Hledat

Ubytování

Ubytování město Nitra

Ve městě Nitra (Slovensko) máme celkem 61 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nitra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nitra

Cozy Apartment with free parking in Nitra

9,9

Cozy Apartment with free parking in Nitra

Ubytování (Apartmán) Cozy Apartment with free parking in Nitra. Cozy Apartment with free parking in Nitra offers accommodation in Nitra, 2.8 km from Agrokomplex Nitra. Ubytování Cozy Apartment with free parking in Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY

9,8

APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY

Ubytování (Apartmán) APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY. Located in Nitra, within 1.8 km of Agrokomplex Nitra, APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY offers accommodation with free WiFi and air conditioning. Ubytování APARTMENT NOEMIS UNDER CALVARY se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie Zobor

9,7

Ubytovanie Zobor

Ubytování (Privát) Ubytovanie Zobor. Ubytovanie Zobor je vzdálené 3,1 km od výstaviště Agrokomplex Nitra. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, klimatizace a vlastní zahrada. Ubytování Ubytovanie Zobor se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Zobor má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie Zobor momentálně evidujeme 118 recenzí.

Avantgarde Apartment Zobor

9,6

Avantgarde Apartment Zobor

Ubytování (Privát) Avantgarde Apartment Zobor. Avantgarde Apartment Zobor se nachází v Nitře, 3,7 km od Agrokomplexu v Nitře, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Avantgarde Apartment Zobor se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Avantgarde Apartment Zobor má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Avantgarde Apartment Zobor momentálně evidujeme 37 recenzí.

Hotel Zlatý Kľúčik

9,5

Hotel Zlatý Kľúčik

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatý Kľúčik. Hotel Zlatý Kľúčik, který je jedním z nejlepších hotelů na Slovensku, se nachází na kopci Zobor v Nitrě. Nabízí zdarma přístupné wellness centrum. Ubytování Hotel Zlatý Kľúčik se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Zlatý Kľúčik má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Zlatý Kľúčik momentálně evidujeme 255 recenzí.

ARD Plus Nitra

9,4

ARD Plus Nitra

Ubytování (Penzion) ARD Plus Nitra. ARD Plus Nitra se nachází v Nitře, 1,2 km od centra města. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování ARD Plus Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ARD Plus Nitra má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion ARD Plus Nitra momentálně evidujeme 163 recenzí.

Penzion Tofi

9,4

Penzion Tofi

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Tofi. Rodinný Penzion Tofi je vzdálený 300 metrů od městského parku v Nitře. K dispozici je Wi-Fi zdarma a každodenní snídaně. Ubytování Penzion Tofi se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Tofi má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Penzion Tofi momentálně evidujeme 247 recenzí.

Penzion Vila Aria

9,3

Penzion Vila Aria

Ubytování (Penzion) Penzion Vila Aria. Penzion Vila Aria stojí na úpatí kopce Zobor, na místě s výhledem na historické město Nitra, a nabízí klimatizované pokojíe, nepřetržitě otevřenou recepci... Ubytování Penzion Vila Aria se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vila Aria má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Vila Aria momentálně evidujeme 199 recenzí.

Flat Nitra Centrum - Sturova 17A

9,2

Flat Nitra Centrum - Sturova 17A

Ubytování (Apartmán) Flat Nitra Centrum - Sturova 17A. Set in Nitra and only 2 km from Agrokomplex Nitra, Flat Nitra Centrum - Sturova 17A offers accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Flat Nitra Centrum - Sturova 17A se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Viliam Frano

9,1

Hotel Viliam Frano

Ubytování (Hotel) Hotel Viliam Frano. Hotel Viliam Frano se nachází v Nitře, 7 km od výstaviště Agrokomplex, a nabízí klimatizované pokoje a zahradu. Ubytování Hotel Viliam Frano se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Viliam Frano má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Viliam Frano momentálně evidujeme 130 recenzí.

