Hledat

Ubytování

Ubytování město Nitra

Ve městě Nitra (Slovensko) máme celkem 61 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nitra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nitra

Apartmán Nitra

10

Apartmán Nitra

UbytováníApartmán Nitra. Apartmán Nitra se nachází v Nitře, 18 km od zámku Mojmírovce a 24 km od zámku Appony, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax

10

Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax

Ubytování (Apartmán) Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax. Luxusný apartmán v centre nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nitry - Apartmán Halifax se nachází v Nitře. Ubytování Luxusný apartmán v centre Nitry - Apartmán Halifax se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

1BDRM with view of the castle

9,8

1BDRM with view of the castle

Ubytování1BDRM with view of the castle. 1BDRM with view of the castle se nachází v Nitře, 1,3 km od výstaviště Agrokomplex Nitra, a nabízí wellness centrum. Ubytování 1BDRM with view of the castle se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Palánok s výhľadom v centre Nitry

9,8

Apartmán Palánok s výhľadom v centre Nitry

UbytováníApartmán Palánok s výhľadom v centre Nitry. Apartmán Palánok s výhľadom v centru Nitry se nachází asi 15 km od zámku Mojmírovce a nabízí terasu, kávovar a výhled na město. Ubytování Apartmán Palánok s výhľadom v centre Nitry se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytovanie Zobor

9,7

Ubytovanie Zobor

Ubytování (Privát) Ubytovanie Zobor. Ubytovanie Zobor je vzdálené 3,1 km od výstaviště Agrokomplex Nitra. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, klimatizace a vlastní zahrada. Ubytování Ubytovanie Zobor se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Ubytovanie Zobor má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Ubytovanie Zobor momentálně evidujeme 118 recenzí.

Avantgarde Apartment Zobor

9,6

Avantgarde Apartment Zobor

Ubytování (Privát) Avantgarde Apartment Zobor. Avantgarde Apartment Zobor se nachází v Nitře, 3,7 km od Agrokomplexu v Nitře, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou. Ubytování Avantgarde Apartment Zobor se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Avantgarde Apartment Zobor má celkové hodnocení 9,6. Pro Privát Avantgarde Apartment Zobor momentálně evidujeme 37 recenzí.

Štýlový apartmán A409 v centre NR, parkovanie v cene

9,5

Štýlový apartmán A409 v centre NR, parkovanie v cene

UbytováníŠtýlový apartmán A409 v centre NR, parkovanie v cene. Klimatizovaný apartmán Momplý apartmán v centru A409 se nachází v Nitře, 1,6 km od výstaviště Agrokocene Nitra a 15 km od centra. Ubytování Štýlový apartmán A409 v centre NR, parkovanie v cene se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Zlatý Kľúčik

9,5

Hotel Zlatý Kľúčik

Ubytování (Hotel) Hotel Zlatý Kľúčik. Hotel Zlatý Kľúčik, který je jedním z nejlepších hotelů na Slovensku, se nachází na kopci Zobor v Nitrě. Nabízí zdarma přístupné wellness centrum. Ubytování Hotel Zlatý Kľúčik se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Zlatý Kľúčik má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Zlatý Kľúčik momentálně evidujeme 255 recenzí.

ARD Plus Nitra

9,4

ARD Plus Nitra

Ubytování (Penzion) ARD Plus Nitra. ARD Plus Nitra se nachází v Nitře, 1,2 km od centra města. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Ubytování ARD Plus Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování ARD Plus Nitra má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion ARD Plus Nitra momentálně evidujeme 163 recenzí.

Moderný apartmán A408 v centre NR, parkovanie v cene

9,4

Moderný apartmán A408 v centre NR, parkovanie v cene

UbytováníModerný apartmán A408 v centre NR, parkovanie v cene. Ubytování se nachází v Nitře, 1,6 km od Agrokomplexu Nitra a 15 km od zámku Mojmírovce. Moderný apartmán A40V centru města NR, 40v.cene nabízí klimatizaci. Ubytování Moderný apartmán A408 v centre NR, parkovanie v cene se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Cozy provence apartment in centre of Nitra

9,4

Cozy provence apartment in centre of Nitra

UbytováníCozy provence apartment in centre of Nitra. Cozy provence apartment in centre of Nitra se nachází v Nitře v Nitranském kraji a nabízí balkon. Ubytování Cozy provence apartment in centre of Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzion Tofi

9,4

Penzion Tofi

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Tofi. Rodinný Penzion Tofi je vzdálený 300 metrů od městského parku v Nitře. K dispozici je Wi-Fi zdarma a každodenní snídaně. Ubytování Penzion Tofi se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Tofi má celkové hodnocení 9,4. Pro Bed and breakfast Penzion Tofi momentálně evidujeme 247 recenzí.

