Hledat

Ubytování

Ubytování město Topoľčianky

Ve městě Topoľčianky (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Topoľčianky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Topoľčianky

Penzión Gazdovský Hostinec

9

Penzión Gazdovský Hostinec

Ubytování (Penzion) Penzión Gazdovský Hostinec. Penzión Gazdovský Hostinec se nachází v Topolčiankách, v oblíbené vinařské oblasti, 250 metrů od Topolčanského hradu. Ubytování Penzión Gazdovský Hostinec se nachází ve městě Topoľčianky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Gazdovský Hostinec má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Gazdovský Hostinec momentálně evidujeme 71 recenzí.

Hotel Zámok Topoľčianky

8,7

Hotel Zámok Topoľčianky

Ubytování (Hotel) Hotel Zámok Topoľčianky. Tento renesanční zámek je obklopený anglickým parkem a má jedinečný interiér s cenným nábytkem, starými zbraněmi a klasickými obrazy. Ubytování Hotel Zámok Topoľčianky se nachází ve městě Topoľčianky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zámok Topoľčianky má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Zámok Topoľčianky momentálně evidujeme 117 recenzí.

Hradná stráž Hotel&Apartments

Hradná stráž Hotel&Apartments

Ubytování (Hotel) Hradná stráž Hotel&Apartments. Set in Topoľčianky, 600 metres from Chateau Topolčianky, Hradná stráž Hotel&Apartments offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytování Hradná stráž Hotel&Apartments se nachází ve městě Topoľčianky (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Topoľčianky

Město Topoľčianky se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Topoľčianky.