Hledat

Ubytování

Ubytování město Bojná

Ve městě Bojná (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bojná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bojná

Ranč pod Babicou

9,1

Ranč pod Babicou

Ubytování (Penzion) Ranč pod Babicou. Situated in Bojná, Ranč pod Babicou has a garden, bar, shared lounge, and free WiFi. Featuring a restaurant, the property also has a terrace. Ubytování Ranč pod Babicou se nachází ve městě Bojná (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ranč pod Babicou má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Ranč pod Babicou momentálně evidujeme 5 recenzí.

Halex 3

8,3

Halex 3

Ubytování (Privát) Halex 3. Halex 3 se nachází v Bojné a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Halex 3 se nachází ve městě Bojná (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Halex 3 má celkové hodnocení 8,3. Pro Privát Halex 3 momentálně evidujeme 17 recenzí.

HALEX 4

7,3

HALEX 4

Ubytování (Prázdninový dům) HALEX 4. HALEX 4 se nachází v obci Bojná, 23 km od Piešťan. Tento prázdninový dům nabízí Wi-Fi zdarma, terasu, výhled na horu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování HALEX 4 se nachází ve městě Bojná (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování HALEX 4 má celkové hodnocení 7,3. Pro Prázdninový dům HALEX 4 momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmany ALEX

6,8

Apartmany ALEX

Ubytování (Privát) Apartmany ALEX. Ubytování v soukromí Apartmany ALEX se nachází v obci Malé Dvorany a nabízí terasu. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmany ALEX se nachází ve městě Bojná (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany ALEX má celkové hodnocení 6,8. Pro Privát Apartmany ALEX momentálně evidujeme 10 recenzí.

Ubytování ve městě Bojná

Město Bojná se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Bojná.