Hledat

Ubytování

Ubytování město Podhájska

Ve městě Podhájska (Slovensko) máme celkem 79 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Podhájska

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Podhájska

Apartmán Mery

9,9

Apartmán Mery

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mery. Apartmán Mery se nachází v obci Podhájska a nabízí terasu, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Mery se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Mery má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Mery momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány Goral Podhájska

9,8

Apartmány Goral Podhájska

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmány Goral Podhájska. Apartmány Goral Podhájska se nachází v Podhájské v Nitrianském kraji. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Goral Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pulse2

9,8

Pulse2

Ubytování (Apartmán) Pulse2. Pulse2 se nachází v obci Podhájska a nabízí klimatizované pokoje s terasou, bezplatným Wi-Fi a balkonem. Ubytování Pulse2 se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Pulse2 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Pulse2 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán SIESTA

9,8

Apartmán SIESTA

Ubytování (Apartmán) Apartmán SIESTA. Apartmán SIESTA se nachází v obci Podhájska a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Má balkon a stojí v oblasti vhodné pro pěší turistiku a lyžování. Ubytování Apartmán SIESTA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 985 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán SIESTA má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán SIESTA momentálně evidujeme 39 recenzí.

Villa Gracia Podhájska

9,7

Villa Gracia Podhájska

Ubytování (Apartmán) Villa Gracia Podhájska. Villa Gracia Podhájska se nachází v Podhájské, 200 metrů od místních termálních lázní, a nabízí saunu a vířivku, které lze používat zdarma. Ubytování Villa Gracia Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Villa Gracia Podhájska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Villa Gracia Podhájska momentálně evidujeme 85 recenzí.

Apartmány Podhájska

9,7

Apartmány Podhájska

Ubytování (Apartmány) Apartmány Podhájska. Apartmány Podhájska se nacházejí v obci Podhájska a nabízejí zahradu a gril. Do Nitry je to 29 km. Ubytování Apartmány Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Podhájska má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Apartmány Podhájska momentálně evidujeme 56 recenzí.

Apartmán PANORÁMA

9,7

Apartmán PANORÁMA

Ubytování (Apartmán) Apartmán PANORÁMA. Apartmán PANORÁMA se nachází v Podhájsku v Nitrianskem kraji, 200 metrů od wellnes centra. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a soukromým balkonem. Ubytování Apartmán PANORÁMA se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán PANORÁMA má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán PANORÁMA momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmán Libuše

9,6

Apartmán Libuše

Ubytování (Apartmán) Apartmán Libuše. Apartmán Libuše se nachází v Podhájské, pouhých 300 metrů od aquaparku a termálních lázní, a nabízí klimatizované pokoje s balkonem, vybaveným kuchyňským... Ubytování Apartmán Libuše se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Libuše má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Libuše momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartman Kyjev

9,6

Apartman Kyjev

Ubytování (Apartmán) Apartman Kyjev. Apartmán Kyjev se nachází v Podhájské v Nitranském kraji. Nabízí balkon s výhledem do zahrady. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartman Kyjev se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Kyjev má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Kyjev momentálně evidujeme 31 recenzí.

Apartmany Podhajska

9,6

Apartmany Podhajska

Ubytování (Apartmány) Apartmany Podhajska. Apartmány Podhájská se nachází 250 metrů od termálních lázní. Poskytují ubytování s možností vlastního stravování a balkon. Ubytování Apartmany Podhajska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Podhajska má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmany Podhajska momentálně evidujeme 145 recenzí.

Penzion Jople

9,6

Penzion Jople

Ubytování (Penzion) Penzion Jople. Penzion Jople se nachází v Podhájské. Nabízí možnost půjčení kol zdarma, zahradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Jople se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Jople má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Jople momentálně evidujeme 64 recenzí.

Bungalows Michalka - Podhájska

9,5

Bungalows Michalka - Podhájska

Ubytování (Prázdninové domy) Bungalows Michalka - Podhájska. Bungalovy Michalka - Podhájska se nachází v obci Podhájska. Ubytování Bungalows Michalka - Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Bungalows Michalka - Podhájska má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninové domy Bungalows Michalka - Podhájska momentálně evidujeme 54 recenzí.