Apartmán Pribina

9,4

Apartmán Pribina

UbytováníApartmán Pribina. Apartmán Pribina se nachází v Nitře, 16 km od zámku Mojmírovce a 23 km od zámku Appony. Nabízí sdílený lounge a výhled do klidné ulice. Ubytování Apartmán Pribina se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Nice apartment under the Zobor Hill in Nitra

9,4

Nice apartment under the Zobor Hill in Nitra

Ubytování (Apartmán) Nice apartment under the Zobor Hill in Nitra. Nice apartment under the Zobor Hill se nachází v Nitře, asi 2,9 km od výstaviště Agrokomplex Nitra. Nabízí výhled na bazén, terasu a rychlovarnou konvici. Ubytování Nice apartment under the Zobor Hill in Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Čisto nový dvojizbový apartmán v super lokalite

9,4

Čisto nový dvojizbový apartmán v super lokalite

UbytováníČisto nový dvojizbový apartmán v super lokalite. Tento apartmán se nachází v Nitře, 15 km od zámku Appony, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Čisto nový dvojizbový apartmán v super lokalite se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Miriam

9,3

Apartmán Miriam

UbytováníApartmán Miriam. Apartmán Miriam se nachází v Nitře, 16 km od zámku Mojmírovce a 24 km od zámku Appony. Ubytování Apartmán Miriam se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzion Vila Aria

9,3

Penzion Vila Aria

Ubytování (Penzion) Penzion Vila Aria. Penzion Vila Aria stojí na úpatí kopce Zobor, na místě s výhledem na historické město Nitra, a nabízí klimatizované pokojíe, nepřetržitě otevřenou recepci... Ubytování Penzion Vila Aria se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Vila Aria má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Vila Aria momentálně evidujeme 199 recenzí.

Moderný byt v centre mesta

9,2

Moderný byt v centre mesta

UbytováníModerný byt v centre mesta. Moderný byt v centre mesta se nachází v Nitře, jen 1,6 km od Agrokomplexu Nitra. Ubytování Moderný byt v centre mesta se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Komfortný apartmán A407 v centre NR, bez kuchyne, parkovisko zdarma

9,2

Komfortný apartmán A407 v centre NR, bez kuchyne, parkovisko zdarma

UbytováníKomfortný apartmán A407 v centre NR, bez kuchyne, parkovisko zdarma. Komfortný apartmán A407 bez kuchyne, 1 centru N6 se nachází v Nitře, 15 km od zámku Mojmírovce Manor House a 24 km od zámku Appony. Ubytování Komfortný apartmán A407 v centre NR, bez kuchyne, parkovisko zdarma se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

SUBARX centrum Nitra

9,2

SUBARX centrum Nitra

Ubytování (Apartmán) SUBARX centrum Nitra. SUBARX centrum se nachází v Nitře, 1,2 km od výstaviště Agrokomplex Nitra. Nitra nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování SUBARX centrum Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Modern Central Apartment

9,2

Modern Central Apartment

UbytováníModern Central Apartment. Located less than 1 km from Agrokomplex Nitra, 17 km from Mojmírovce Manor House and 24 km from Chateau Appony, Modern Central Apartment provides... Ubytování Modern Central Apartment se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Flat Nitra Centrum - Sturova 17A

9,2

Flat Nitra Centrum - Sturova 17A

Ubytování (Apartmán) Flat Nitra Centrum - Sturova 17A. Set in Nitra and only 2 km from Agrokomplex Nitra, Flat Nitra Centrum - Sturova 17A offers accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Flat Nitra Centrum - Sturova 17A se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartment city centrum

9,2

Apartment city centrum

UbytováníApartment city centrum. Apartment city centrum se nachází v Nitře v Nitranském kraji a nabízí balkon. Ubytování se nachází 2 km od Agrokomplexu Nitra a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment city centrum se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Newly renovated 2 rooms apartment downtown Nitra

9,1

Newly renovated 2 rooms apartment downtown Nitra

Ubytování (Apartmán) Newly renovated 2 rooms apartment downtown Nitra. Nově zrekonstruovaný apartmán se nachází v Nitře, 1,3 km od výstaviště Agrokomplex Nitra. Ubytování Newly renovated 2 rooms apartment downtown Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Viliam Frano

9,1

Hotel Viliam Frano

Ubytování (Hotel) Hotel Viliam Frano. Hotel Viliam Frano se nachází v Nitře, 7 km od výstaviště Agrokomplex, a nabízí klimatizované pokoje a zahradu. Ubytování Hotel Viliam Frano se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Viliam Frano má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Viliam Frano momentálně evidujeme 130 recenzí.