City Hotel Nitra

9

City Hotel Nitra

Ubytování (Hotel) City Hotel Nitra. City Hotel Nitra se nachází na Svatoplukově náměstí, které je pěší zónou a nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a hydromasážní sprchou. Ubytování City Hotel Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování City Hotel Nitra má celkové hodnocení 9. Pro Hotel City Hotel Nitra momentálně evidujeme 151 recenzí.

Hotel Centrum

8,9

Hotel Centrum

Ubytování (Hotel) Hotel Centrum. Hotel Centrum se nachází v samém srdci Nitry a nabízí nádherný výhled na historický střed města, hrad, divadlo i na pěší zónu. Ubytování Hotel Centrum se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Centrum má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Centrum momentálně evidujeme 162 recenzí.

Penzión Naj

8,9

Penzión Naj

Ubytování (Penzion) Penzión Naj. Penzión Naj se nachází v Nitře, 6 km od Agrokomplexu Nitra, a nabízí klimatizované pokoje, restauraci, bar a terasu. Ubytování Penzión Naj se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Naj má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzión Naj momentálně evidujeme 29 recenzí.

Penzion Pri Mlyne

8,9

Penzion Pri Mlyne

Ubytování (Penzion) Penzion Pri Mlyne. Penzión Pri Mlyne je situován v poklidné lokalitě, pouhých 5 km od centra Nitry, a nabízí moderní pokoje s vlastní koupelnou a TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Penzion Pri Mlyne se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pri Mlyne má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Pri Mlyne momentálně evidujeme 386 recenzí.

Penzión Salaš Cabaj

8,8

Penzión Salaš Cabaj

Ubytování (Penzion) Penzión Salaš Cabaj. Penzión Salaš Cabaj se nachází v obci Cabaj – Čápor, 5 km od historického města Nitra. Ubytování Penzión Salaš Cabaj se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Salaš Cabaj má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Salaš Cabaj momentálně evidujeme 63 recenzí.

Boutique HOTEL 11

8,8

Boutique HOTEL 11

Ubytování (Hotel) Boutique HOTEL 11. Boutique Hotel 11 má výhodnou polohu v historickém centru Nitry a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a terasu s výhledem na Nitru i na Nitranský hrad. Ubytování Boutique HOTEL 11 se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Boutique HOTEL 11 má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Boutique HOTEL 11 momentálně evidujeme 321 recenzí.

Penzión ARTin

8,7

Penzión ARTin

Ubytování (Penzion) Penzión ARTin. Penzión ARTin se nachází na úpatí vrcholu Zobor s výhledem na historické město Nitra, a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, restauraci, bar, letní terasu... Ubytování Penzión ARTin se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión ARTin má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión ARTin momentálně evidujeme 75 recenzí.

Sebol

8,7

Sebol

Ubytování (Hostel) Sebol. Sebol se nachází v Nitře, 2,1 km od nitranského Agrokomplexu, a svým hostům poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách. Ubytování Sebol se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sebol má celkové hodnocení 8,7. Pro Hostel Sebol momentálně evidujeme 277 recenzí.

Mikado Hotel

8,7

Mikado Hotel

Ubytování (Hotel) Mikado Hotel. Hotel Mikado se nachází pouhých 800 metrů z centra města Nitra a nabízí velké pokoje s prostornou koupelnou. Ubytování Mikado Hotel se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 569 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mikado Hotel má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Mikado Hotel momentálně evidujeme 28 recenzí.

Hotel River

8,6

Hotel River

Ubytování (Hotel) Hotel River. Hotel River se nachází přímo na břehu řeky Nitry, 10 minut chůze od mezinárodního výstaviště Agrokomplex a kousek od univerzit SPU a UKF. Ubytování Hotel River se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel River má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel River momentálně evidujeme 194 recenzí.

Penzión Hoffer

8,6

Penzión Hoffer

Ubytování (Penzion) Penzión Hoffer. Penzion Hoffer se nachází uprostřed lesů v klidné oblasti Nitra-Zbehy, jen 5 km od centra města Nitra. Ubytování Penzión Hoffer se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Hoffer má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzión Hoffer momentálně evidujeme 54 recenzí.

