Hledat

Ubytování

Ubytování město Slepčany

Ve městě Slepčany (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Slepčany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slepčany

Hajloch Vesna

Hajloch Vesna

Ubytování (Prázdninový dům) Hajloch Vesna. Hajloch Vesna is set in Slepčany and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 39 km from Levice. Ubytování Hajloch Vesna se nachází ve městě Slepčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Hajloch Vesna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Wine & Vineyards Koos

Wine & Vineyards Koos

Ubytování (Venkovský dům) Wine & Vineyards Koos. Located in Slepčany, Wine & Vineyards Koos provides accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views and is 39 km from... Ubytování Wine & Vineyards Koos se nachází ve městě Slepčany (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Venkovský dům Wine & Vineyards Koos nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Slepčany

Město Slepčany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Slepčany.