Appartement in Nitra under the Zobor-Hill 1

9

Appartement in Nitra under the Zobor-Hill 1

Ubytování (Apartmán) Appartement in Nitra under the Zobor-Hill 1. Appartement in Nitra under the Zobor-Hill 1 se nachází v Nitře, pouhých 1,7 km od výstaviště Agrokomplex Nitra, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Appartement in Nitra under the Zobor-Hill 1 se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

City Hotel Nitra

9

City Hotel Nitra

Ubytování (Hotel) City Hotel Nitra. City Hotel Nitra se nachází na Svatoplukově náměstí, které je pěší zónou a nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a hydromasážní sprchou. Ubytování City Hotel Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování City Hotel Nitra má celkové hodnocení 9. Pro Hotel City Hotel Nitra momentálně evidujeme 151 recenzí.

Penzión Naj

8,9

Penzión Naj

Ubytování (Penzion) Penzión Naj. Penzión Naj se nachází v Nitře, 6 km od Agrokomplexu Nitra, a nabízí klimatizované pokoje, restauraci, bar a terasu. Ubytování Penzión Naj se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Naj má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzión Naj momentálně evidujeme 29 recenzí.

Hotel Centrum

8,9

Hotel Centrum

Ubytování (Hotel) Hotel Centrum. Hotel Centrum se nachází v samém srdci Nitry a nabízí nádherný výhled na historický střed města, hrad, divadlo i na pěší zónu. Ubytování Hotel Centrum se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Centrum má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Centrum momentálně evidujeme 162 recenzí.

Penzion Pri Mlyne

8,9

Penzion Pri Mlyne

Ubytování (Penzion) Penzion Pri Mlyne. Penzión Pri Mlyne je situován v poklidné lokalitě, pouhých 5 km od centra Nitry, a nabízí moderní pokoje s vlastní koupelnou a TV s plochou obrazovkou,... Ubytování Penzion Pri Mlyne se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Pri Mlyne má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Pri Mlyne momentálně evidujeme 386 recenzí.

Apartment Nitra-city centre & free parking

8,8

Apartment Nitra-city centre & free parking

UbytováníApartment Nitra-city centre & free parking. Apartment Nitra-city centre & free parking se nachází v Nitře, 2,3 km od Agrokomplexu Nitra a 16 km od zámku Mojmírovce. Ubytování Apartment Nitra-city centre & free parking se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión Salaš Cabaj

8,8

Penzión Salaš Cabaj

Ubytování (Penzion) Penzión Salaš Cabaj. Penzión Salaš Cabaj se nachází v obci Cabaj – Čápor, 5 km od historického města Nitra. Ubytování Penzión Salaš Cabaj se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Salaš Cabaj má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Salaš Cabaj momentálně evidujeme 63 recenzí.

Boutique HOTEL 11

8,8

Boutique HOTEL 11

Ubytování (Hotel) Boutique HOTEL 11. Boutique Hotel 11 má výhodnou polohu v historickém centru Nitry a nabízí nepřetržitě otevřenou recepci a terasu s výhledem na Nitru i na Nitranský hrad. Ubytování Boutique HOTEL 11 se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Boutique HOTEL 11 má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Boutique HOTEL 11 momentálně evidujeme 321 recenzí.

Penzión ARTin

8,7

Penzión ARTin

Ubytování (Penzion) Penzión ARTin. Penzión ARTin se nachází na úpatí vrcholu Zobor s výhledem na historické město Nitra, a nabízí ubytování s vlastní koupelnou, restauraci, bar, letní terasu... Ubytování Penzión ARTin se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión ARTin má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzión ARTin momentálně evidujeme 75 recenzí.

Sebol

8,7

Sebol

Ubytování (Hostel) Sebol. Sebol se nachází v Nitře, 2,1 km od nitranského Agrokomplexu, a svým hostům poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách. Ubytování Sebol se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Sebol má celkové hodnocení 8,7. Pro Hostel Sebol momentálně evidujeme 277 recenzí.

Mikado Hotel

8,7

Mikado Hotel

Ubytování (Hotel) Mikado Hotel. Hotel Mikado se nachází pouhých 800 metrů z centra města Nitra a nabízí velké pokoje s prostornou koupelnou. Ubytování Mikado Hotel se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Mikado Hotel má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Mikado Hotel momentálně evidujeme 28 recenzí.

Hotel River

8,6

Hotel River

Ubytování (Hotel) Hotel River. Hotel River se nachází přímo na břehu řeky Nitry, 10 minut chůze od mezinárodního výstaviště Agrokomplex a kousek od univerzit SPU a UKF. Ubytování Hotel River se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel River má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel River momentálně evidujeme 194 recenzí.