Hotel Comfort

8,6

Hotel Comfort

Ubytování (Hotel) Hotel Comfort. Tento 4hvězdičkový hotel v centru Nitry nabízí volný vstup do vířivky a různých saun, včetně suché a infračervené. Ubytování Hotel Comfort se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Comfort má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Comfort momentálně evidujeme 883 recenzí.

Penzión Pribina Nitra

8,6

Penzión Pribina Nitra

Ubytování (Penzion) Penzión Pribina Nitra. Tříhvězdičkový Penzión Pribina Nitra se nachází v Nitře, 1,6 km od výstaviště Agrokomplex Nitra. Nabízí terasu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Pribina Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Pribina Nitra má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzión Pribina Nitra momentálně evidujeme 83 recenzí.

Pensione Ristorante Moretti

8,6

Pensione Ristorante Moretti

Ubytování (Penzion) Pensione Ristorante Moretti. Pensione Ristorante Moretti se nachází v Nitře, 1,3 km od výstaviště Agrokomplex. Nabízí pokoje s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pensione Ristorante Moretti se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pensione Ristorante Moretti má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pensione Ristorante Moretti momentálně evidujeme 215 recenzí.

Penzion & Wellness Zoborska

8,6

Penzion & Wellness Zoborska

Ubytování (Penzion) Penzion & Wellness Zoborska. Penzion Zoborská se nachází na klidném kopci Zobor, pouhých 800 metrů od centra Nitry, kde najdete mnoho restaurací, barů a klubů. Ubytování Penzion & Wellness Zoborska se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion & Wellness Zoborska má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion & Wellness Zoborska momentálně evidujeme 352 recenzí.

U Krba

8,5

U Krba

Ubytování (Hotel) U Krba. U Krba je rodinný penzion situovaný v historickém městě Nitře, 20 minut pěšky od výstaviště Agrokomplex. Ubytování U Krba se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Krba má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel U Krba momentálně evidujeme 155 recenzí.

NDC - Malý seminár

8,5

NDC - Malý seminár

Ubytování (Penzion) NDC - Malý seminár. NDC - Malý seminár nabízí ubytování v Nitře. Ubytování je nekuřácké a je vzdálené 2,2 km od výstavního centra Agrokomplex Nitra. Ubytování NDC - Malý seminár se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování NDC - Malý seminár má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion NDC - Malý seminár momentálně evidujeme 57 recenzí.

Apartament Nitra Agrokomplex - Fair

8,5

Apartament Nitra Agrokomplex - Fair

Ubytování (Apartmán) Apartament Nitra Agrokomplex - Fair. Apartmán Nitra Agrokomplex - Fair nabízí ubytování v Nitře, 1,9 km od Agrokomplexu Nitra. K dispozici je balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartament Nitra Agrokomplex - Fair se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Deluxe

8,5

Hotel Deluxe

Ubytování (Hotel) Hotel Deluxe. Stylový 4hvězdičkový Hotel Deluxe se nachází v centru Nitry a nabízí café bar s letní terasou. Ubytování Hotel Deluxe se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Deluxe má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Deluxe momentálně evidujeme 569 recenzí.

Zámok u Grofa

8,4

Zámok u Grofa

Ubytování (Hotel) Zámok u Grofa. U Grofa se nachází v eklektickém secesním zámečku na tichém místě, 10 minut jízdy od historické Nitry, a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a letištní... Ubytování Zámok u Grofa se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámok u Grofa má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Zámok u Grofa momentálně evidujeme 45 recenzí.

Zámocká koruna u Hoffera

8,4

Zámocká koruna u Hoffera

Ubytování (Hotel) Zámocká koruna u Hoffera. Zámocká koruna u Hoffera se nachází na úpatí hory Zobor, 5 minut jízdy od centra Nitry. Nabízí klimatizované pokoje, Wi-Fi zdarma a restauraci s barem. Ubytování Zámocká koruna u Hoffera se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zámocká koruna u Hoffera má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Zámocká koruna u Hoffera momentálně evidujeme 256 recenzí.

