Hledat

Ubytování

Ubytování město Podhájska

Ve městě Podhájska (Slovensko) máme celkem 79 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Podhájska

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Podhájska

Apartmán Mery

9,9

Apartmán Mery

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mery. Apartmán Mery se nachází v obci Podhájska a nabízí terasu, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Mery se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Mery má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Mery momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Goral Podhájska

9,8

Apartmány Goral Podhájska

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmány Goral Podhájska. Apartmány Goral Podhájska se nachází v Podhájské v Nitrianském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Goral Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán SIESTA

9,8

Apartmán SIESTA

Ubytování (Apartmán) Apartmán SIESTA. Apartmán SIESTA se nachází v obci Podhájska a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Má balkon a stojí v oblasti vhodné pro pěší turistiku a lyžování. Ubytování Apartmán SIESTA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán SIESTA má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán SIESTA momentálně evidujeme 39 recenzí.

GRAND HYATT APPARTMENTS

9,8

GRAND HYATT APPARTMENTS

UbytováníGRAND HYATT APPARTMENTS. GRAND HYATT APPARTMENTS se nachází v Podhájské v Nitranském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vířivkou. Ubytování GRAND HYATT APPARTMENTS se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán SIESTA 2

9,7

Apartmán SIESTA 2

UbytováníApartmán SIESTA 2. Apartmán SIESTA 2 se nachází asi 39 km od Agrokomplexu Nitra a nabízí terasu, rychlovarnou konvici a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán SIESTA 2 se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány Podhájska

9,7

Apartmány Podhájska

Ubytování (Apartmány) Apartmány Podhájska. Apartmány Podhájska se nacházejí v obci Podhájska a nabízejí zahradu a gril. Do Nitry je to 29 km. Ubytování Apartmány Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány Podhájska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Podhájska momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartmán PANORÁMA

9,7

Apartmán PANORÁMA

Ubytování (Apartmán) Apartmán PANORÁMA. Apartmán PANORÁMA se nachází v Podhájsku v Nitrianskem kraji, 200 metrů od wellnes centra. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a soukromým balkonem. Ubytování Apartmán PANORÁMA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán PANORÁMA má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán PANORÁMA momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartman Kyjev

9,6

Apartman Kyjev

Ubytování (Apartmán) Apartman Kyjev. Apartmán Kyjev se nachází v Podhájské v Nitranském kraji. Nabízí balkon s výhledem do zahrady. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartman Kyjev se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartman Kyjev má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Kyjev momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmany Podhajska

9,6

Apartmany Podhajska

Ubytování (Apartmány) Apartmany Podhajska. Apartmány Podhájská se nachází 250 metrů od termálních lázní. Poskytují ubytování s možností vlastního stravování a balkon. Ubytování Apartmany Podhajska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmany Podhajska má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmany Podhajska momentálně evidujeme 145 recenzí.

Penzion Jople

9,6

Penzion Jople

Ubytování (Penzion) Penzion Jople. Penzion Jople se nachází v Podhájské. Nabízí možnost půjčení kol zdarma, zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Jople se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzion Jople má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Jople momentálně evidujeme 64 recenzí.

Apartmán Aqua Podhájska

9,5

Apartmán Aqua Podhájska

Ubytování (Apartmán) Apartmán Aqua Podhájska. Apartmán Aqua Podhájska se nachází v obci Podhájska a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Aqua Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Aqua Podhájska má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Aqua Podhájska momentálně evidujeme 9 recenzí.

Penzion Karen

9,5

Penzion Karen

UbytováníPenzion Karen. Penzion Karen se nachází v obci Podhájska, 38 km od Agrokomplexu Nitra a 37 km od zámku Mojmírovce. Ubytování Penzion Karen se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartman Diamond

9,4

Apartman Diamond

Ubytování (Apartmán) Apartman Diamond. Apartmán Diamond se nachází v obci Podhájska a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Apartman Diamond se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartman Diamond má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Diamond momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmany pri lese

9,4

Apartmany pri lese

Ubytování (Apartmány) Apartmany pri lese. Apartmány pri lese se nachází v Podhájské. Jsou klimatizované a mají parkety, TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi, šatní skříň, obývací pokoj,... Ubytování Apartmany pri lese se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmany pri lese má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmany pri lese momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmán Rose

9,4

Apartmán Rose

UbytováníApartmán Rose. Apartmán Rose se nachází v obci Podhájska, pouhých 39 km od Agrokomplexu Nitra a 38 km od zámku Mojmírovce. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Rose se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány Milka a Amálka

9,4

Apartmány Milka a Amálka

UbytováníApartmány Milka a Amálka. Apartmány Milka se nachází v Podhájské v Nitranském kraji. a Amálka nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Milka a Amálka se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán Zlatá rybka

9,3

Apartmán Zlatá rybka

UbytováníApartmán Zlatá rybka. Apartmán Zlatý rybka se nachází v Podhájské v Nitranském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmán Zlatá rybka se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Rekreačný dom SISI

9,3

Rekreačný dom SISI

Ubytování (Penzion) Rekreačný dom SISI. Rekreačný dom SISI se nachází v poklidné části obce Podhájska, 800 metrů od železniční stanice a 25 minut chůze od termálního wellness centra a aquaparku,... Ubytování Rekreačný dom SISI se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Rekreačný dom SISI má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Rekreačný dom SISI momentálně evidujeme 206 recenzí.

Vila Václav

9,3

Vila Václav

Ubytování (Penzion) Vila Václav. Vila Václav se nachází v obci Podhájska a nabízí zahradu, fitness centrum, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ve všech pokojích je kuchyň a vlastní... Ubytování Vila Václav se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Vila Václav má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Vila Václav momentálně evidujeme 34 recenzí.

