Hledat

Ubytování

Ubytování město Topoľčany

Ve městě Topoľčany (Slovensko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Topoľčany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Topoľčany

Walnut apartment with sauna and pond

9,4

Walnut apartment with sauna and pond

Ubytování (Penzion) Walnut apartment with sauna and pond. Penzion Walnut apartment with sauna and pond nabízí gril, zahradu s venkovní saunou a přírodním jezírkem a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Walnut apartment with sauna and pond se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Hradom Restaurant & Pension

9,2

Pod Hradom Restaurant & Pension

Ubytování (Penzion) Pod Hradom Restaurant & Pension. Pod Hradom Restaurant & Pension se nachází 15 km od Topoľčan v obci Podhradí, přímo pod Topoľčianským hradem. Ubytování Pod Hradom Restaurant & Pension se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pod Hradom Restaurant & Pension má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pod Hradom Restaurant & Pension momentálně evidujeme 101 recenzí.

Apartman u juraja

9,2

Apartman u juraja

Ubytování (Apartmán) Apartman u juraja. Apartmán u juraja se nachází v Topoľčanech. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, gril a restauraci. Ubytování Apartman u juraja se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartman u juraja má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman u juraja momentálně evidujeme 6 recenzí.

Fully furnished 2-bedroom apartment

9

Fully furnished 2-bedroom apartment

Ubytování (Apartmán) Fully furnished 2-bedroom apartment. Situated in Topoľčany in the Nitriansky kraj region, Fully furnished 2-bedroom apartment features a balcony and city views. Ubytování Fully furnished 2-bedroom apartment se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Batavya penzion

8,6

Batavya penzion

Ubytování (Penzion) Batavya penzion. Penzion Batavya se nachází v domě z roku 1985 v Topoľčanech a nabízí bar a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Všechny pokoje mají také vlastní koupelnu. Ubytování Batavya penzion se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Batavya penzion má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Batavya penzion momentálně evidujeme 241 recenzí.

Hotel Kaštieľ

8

Hotel Kaštieľ

Ubytování (Hotel) Hotel Kaštieľ. Nově otevřený hotel Kaštiel se nachází v části Topoľčan zvané Tovarniky, v příjemném a klidném prostředí, hned vedle velkého parku, v blízkosti hradu... Ubytování Hotel Kaštieľ se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Kaštieľ má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Kaštieľ momentálně evidujeme 42 recenzí.

Hotel Koruna

7,8

Hotel Koruna

Ubytování (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna se nachází v centru Topoľčan a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a na požádání také masáže. Ubytování Hotel Koruna se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Koruna má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Koruna momentálně evidujeme 41 recenzí.

Hotel Puk

7,7

Hotel Puk

Ubytování (Hotel) Hotel Puk. Hotel Puk se nachází jen 1 km od centra města, v areálu topoľčanského zimního stadionu. Nabízí bar i recepci s nepřetržitým provozem. Ubytování Hotel Puk se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kopačka

7,7

Kopačka

Ubytování (Aparthotel) Kopačka. Set in Topoľčany, 49 km from Bojnice, Kopačka offers a bar and free WiFi. A terrace is available for guests at the aparthotel to use. Ubytování Kopačka se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 921 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kopačka má celkové hodnocení 7,7. Pro Aparthotel Kopačka momentálně evidujeme 6 recenzí.

Barock Restaurant & Pension

7,6

Barock Restaurant & Pension

Ubytování (Penzion) Barock Restaurant & Pension. Barock Restaurant & Pension nabízí příjemné ubytování v Topoľčanech, bezplatné Wi-Fi a restauraci. Hosté mohou také využít hotelový bar. Ubytování Barock Restaurant & Pension se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Barock Restaurant & Pension má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Barock Restaurant & Pension momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmán Iveta Klacanska

Apartmán Iveta Klacanska

Ubytování (Apartmán) Apartmán Iveta Klacanska. Apartmán Iveta Klacanska is situated in Topoľčany and offers a restaurant. The accommodation is 46 km from Bojnice. Ubytování Apartmán Iveta Klacanska se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motorest Farmarik

Motorest Farmarik

Ubytování (Apartmán) Motorest Farmarik. Situated in Topoľčany in the Nitriansky kraj region, Motorest Farmarik has a patio and garden views. Ubytování Motorest Farmarik se nachází ve městě Topoľčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Motorest Farmarik nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Topoľčany

Město Topoľčany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Topoľčany.