Penzión Hoffer

8,6

Penzión Hoffer

Ubytování (Penzion) Penzión Hoffer. Penzion Hoffer se nachází uprostřed lesů v klidné oblasti Nitra-Zbehy, jen 5 km od centra města Nitra. Ubytování Penzión Hoffer se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Hoffer má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzión Hoffer momentálně evidujeme 54 recenzí.

Hotel Comfort

8,6

Hotel Comfort

Ubytování (Hotel) Hotel Comfort. Tento 4hvězdičkový hotel v centru Nitry nabízí volný vstup do vířivky a různých saun, včetně suché a infračervené. Ubytování Hotel Comfort se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Comfort má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Comfort momentálně evidujeme 883 recenzí.

Penzión Pribina Nitra

8,6

Penzión Pribina Nitra

Ubytování (Penzion) Penzión Pribina Nitra. Tříhvězdičkový Penzión Pribina Nitra se nachází v Nitře, 1,6 km od výstaviště Agrokomplex Nitra. Nabízí terasu, bar a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzión Pribina Nitra se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Pribina Nitra má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzión Pribina Nitra momentálně evidujeme 83 recenzí.

Pensione Ristorante Moretti

8,6

Pensione Ristorante Moretti

Ubytování (Penzion) Pensione Ristorante Moretti. Pensione Ristorante Moretti se nachází v Nitře, 1,3 km od výstaviště Agrokomplex. Nabízí pokoje s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pensione Ristorante Moretti se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Pensione Ristorante Moretti má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pensione Ristorante Moretti momentálně evidujeme 215 recenzí.

Penzion & Wellness Zoborska

8,6

Penzion & Wellness Zoborska

Ubytování (Penzion) Penzion & Wellness Zoborska. Penzion Zoborská se nachází na klidném kopci Zobor, pouhých 800 metrů od centra Nitry, kde najdete mnoho restaurací, barů a klubů. Ubytování Penzion & Wellness Zoborska se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion & Wellness Zoborska má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Penzion & Wellness Zoborska momentálně evidujeme 352 recenzí.

U Krba

8,5

U Krba

Ubytování (Hotel) U Krba. U Krba je rodinný penzion situovaný v historickém městě Nitře, 20 minut pěšky od výstaviště Agrokomplex. Ubytování U Krba se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování U Krba má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel U Krba momentálně evidujeme 155 recenzí.

Penthouse na 12 poschodí s terasou a výhľadom na celé mesto

8,5

Penthouse na 12 poschodí s terasou a výhľadom na celé mesto

UbytováníPenthouse na 12 poschodí s terasou a výhľadom na celé mesto. Penthouse na se nachází 2,4 km od Agrokomplexu Nitra, 15 km od zámku Mojmírovce a 24 km od zámku Appony. mesto s výhľadom na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penthouse na 12 poschodí s terasou a výhľadom na celé mesto se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartament Nitra Agrokomplex - Fair

8,5

Apartament Nitra Agrokomplex - Fair

Ubytování (Apartmán) Apartament Nitra Agrokomplex - Fair. Apartmán Nitra Agrokomplex - Fair nabízí ubytování v Nitře, 1,9 km od Agrokomplexu Nitra. K dispozici je balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartament Nitra Agrokomplex - Fair se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj).

Hotel Deluxe

8,5

Hotel Deluxe

Ubytování (Hotel) Hotel Deluxe. Stylový 4hvězdičkový Hotel Deluxe se nachází v centru Nitry a nabízí café bar s letní terasou. Ubytování Hotel Deluxe se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Hotel Deluxe má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Deluxe momentálně evidujeme 569 recenzí.

Zámok u Grofa

8,4

Zámok u Grofa

Ubytování (Hotel) Zámok u Grofa. U Grofa se nachází v eklektickém secesním zámečku na tichém místě, 10 minut jízdy od historické Nitry, a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a letištní... Ubytování Zámok u Grofa se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Zámok u Grofa má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Zámok u Grofa momentálně evidujeme 45 recenzí.

Zámocká koruna u Hoffera

8,4

Zámocká koruna u Hoffera

Ubytování (Hotel) Zámocká koruna u Hoffera. Zámocká koruna u Hoffera se nachází na úpatí hory Zobor, 5 minut jízdy od centra Nitry. Nabízí klimatizované pokoje, Wi-Fi zdarma a restauraci s barem. Ubytování Zámocká koruna u Hoffera se nachází ve městě Nitra (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Zámocká koruna u Hoffera má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Zámocká koruna u Hoffera momentálně evidujeme 256 recenzí.

Ubytování ve městě Nitra

Město Nitra se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 61 hotelů a ubytování ve městě Nitra.