Apartmán Aqua Podhájska

9,5

Apartmán Aqua Podhájska

Ubytování (Apartmán) Apartmán Aqua Podhájska. Apartmán Aqua Podhájska se nachází v obci Podhájska a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmán Aqua Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Aqua Podhájska má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Aqua Podhájska momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Beta Podhájska

9,5

Apartmán Beta Podhájska

Ubytování (Apartmán) Apartmán Beta Podhájska. Apartmán Beta se nachází v budově Slnečné apartmány LUX v Podhájské a nabízí ubytování s terasou, výhledem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Beta Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Beta Podhájska má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Beta Podhájska momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartman Diamond

9,4

Apartman Diamond

Ubytování (Apartmán) Apartman Diamond. Apartmán Diamond se nachází v obci Podhájska a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Apartman Diamond se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Diamond má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Diamond momentálně evidujeme 18 recenzí.

Apartmany pri lese

9,4

Apartmany pri lese

Ubytování (Apartmány) Apartmany pri lese. Apartmány pri lese se nachází v Podhájské. Jsou klimatizované a mají parkety, TV s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi, šatní skříň, obývací pokoj,... Ubytování Apartmany pri lese se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany pri lese má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmany pri lese momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmán Jaspis

9,4

Apartmán Jaspis

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jaspis. Apartmán Jaspis je vzdálený jen 200 metrů od termálního koupaliště Podhájska, kde najdete 7 bazénů. Ubytování Apartmán Jaspis se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Jaspis má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Jaspis momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apartman Monty

9,4

Apartman Monty

Ubytování (Apartmán) Apartman Monty. Apartmán Monty se nachází jen 200 metrů od termálních lázní Podhájska a nabízí moderní ubytování s možností vlastního stravování, dobře vybavenou kuchyní a... Ubytování Apartman Monty se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartman Monty má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Monty momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartmán Norika

9,3

Apartmán Norika

Ubytování (Apartmán) Apartmán Norika. Apartmán Norika se nachází 100 metrů od termálních lázní a wellness rezortu Podhájská a nabízí vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi a parkováním zdarma. Ubytování Apartmán Norika se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Norika má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Norika momentálně evidujeme 54 recenzí.

Penzión Lux - Apartmán Katka

9,3

Penzión Lux - Apartmán Katka

Ubytování (Apartmán) Penzión Lux - Apartmán Katka. Penzión Lux - Apartmán Katka se nachází v obci Podhájska a nabízí ubytování v budově z roku 2013, klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Lux - Apartmán Katka se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Penzión Lux - Apartmán Katka má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Penzión Lux - Apartmán Katka momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmán Meghan

9,3

Apartmán Meghan

Ubytování (Apartmán) Apartmán Meghan. Located in Podhájska, Apartmán Meghan provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property features city and mountain views. Ubytování Apartmán Meghan se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmán Meghan má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Apartmán Meghan momentálně evidujeme 7 recenzí.

Rekreačný dom SISI

9,3

Rekreačný dom SISI

Ubytování (Penzion) Rekreačný dom SISI. Rekreačný dom SISI se nachází v poklidné části obce Podhájska, 800 metrů od železniční stanice a 25 minut chůze od termálního wellness centra a aquaparku,... Ubytování Rekreačný dom SISI se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rekreačný dom SISI má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Rekreačný dom SISI momentálně evidujeme 206 recenzí.

Vila Václav

9,3

Vila Václav

Ubytování (Penzion) Vila Václav. Vila Václav se nachází v obci Podhájska a nabízí zahradu, fitness centrum, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ve všech pokojích je kuchyň a vlastní... Ubytování Vila Václav se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Václav má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Vila Václav momentálně evidujeme 34 recenzí.

Zrubová chata Zvonček

9,3

Zrubová chata Zvonček

Ubytování (Venkovský dům) Zrubová chata Zvonček. Zrubová chata Zvonček se nachází 300 metrů od termálního koupaliště Podhájska v blízkosti lesa. Ubytování Zrubová chata Zvonček se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Zrubová chata Zvonček má celkové hodnocení 9,3. Pro Venkovský dům Zrubová chata Zvonček momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmány Prameň

9,2

Apartmány Prameň

Ubytování (Apartmán) Apartmány Prameň. Apartmány Prameň jsou situovány v obci Podhájska, pouhých 200 metrů od termálního koupaliště. Nabízí možnost vlastního stravování. Ubytování Apartmány Prameň se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmány Prameň má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Prameň momentálně evidujeme 123 recenzí.

Bungalovy Classic

9,2

Bungalovy Classic

Ubytování (Rezort) Bungalovy Classic. Bungalovy Classic se nacházejí v obci Podhájska a nabízejí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Ubytování Bungalovy Classic se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Bungalovy Classic má celkové hodnocení 9,2. Pro Rezort Bungalovy Classic momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartman Paula

9,2

Apartman Paula

Ubytování (Apartmán) Apartman Paula. Apartman Paula se nachází v obci Podhájska, 30 km od Nitry a 41 km od obce Dudince. Ubytování Apartman Paula se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Paula má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Paula momentálně evidujeme 22 recenzí.

