Hledat

Ubytování

Ubytování město Topoľčany

Ve městě Topoľčany (Slovensko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Topoľčany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Topoľčany

Walnut apartment with sauna and pond

9,4

Walnut apartment with sauna and pond

Ubytování (Penzion) Walnut apartment with sauna and pond. Penzion Walnut apartment with sauna and pond nabízí gril, zahradu s venkovní saunou a přírodním jezírkem a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Walnut apartment with sauna and pond se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Pod Hradom Restaurant & Pension

9,2

Pod Hradom Restaurant & Pension

Ubytování (Penzion) Pod Hradom Restaurant & Pension. Pod Hradom Restaurant & Pension se nachází 15 km od Topoľčan v obci Podhradí, přímo pod Topoľčianským hradem. Ubytování Pod Hradom Restaurant & Pension se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Pod Hradom Restaurant & Pension má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pod Hradom Restaurant & Pension momentálně evidujeme 101 recenzí.

Hotel Evan u Hoffera

9,1

Hotel Evan u Hoffera

Ubytování (Hotel) Hotel Evan u Hoffera. Hotel Evan u Hoffera se nachází v Topoľčanech a nabízí 3hvězdičkové ubytování s barem. Nabízí nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci a terasu. Ubytování Hotel Evan u Hoffera se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Fully furnished 2-bedroom apartment

9

Fully furnished 2-bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Fully furnished 2-bedroom apartment. Situated in Topoľčany in the Nitriansky kraj region, Fully furnished 2-bedroom apartment features a balcony and city views. Ubytování Fully furnished 2-bedroom apartment se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Meridiem byt

9

Meridiem byt

UbytováníMeridiem byt. Meridiem byt se nachází v Topoľčanech v Nitranském kraji. 48 km od Trnavy. Ubytování Meridiem byt se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie Topoľčany

8,7

Ubytovanie Topoľčany

UbytováníUbytovanie Topoľčany. Ubytovanie Topoľčany se nachází asi 32 km od lázní Piešťany a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ubytovanie Topoľčany se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Batavya penzion

8,6

Batavya penzion

Ubytování (Penzion) Batavya penzion. Penzion Batavya se nachází v domě z roku 1985 v Topoľčanech a nabízí bar a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Všechny pokoje mají také vlastní koupelnu. Ubytování Batavya penzion se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Batavya penzion má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Batavya penzion momentálně evidujeme 241 recenzí.

Penzion Félix

8,5

Penzion Félix

UbytováníPenzion Félix. Penzion Félix se nachází v Topoľčanech a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací. K dispozici je soukromý check-in a check-out a kasino. Ubytování Penzion Félix se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Veľká izba Stummerova 1914

8,4

Veľká izba Stummerova 1914

UbytováníVeľká izba Stummerova 1914. Apartmán Veľká izba Stummer se nachází v Topoľčanech, 33 km od lázní Piešťany, 37 km od Agrokomplexu Nitra a 48 km od Bojnického zámku. Ubytování Veľká izba Stummerova 1914 se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmanový dom Stummerova

8,3

Apartmanový dom Stummerova

Ubytování (Privát) Apartmanový dom Stummerova. Apartmánový dom Stummerova se nachází v Topoľčanech a nabízí zahradu a terasu. 47 km od Trnavy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmanový dom Stummerova se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Kaštieľ

8

Hotel Kaštieľ

Ubytování (Hotel) Hotel Kaštieľ. Nově otevřený hotel Kaštiel se nachází v části Topoľčan zvané Tovarniky, v příjemném a klidném prostředí, hned vedle velkého parku, v blízkosti hradu... Ubytování Hotel Kaštieľ se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Kaštieľ má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Kaštieľ momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Koruna

7,8

Hotel Koruna

Ubytování (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna se nachází v centru Topoľčan a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a na požádání také masáže. Ubytování Hotel Koruna se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Koruna má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Koruna momentálně evidujeme 41 recenzí.

Hotel Puk

7,7

Hotel Puk

Ubytování (Hotel) Hotel Puk. Hotel Puk se nachází jen 1 km od centra města, v areálu topoľčanského zimního stadionu. Nabízí bar i recepci s nepřetržitým provozem. Ubytování Hotel Puk se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Kopačka

7,7

Kopačka

Ubytování (Aparthotel) Kopačka. Set in Topoľčany, 49 km from Bojnice, Kopačka offers a bar and free WiFi. A terrace is available for guests at the aparthotel to use. Ubytování Kopačka se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Kopačka má celkové hodnocení 7,7. Pro Aparthotel Kopačka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Barock Restaurant & Pension

7,6

Barock Restaurant & Pension

Ubytování (Penzion) Barock Restaurant & Pension. Barock Restaurant & Pension nabízí příjemné ubytování v Topoľčanech, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Hosté mohou také využít hotelový bar. Ubytování Barock Restaurant & Pension se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Barock Restaurant & Pension má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Barock Restaurant & Pension momentálně evidujeme 68 recenzí.

Ubytovanie na Juhu

6

Ubytovanie na Juhu

UbytováníUbytovanie na Juhu. Ubytovanie na Juhu se nachází v Topoľčanech, 37 km od Agrokomplexu Nitra a 47 km od Bojnického zámku. Ubytování Ubytovanie na Juhu se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Iveta Klacanska

Apartmán Iveta Klacanska

Ubytování (Apartmán) Apartmán Iveta Klacanska. Apartmán Iveta Klacanska is situated in Topoľčany and offers a restaurant. The accommodation is 46 km from Bojnice. Ubytování Apartmán Iveta Klacanska se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Motorest Farmarik

Motorest Farmarik

Ubytování (Apartmán) Motorest Farmarik. Situated in Topoľčany in the Nitriansky kraj region, Motorest Farmarik has a patio and garden views. Ubytování Motorest Farmarik se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Pro Apartmán Motorest Farmarik nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rodinná izba Stummer

Rodinná izba Stummer

Ubytování (Penzion) Rodinná izba Stummer. Rodinná izba Stummer se nachází v Topoľčanech a nabízí zahradu a terasu. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Rodinná izba Stummer se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Eko domček

Eko domček

UbytováníEko domček. Eko domček se nachází v Topoľčanech a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Eko domček se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytování ve městě Topoľčany

Město Topoľčany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Topoľčany.