Rodinný dom Podhájska

9,2

Rodinný dom Podhájska

UbytováníRodinný dom Podhájska. Nabízí výhled do zahrady, Rodinný dům Podhájska se nachází v obci Podhájska, 39 km od Agrokomplexu Nitra a 38 km od zámku Mojmírovce. Ubytování Rodinný dom Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartman Kyjev 2

9,2

Apartman Kyjev 2

UbytováníApartman Kyjev 2. Apartman Kyjev 2 se nachází v Podhájské, 39 km od Agrokomplexu Nitra a 38 km od zámku Mojmírovce. Nabízí klimatizaci. Ubytování Apartman Kyjev 2 se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión Termál

9,2

Penzión Termál

Ubytování (Penzion) Penzión Termál. Penzión Termál se nachází v obci Podhájska a nabízí zahradu, sdílený lounge, gril a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je sdílená kuchyně a sluneční terasa. Ubytování Penzión Termál se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Termál má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Termál momentálně evidujeme 96 recenzí.

Apartman Paula

9,2

Apartman Paula

Ubytování (Apartmán) Apartman Paula. Apartman Paula se nachází v obci Podhájska, 30 km od Nitry a 41 km od obce Dudince. Ubytování Apartman Paula se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartman Paula má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Paula momentálně evidujeme 22 recenzí.

Rezidencia Podhájska

9,2

Rezidencia Podhájska

Ubytování (Aparthotel) Rezidencia Podhájska. Rezidencia Podhájska se nachází v obci Podhájska a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rezidencia Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmány EMMA

9,2

Apartmány EMMA

UbytováníApartmány EMMA. Apartmány EMMA se nacházejí v obci Podhájska v Nitranském kraji, 39 km od Agrokomplexu Nitra, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu i... Ubytování Apartmány EMMA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión Vilka Podhájčanka

9,1

Penzión Vilka Podhájčanka

Ubytování (Penzion) Penzión Vilka Podhájčanka. Penzion Vilka Podhájčanka se nachází v obci Podhájska a nabízí zahradu. K dispozici je také neplacené soukromé parkoviště a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzión Vilka Podhájčanka se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Podhájska - GABIONKA

9,1

Podhájska - GABIONKA

Ubytování (Prázdninový dům) Podhájska - GABIONKA. Podhájska - GABIONKA se nachází v Podhájské a nabízí restauraci, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Podhájska - GABIONKA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Apartmán IRIS Podhájska

9,1

Apartmán IRIS Podhájska

UbytováníApartmán IRIS Podhájska. Apartmán IRIS Podhájska se nachází v obci Podhájska, 39 km od Agrokomplexu Nitra a 37 km od zámku Mojmírovce, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán IRIS Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Dom Árgyélus - Árgyélus ház - Fesztypark

9,1

Dom Árgyélus - Árgyélus ház - Fesztypark

UbytováníDom Árgyélus - Árgyélus ház - Fesztypark. Dom Árgyélus - Árgyélus ház - Fesztypark se nachází v obci Martovce, 45 km od zámku Bela. Nabízí rodinné pokoje a venkovní krb. Ubytování Dom Árgyélus - Árgyélus ház - Fesztypark se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

DIAMOND apartmán Eliška

9

DIAMOND apartmán Eliška

Ubytování (Apartmán) DIAMOND apartmán Eliška. DIAMOND apartmán Eliška se nachází v Podhájské a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Apartmán má 1 koupelnu. K zázemí patří i terasa. Ubytování DIAMOND apartmán Eliška se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Penzión MAX

9

Penzión MAX

Ubytování (Penzion) Penzión MAX. Penzion Max se nachází 600 metrů od termálních lázní Podhájska a nabízí studia s koupelnou i kuchyňským koutem, volný přístup do lázní, zdarma dostupné... Ubytování Penzión MAX se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión MAX má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión MAX momentálně evidujeme 853 recenzí.

Privat Arcadia

9

Privat Arcadia

Ubytování (Apartmány) Privat Arcadia. Privát Arcadia se nachází v obci Podhájska a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Privat Arcadia se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Privat Arcadia má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Privat Arcadia momentálně evidujeme 254 recenzí.

GABION GARDEN

9

GABION GARDEN

UbytováníGABION GARDEN. GABION GARDEN se nachází 39 km od Agrokomplexu Nitra a nabízí ubytování se zahradou, terasou a bankomatem. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování GABION GARDEN se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Podhájska - Holiday

9

Podhájska - Holiday

Ubytování (Apartmány) Podhájska - Holiday. Ubytování Podhájska - Holiday se nachází v obci Podhájska. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do vlastní zahrady s terasou. Ubytování Podhájska - Holiday se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Podhájska - Holiday má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Podhájska - Holiday momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány RELAX Podhájska

9

Apartmány RELAX Podhájska

Ubytování (Apartmán) Apartmány RELAX Podhájska. Apartmány RELAX Podhájska se nacházejí v obci Podhájska a nabízejí zahradu, bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmány RELAX Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány RELAX Podhájska má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány RELAX Podhájska momentálně evidujeme 54 recenzí.

Apartmán Podhájska

8,9

Apartmán Podhájska

UbytováníApartmán Podhájska. Apartmán Podhájska se nachází v obci Podhájska, 39 km od Agrokomplexu Nitra a 38 km od zámku Mojmírovce, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartmán Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj).

Ubytování ve městě Podhájska

Město Podhájska se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 79 hotelů a ubytování ve městě Podhájska.