apartment in Town Centre

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment in Town Centre. Spacious Apartment in Town Centre se nachází v Nových Zámcích. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Spacious Apartment in Town Centre se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Spacious Apartment in Town Centre má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Spacious Apartment in Town Centre momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hradna 9a

9,2

Hradna 9a

Ubytování (Privát) Hradna 9a. Hradna 9a se nachází v Nových Zámcích a nabízí společný salonek. Toto ubytování v soukromí má také terasu. Ubytování Hradna 9a se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hradna 9a má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Hradna 9a momentálně evidujeme 20 recenzí.

Hotel Hubert Nové Zámky

8,7

Hotel Hubert Nové Zámky

Ubytování (Hotel) Hotel Hubert Nové Zámky. Hotel Hubert Nové Zámky se nachází na kraji obce Nové Zámky, asi 10 minut od centra města. Nabízí útulné pokoje. Ubytování Hotel Hubert Nové Zámky se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 160 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Hubert Nové Zámky má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Hubert Nové Zámky momentálně evidujeme 289 recenzí.

Hotel Grand

8,4

Hotel Grand

Ubytování (Hotel) Hotel Grand. Tříhvězdičkový Hotel Grand se nachází v Nových Zámcích. Nabízí zahradu, restauraci, bar a saunu. Ubytování Hotel Grand se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 621 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Grand má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Grand momentálně evidujeme 109 recenzí.

Salur

8,2

Salur

Ubytování (Bed and breakfast) Salur. Salur se nachází v Nových Zámcích, 27 km od termálního koupaliště Podhájska. Nabízí sdílený salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Salur se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 827 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Salur má celkové hodnocení 8,2. Pro Bed and breakfast Salur momentálně evidujeme 252 recenzí.

Hotel Stardust

7,9

Hotel Stardust

Ubytování (Hotel) Hotel Stardust. Hotel Stardust s kasinem se nachází v historické budově v centru Nových Zámků, 200 metrů od hlavního náměstí. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Hotel Stardust se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Stardust má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Stardust momentálně evidujeme 308 recenzí.

Pivovar Zamcan Brewery Apartments

7,8

Pivovar Zamcan Brewery Apartments

Ubytování (Apartmány) Pivovar Zamcan Brewery Apartments. Zamcan Craft Braftery Apartments se nachází v Nových Zámcích, 28 km od Podhájské. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pivovar Zamcan Brewery Apartments se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel KORZO

7,4

Hotel KORZO

Ubytování (Hotel) Hotel KORZO. Hotel KORZO se nachází ve městě Nové Zámky a nabízí Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci, terasu a restauraci. Ubytování Hotel KORZO se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel KORZO má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel KORZO momentálně evidujeme 67 recenzí.

5 izbový byt Tabaková

7

5 izbový byt Tabaková

Ubytování (Privát) 5 izbový byt Tabaková. 5 izbový byt Tabaková is located in Nové Zámky. A stovetop and kettle are also provided. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování 5 izbový byt Tabaková se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brasna3

Brasna3

Ubytování (Apartmán) Brasna3. Brasna3 is situated in Nové Zámky. This apartment offers accommodation with free WiFi. Nitra is 36 km from the apartment. Ubytování Brasna3 se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT

LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT

Ubytování (Apartmán) LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT. LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT is located in Nové Zámky. The accommodation is 27 km from Podhájska. Ubytování LOVELY ONE BEDROOM APARTMENT se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 639 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

S&K

S&K

Ubytování (Kemp) S&K. Offering a garden, S&K features accommodation in Nové Zámky. The camping offers a terrace. Budapest is 41 km from S&K, while Dobogoko is 16 km away. Ubytování S&K se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Art Gallery Apartment

Art Gallery Apartment

Ubytování (Apartmán) Art Gallery Apartment. Featuring accommodation with a balcony, Art Gallery Apartment is situated in Nové Zámky. Ubytování Art Gallery Apartment se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

apartmán v centre mesta Nové Zámky

apartmán v centre mesta Nové Zámky

Ubytování (Apartmán) apartmán v centre mesta Nové Zámky. Situated in Nové Zámky in the Nitriansky kraj region, apartmán v centre mesta Nové Zámky has a balcony and city views. Ubytování apartmán v centre mesta Nové Zámky se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzion Arcadia

Penzion Arcadia

Ubytování (Penzion) Penzion Arcadia. Located in Nové Zámky, Penzion Arcadia features a bar, terrace and free WiFi. All rooms are fitted with a balcony with a garden view. Ubytování Penzion Arcadia se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzion Arcadia nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

LOVELY STUDIO APARTMENT

LOVELY STUDIO APARTMENT

Ubytování (Apartmán) LOVELY STUDIO APARTMENT. LOVELY STUDIO APARTMENT is set in Nové Zámky. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování LOVELY STUDIO APARTMENT se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Pohoda

Penzión Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzión Pohoda. Boasting a garden and free WiFi, Penzión Pohoda is situated in Nové Zámky. Guests can make use of a terrace. Ubytování Penzión Pohoda se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brasna1

Brasna1

Ubytování (Apartmán) Brasna1. Brasna1 is set in Nové Zámky. Guests may enjoy free WiFi. Nitra is 36 km from the apartment. Ubytování Brasna1 se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Rosel

Penzión Rosel

Ubytování (Penzion) Penzión Rosel. Located in Nové Zámky, Penzión Rosel features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Penzión Rosel se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brasna2

Brasna2

Ubytování (Apartmán) Brasna2. Brasna is situated in Nové Zámky. The accommodation is 26 km from Podhájska, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Brasna2 se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Tabaková

Tabaková

Ubytování (Hostel) Tabaková. Tabaková is located in Nové Zámky. Private parking can be arranged at an extra charge. At the hostel, each room comes with a wardrobe. Ubytování Tabaková se nachází ve městě Nové Zámky (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytování ve městě Nové Zámky

Město Nové Zámky se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Nové Zámky.