Rybárska bašta u Hoffera

8,4

Rybárska bašta u Hoffera

Ubytování (Penzion) Rybárska bašta u Hoffera. Rybárska bašta u Hoffera leží 1700 metrů od Agrokomplexu Nitra a 5 km od vrchu Zobor a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi a službu úschovy zavazadel. Ubytování Rybárska bašta u Hoffera se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 297 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rybárska bašta u Hoffera má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Rybárska bašta u Hoffera momentálně evidujeme 176 recenzí.

Hotel Capital

8,4

Hotel Capital

Ubytování (Hotel) Hotel Capital. Hotel Capital se nachází v centru Nitry a nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích a apartmá zařízených v rustikálním stylu. Ubytování Hotel Capital se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Capital má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Capital momentálně evidujeme 376 recenzí.

Grand Hotel Sole

8,3

Grand Hotel Sole

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Sole. Čtyřhvězdičkový Grand Hotel Sole se nachází v historickém centru Nitry, 500 metrů od divadla Andreje Bagára a 1 km od hradu. Ubytování Grand Hotel Sole se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Grand Hotel Sole má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Grand Hotel Sole momentálně evidujeme 262 recenzí.

Hotel Auto Jas

8,3

Hotel Auto Jas

Ubytování (Hotel) Hotel Auto Jas. Hotel Auto Jas se nachází na klidném místě v Nitře. Nabízí restauraci s barem a letní terasou, různá sportovní zařízení, relaxační centrum a monitorované... Ubytování Hotel Auto Jas se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Auto Jas má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Auto Jas momentálně evidujeme 203 recenzí.

Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13

8,3

Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13

Ubytování (Apartmán) Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13. Apartmán Nitra Agrokomplex - Fair - Botanická 13 se nachází v Nitře, 1 km od výstaviště Agrokomplex Nitra. Ubytování Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13 se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13 má celkové hodnocení 8,3. Pro Apartmán Apartament Nitra Agrokomplex - Fair - Botanicka 13 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Lapáš u Hoffera

8,3

Penzion Lapáš u Hoffera

Ubytování (Penzion) Penzion Lapáš u Hoffera. Penzion Lapáš u Hoffera se nachází v poklidné části Nitry a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné parkoviště, vlastní restauraci i prostornou terasu. Ubytování Penzion Lapáš u Hoffera se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Lapáš u Hoffera má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzion Lapáš u Hoffera momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion PKO Nitra

8,2

Penzion PKO Nitra

Ubytování (Hotel) Penzion PKO Nitra. Penzion PKO Nitra se těší klidné poloze u městského parku v Nitře. Nabízí restauraci, bar, Wi-Fi zdarma a pokoje s TV. Ubytování Penzion PKO Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion PKO Nitra má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Penzion PKO Nitra momentálně evidujeme 694 recenzí.

Penzión LUX

8,2

Penzión LUX

Ubytování (Penzion) Penzión LUX. Penzión LUX se nachází v Nitře, 2 km od Agrokomplexu Nitra, a nabízí společný lounge, nepřetržitě otevřenou recepci, neplacené soukromé parkoviště a... Ubytování Penzión LUX se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agro Complex Apartments

8,2

Agro Complex Apartments

Ubytování (Aparthotel) Agro Complex Apartments. Apartmány Agro Complex se nacházejí v apartmánovém domě v klidné části Nitry, 100 metrů od výstaviště Agrokomplex a 4 km od průmyslového parku Jaguar... Ubytování Agro Complex Apartments se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Agro Complex Apartments má celkové hodnocení 8,2. Pro Aparthotel Agro Complex Apartments momentálně evidujeme 294 recenzí.

Nitra Glycerin Hostel

8,2

Nitra Glycerin Hostel

Ubytování (Hostel) Nitra Glycerin Hostel. Nitra Glycerin Hostel se nachází v historické části Nitry, 2,4 km od Nitranského hradu. Ubytování Nitra Glycerin Hostel se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Nitra Glycerin Hostel má celkové hodnocení 8,2. Pro Hostel Nitra Glycerin Hostel momentálně evidujeme 573 recenzí.