Penzión Termál

9,2

Penzión Termál

Ubytování (Penzion) Penzión Termál. Penzión Termál se nachází v obci Podhájska a nabízí zahradu, sdílený lounge, gril a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je sdílená kuchyně a sluneční terasa. Ubytování Penzión Termál se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Termál má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Termál momentálně evidujeme 96 recenzí.

Penzión Vilka Podhájčanka

9,1

Penzión Vilka Podhájčanka

Ubytování (Penzion) Penzión Vilka Podhájčanka. Penzion Vilka Podhájčanka se nachází v obci Podhájska a nabízí zahradu. K dispozici je také neplacené soukromé parkoviště a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Penzión Vilka Podhájčanka se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 302 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DIAMOND apartmán Eliška

9

DIAMOND apartmán Eliška

Ubytování (Apartmán) DIAMOND apartmán Eliška. DIAMOND apartmán Eliška se nachází v Podhájské a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Apartmán má 1 koupelnu. K zázemí patří i terasa. Ubytování DIAMOND apartmán Eliška se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bungalovy pri mlyne

9

Bungalovy pri mlyne

Ubytování (Apartmán) Bungalovy pri mlyne. Bungalovy pri mlyne se nachází v obci Podhájska. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, zahradu a gril. Ubytování Bungalovy pri mlyne se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Bungalovy pri mlyne má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Bungalovy pri mlyne momentálně evidujeme 53 recenzí.

Privat Arcadia

9

Privat Arcadia

Ubytování (Apartmány) Privat Arcadia. Privát Arcadia se nachází v obci Podhájska a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Privat Arcadia se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Arcadia má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Privat Arcadia momentálně evidujeme 254 recenzí.

Penzión MAX

9

Penzión MAX

Ubytování (Penzion) Penzión MAX. Penzion Max se nachází 600 metrů od termálních lázní Podhájska a nabízí studia s koupelnou i kuchyňským koutem, volný přístup do lázní, zdarma dostupné... Ubytování Penzión MAX se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión MAX má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión MAX momentálně evidujeme 853 recenzí.

Apartman Aquamarin

9

Apartman Aquamarin

Ubytování (Apartmán) Apartman Aquamarin. Apartman Aquamarin se nachází ve vesnici Podhájska, 600 metrů od termálních lázní Podhájska s wellness centrem. Ubytování Apartman Aquamarin se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartman Aquamarin má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartman Aquamarin momentálně evidujeme 36 recenzí.

Podhájska - Holiday

9

Podhájska - Holiday

Ubytování (Apartmány) Podhájska - Holiday. Ubytování Podhájska - Holiday se nachází v obci Podhájska. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do vlastní zahrady s terasou. Ubytování Podhájska - Holiday se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Podhájska - Holiday má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Podhájska - Holiday momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány RELAX Podhájska

9

Apartmány RELAX Podhájska

Ubytování (Apartmán) Apartmány RELAX Podhájska. Apartmány RELAX Podhájska se nacházejí v obci Podhájska a nabízejí zahradu, bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmány RELAX Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány RELAX Podhájska má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartmány RELAX Podhájska momentálně evidujeme 54 recenzí.

Cottage Villa Emily

8,9

Cottage Villa Emily

Ubytování (Penzion) Cottage Villa Emily. Villa Emily je obklopena vlastní elegantní zahradou a stojí na klidném místě 800 metrů od oblíbených termálních lázní Podhájska. Ubytování Cottage Villa Emily se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Cottage Villa Emily má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Cottage Villa Emily momentálně evidujeme 11 recenzí.

Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman

8,9

Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman

Ubytování (Apartmán) Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman. Ubytovanie Podhájska-Villa Emily-Apartman se nachází v obci Podhájska a nabízí ubytování v apartmánu s možností vlastního stravování, terasou a prostornou... Ubytování Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Ubytovanie Podhajska-Villa Emily-Apartman momentálně evidujeme 12 recenzí.

Penzion Astra

8,8

Penzion Astra

Ubytování (Penzion) Penzion Astra. Penzion Astra se nachází v obci Podhájska. Nabízí zahradu, sdílený lounge, Wi-Fi zdarma, sdílenou kuchyni, úschovu zavazadel a nepřetržitě otevřenou... Ubytování Penzion Astra se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Astra má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Astra momentálně evidujeme 85 recenzí.

