Hledat

Ubytování

Ubytování město Podlužany

Ve městě Podlužany (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Podlužany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Podlužany

ARD Apartments - Levice

10

ARD Apartments - Levice

Ubytování (Apartmán) ARD Apartments - Levice. Situated in Podlužany in the Nitriansky kraj region, ARD Apartments - Levice features a garden. Ubytování ARD Apartments - Levice se nachází ve městě Podlužany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax House

Relax House

Ubytování (Prázdninový dům) Relax House. Prázdninový dům Relax House se nachází v obci Podlužany. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi a kasino. Ubytování Relax House se nachází ve městě Podlužany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Relax House nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Relax Flat Podlužany

Relax Flat Podlužany

Ubytování (Apartmán) Relax Flat Podlužany. Set in Podlužany in the Nitriansky kraj region, Relax Flat Podlužany features a garden. The accommodation is 42 km from Banská Štiavnica. Ubytování Relax Flat Podlužany se nachází ve městě Podlužany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 887 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Relax Flat Podlužany nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Podlužany

Město Podlužany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Podlužany.