Hledat

Ubytování

Ubytování město Lučivná

Ve městě Lučivná (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lučivná

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lučivná

LINDA - Lopušná Dolina

9,4

LINDA - Lopušná Dolina

Ubytování (Chata) LINDA - Lopušná Dolina. Chata Lopušná je obklopena lyžařským střediskem Lopušná Dolina a nachází se pouhých 100 metrů od nejbližších lyžařských vleků. Ubytování LINDA - Lopušná Dolina se nachází ve městě Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování LINDA - Lopušná Dolina má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata LINDA - Lopušná Dolina momentálně evidujeme 15 recenzí.

Zlata Antilopa

9,3

Zlata Antilopa

Ubytování (Penzion – hostinec) Zlata Antilopa. Zlata Antilopa se nachází v obci Lučivná, méně než 1 km od lyžařského areálu Lučivná, a nabízí zahradu, nekuřácké ubytování, bezplatné Wi-Fi, společný... Ubytování Zlata Antilopa se nachází ve městě Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zlata Antilopa má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion – hostinec Zlata Antilopa momentálně evidujeme 46 recenzí.

Apartmány Ski Lopušná dolina

9

Apartmány Ski Lopušná dolina

Ubytování (Apartmány) Apartmány Ski Lopušná dolina. Apartmány Ski Lopušná dolina se nacházejí v lyžařském středisku Lopušná dolina, 11,1 km od zimního stadionu v Popradu a 10,6 km od tamního náměstí svatého... Ubytování Apartmány Ski Lopušná dolina se nachází ve městě Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 100 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Ski Lopušná dolina má celkové hodnocení 9. Pro Apartmány Apartmány Ski Lopušná dolina momentálně evidujeme 30 recenzí.

Kastiel Lucivna

8,7

Kastiel Lucivna

Ubytování (Hotel) Kastiel Lucivna. Kaštiel Lučivná je renovovaný panský dům s prostornými pokoji v jedinečné přírodní lokalitě. Ubytování Kastiel Lucivna se nachází ve městě Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kastiel Lucivna má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Kastiel Lucivna momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hotel Lučivná

8,4

Hotel Lučivná

Ubytování (Hotel) Hotel Lučivná. Hotel Lučivná je situován ve stejnojmenné obci, pouhých 10 minut jízdy od centra Popradu, a nabízí wellness centrum se saunami, ochlazovacím bazénkem,... Ubytování Hotel Lučivná se nachází ve městě Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Lučivná má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Lučivná momentálně evidujeme 23 recenzí.

Chatový rezort Lopušná dolina

8,1

Chatový rezort Lopušná dolina

Ubytování (Horské chaty) Chatový rezort Lopušná dolina. Chatový rezort Lopušná dolina se nachází v Lučivné, 15 km od Popradu, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chatový rezort Lopušná dolina se nachází ve městě Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chatový rezort Lopušná dolina má celkové hodnocení 8,1. Pro Horské chaty Chatový rezort Lopušná dolina momentálně evidujeme 13 recenzí.

Hotel Končistá

Hotel Končistá

Ubytování (Hotel) Hotel Končistá. Hotel Končistá nabízí ubytování uprostřed národního parku Vysoké Tatry a panoramatický výhled na hory v obci Lučivná. Ubytování Hotel Končistá se nachází ve městě Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 422 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ski Hike Chalet High Tatras

Ski Hike Chalet High Tatras

Ubytování (Chata) Ski Hike Chalet High Tatras. Ski Hike Chalet High Tatras is set in Lučivná and offers a restaurant and a garden. The chalet features garden views and is 33 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytování Ski Hike Chalet High Tatras se nachází ve městě Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry

Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry

Ubytování (Prázdninový dům) Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry. Situated in Lučivná in the Prešovský kraj region, Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry has a balcony and pool views. Ubytování Rezortík Lučivná 300m od vleku, Vysoké Tatry se nachází ve městě Lučivná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 572 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lučivná

Město Lučivná se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Lučivná.