Podhájska 110

8,8

Podhájska 110

Ubytování (Apartmány) Podhájska 110. Podhájska 110 se nachází v obci Podhájska a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Podhájska 110 se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Podhájska 110 má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Podhájska 110 momentálně evidujeme 31 recenzí.

Golden Sun

8,8

Golden Sun

Ubytování (Privát) Golden Sun. Golden Sun se nachází v obci Podhájska a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Golden Sun se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 993 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Golden Sun má celkové hodnocení 8,8. Pro Privát Golden Sun momentálně evidujeme 11 recenzí.

Chata Hájik Podhajska

8,7

Chata Hájik Podhajska

Ubytování (Chata) Chata Hájik Podhajska. Chata Hájik Podhájska se nachází v Podhájské a nabízí zahradu, bar, restauraci a bezplatnou službu půjčení jízdních kol. Ubytování Chata Hájik Podhajska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Hájik Podhajska má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Chata Hájik Podhajska momentálně evidujeme 10 recenzí.

Privát pri škole

8,7

Privát pri škole

Ubytování (Privát) Privát pri škole. Privát pri škole se nachází v obci Podhájska. Ubytování má TV s plochou obrazovkou, koupelnu a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou... Ubytování Privát pri škole se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát pri škole má celkové hodnocení 8,7. Pro Privát Privát pri škole momentálně evidujeme 12 recenzí.

Vilka Relax

8,7

Vilka Relax

Ubytování (Prázdninové domy) Vilka Relax. Vilka Relax se nachází v centru malebné vesnice Pozba, jen 4 minuty pěšky od autobusového a vlakového nádraží a 5 minut autem od termálního koupaliště... Ubytování Vilka Relax se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 177 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vilka Relax má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninové domy Vilka Relax momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartmany-Anna

8,7

Apartmany-Anna

Ubytování (Apartmány) Apartmany-Anna. Apartmány-Anna se nacházejí v Podhájské. K zázemí patří zahrada a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmany-Anna se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany-Anna má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmány Apartmany-Anna momentálně evidujeme 46 recenzí.

Vila Daiva

8,7

Vila Daiva

Ubytování (Penzion) Vila Daiva. Vila Daiva stojí v Podhájské, jen 500 metrů od termálních lázní. Ubytování Vila Daiva se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Daiva má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Vila Daiva momentálně evidujeme 74 recenzí.

Chata Sovička Podhájska

8,6

Chata Sovička Podhájska

Ubytování (Venkovský dům) Chata Sovička Podhájska. Tento malý penzion se nachází pouhých 2,5 km od termálního střediska Podhájska a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a kabelovou TV. Ubytování Chata Sovička Podhájska se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Sovička Podhájska má celkové hodnocení 8,6. Pro Venkovský dům Chata Sovička Podhájska momentálně evidujeme 53 recenzí.

Apartmany Petra

8,5

Apartmany Petra

Ubytování (Privát) Apartmany Petra. Apartmány Petra v obci Podáhjska nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmany Petra se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmany Petra má celkové hodnocení 8,5. Pro Privát Apartmany Petra momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartmánová Chalupa Adela

8,5

Apartmánová Chalupa Adela

Ubytování (Apartmány) Apartmánová Chalupa Adela. Apartmánová chalupa Adela se nachází v Podhájské. Nabízí zahradu, sdílený lounge a pokoje a apartmány s balkonem nebo terasou, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Apartmánová Chalupa Adela se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). Ubytování Apartmánová Chalupa Adela má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmány Apartmánová Chalupa Adela momentálně evidujeme 42 recenzí.

Koliba u Šidla

8,5

Koliba u Šidla

Ubytování (Penzion) Koliba u Šidla. Koliba u Šidla se nachází v Kalné nad Hronom a nabízí výhled na lesy a řeku Hron, tradiční restauraci s terasou, kde se podávají slovenská jídla, a... Ubytování Koliba u Šidla se nachází ve městě (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 168 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Minerál

8,3

Penzión Minerál

Ubytování (Penzion) Penzión Minerál. Penzión Minerál nabízí ubytování v obci Podhájska. Všechny pokoje mají TV a rychlovarnou konvici. Penzion Minerál leží 31 km od Nitry a 41 km od Dudince. Ubytování Penzión Minerál se nachází ve městě Podhájska (Slovensko - Nitriansky kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Minerál má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Penzión Minerál momentálně evidujeme 30 recenzí.

Ubytování ve městě Podhájska

Město Podhájska se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 79 hotelů a ubytování ve městě Podhájska.