Penzion Toscana

8,2

Penzion Toscana

Ubytování (Penzion) Penzion Toscana. Penzion Toscana se nachází ve čtvrti Zobor v Nitře, nedaleko městského parku. Ubytování Penzion Toscana se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Toscana má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Toscana momentálně evidujeme 94 recenzí.

Hotel Alexander's

8,1

Hotel Alexander's

Ubytování (Hotel) Hotel Alexander's. Exkluzivní Alexander´s hotel se nachází v unikátním prostředí poblíž Nitranského hradu, v samém srdci historického centra Nitry. Ubytování Hotel Alexander's se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Alexander's má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Hotel Alexander's momentálně evidujeme 286 recenzí.

Hotel Oko

8

Hotel Oko

Ubytování (Hotel) Hotel Oko. Oko Hotel se nachází v samém srdci historického města Nitra, 100 metrů od pěší zóny a v blízkosti mnoha turistických atrakcí, jako je chrám sv. Emmerama. Ubytování Hotel Oko se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Oko má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Oko momentálně evidujeme 323 recenzí.

Penzion Premona

7,9

Penzion Premona

Ubytování (Penzion) Penzion Premona. Penzion Premona se nachází 150 metrů od vlakového a autobusového nádraží v Nitře. Ubytování Penzion Premona se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Premona má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Premona momentálně evidujeme 248 recenzí.

Hotel Atrium

7,9

Hotel Atrium

Ubytování (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium se nachází na pěší zóně v centru Nitry, jen 100 metrů od nejbližší autobusové zastávky. Ubytování Hotel Atrium se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Atrium má celkové hodnocení 7,9. Pro Hotel Hotel Atrium momentálně evidujeme 696 recenzí.

Fukas Apartments Nitra

7,6

Fukas Apartments Nitra

Ubytování (Apartmán) Fukas Apartments Nitra. Apartmány Fukas Apartments Nitra jsou situované ve starobylé Nitře na různých místech v okruhu do 2,5 km od centra města. Ubytování Fukas Apartments Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Fukas Apartments Nitra má celkové hodnocení 7,6. Pro Apartmán Fukas Apartments Nitra momentálně evidujeme 40 recenzí.

Relax Inn

7,5

Relax Inn

Ubytování (Hotel) Relax Inn. Relax Inn se nachází ve vesnici Šoporňa, 26 km jihozápadně od Nitry. Ubytování Relax Inn se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Trnavský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Relax Inn má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Relax Inn momentálně evidujeme 43 recenzí.

ABC Ubytovňa

7,1

ABC Ubytovňa

Ubytování (Hotel) ABC Ubytovňa. ABC Ubytovňa je hotel situovaný v Nitře, 8 km od Agrokomplexu Nitra. Nabízí zahradu, restauraci, bar, sdílenou kuchyň, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování ABC Ubytovňa se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování ABC Ubytovňa má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel ABC Ubytovňa momentálně evidujeme 9 recenzí.

Ubytovňa Čajka

7

Ubytovňa Čajka

Ubytování (Hostel) Ubytovňa Čajka. Ubytovňa Čajka se nachází v Nitře, 4,3 km od Agrokoplexu Nitra, a nabízí kasino, terasu, sdílenou kuchyň a společný lounge. Ubytování Ubytovňa Čajka se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovňa Čajka má celkové hodnocení 7. Pro Hostel Ubytovňa Čajka momentálně evidujeme 25 recenzí.

Garsónky v rodinnom dome Nitra-Lužianky

6,7

Garsónky v rodinnom dome Nitra-Lužianky

Ubytování (Apartmány) Garsónky v rodinnom dome Nitra-Lužianky. Featuring a garden, Garsónky v rodinnom dome Nitra-Lužianky is situated in Nitra, within 8 km of Agrokomplex Nitra. Free WiFi is offered. Ubytování Garsónky v rodinnom dome Nitra-Lužianky se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Nitra

Město Nitra se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 61 hotelů a ubytování ve městě Nitra.