Hledat

Ubytování

Ubytování město Čechy

Ve městě Čechy (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Čechy

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čechy

Apartman Chloe

9,7

Apartman Chloe

Ubytování (Apartmán) Apartman Chloe. Apartmán Chloe se nachází 9 km od termálních lázní Podhájská. Nabízí Wi-Fi zdarma, venkovní bazén, stolní tenis, zázemí pro grilování a parkoviště. Ubytování Apartman Chloe se nachází ve městě Čechy (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Chloe má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Chloe momentálně evidujeme 45 recenzí.

Ubytovanie u Blanky

9,4

Ubytovanie u Blanky

Ubytování (Apartmány) Ubytovanie u Blanky. Ubytovanie u Blanky se nachází v obci Čechy a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a dětské hřiště. Ubytování Ubytovanie u Blanky se nachází ve městě Čechy (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie u Blanky má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Ubytovanie u Blanky momentálně evidujeme 34 recenzí.

Ubytování ve městě Čechy

Město Čechy se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Čechy.