Hledat

Ubytování

Prešovský kraj

V regionu Prešovský kraj (Slovensko) máme celkem 1679 hotelů a ubytování.

Pro region Prešovský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry (149), Poprad (129), Veľká Lomnica (104), Ždiar (100), Stará Lesná (81), Nová Lesná (69), Štrbské Pleso (61), Prešov (55). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Prešovský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Prešovský kraj

Apartmán Max

10

Apartmán Max

Ubytování (Apartmán) Apartmán Max. Apartmán Max se nachází v Popradu, poblíž zimního stadionu v Popradu a 1,9 km od akvaparku Aquacity Poprad. Ubytování Apartmán Max se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry

10

Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry. Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 11 km od Lomnického štítu i Gerlachovského štítu. Ubytování Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

10

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry. Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází v obci Vysoké Tatry, 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského... Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartman Kristof

10

Apartman Kristof

Ubytování (Apartmán) Apartman Kristof. Apartman Kristof se nachází v Tatranské Lomnici, 3,2 km od lyžařského střediska Jamy, a nabízí terasu, sdílený lounge a ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Apartman Kristof se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Kristof má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Kristof momentálně evidujeme 21 recenzí.

Pillow House Tatras

10

Pillow House Tatras

Ubytování (Chata) Pillow House Tatras. Chata Pillow House Tatras se nachází ve Staré Lesné a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Pillow House Tatras se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 750 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pillow House Tatras má celkové hodnocení 10. Pro Chata Pillow House Tatras momentálně evidujeme 13 recenzí.

Magic Tatry

10

Magic Tatry

Ubytování (Apartmán) Magic Tatry. Magic Tatry s výhledem na město nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 10 km od Lomnického štítu. Ubytování Magic Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Magic Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Magic Tatry momentálně evidujeme 35 recenzí.

MJ Vila

10

MJ Vila

Ubytování (Vila) MJ Vila. MJ Vila nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve vesnici Stará Lesná, uprostřed národního parku Vysoké Tatry. Na místě lze parkovat zdarma. Ubytování MJ Vila se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování MJ Vila má celkové hodnocení 10. Pro Vila MJ Vila momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartman Patris 33

10

Apartman Patris 33

Ubytování (Apartmán) Apartman Patris 33. Apartmán Patris 33 se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování Apartman Patris 33 se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Patris 33 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Patris 33 momentálně evidujeme 42 recenzí.

Apartment Poprad

10

Apartment Poprad

Ubytování (Apartmán) Apartment Poprad. Apartmán Poprad se nachází v Popradu, 1 km od zimního stadionu, 600 metrů od aquaparku Aquacity Poprad a 700 metrů od náměstí sv. Ubytování Apartment Poprad se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Poprad má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartment Poprad momentálně evidujeme 20 recenzí.

Villa in High Tatras Residence VDV

10

Villa in High Tatras Residence VDV

Ubytování (Vila) Villa in High Tatras Residence VDV. Villa in High Tatras Residence VDV se nachází v Nové Lesné a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV má celkové hodnocení 10. Pro Vila Villa in High Tatras Residence VDV momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartment No.35

10

Apartment No.35

Ubytování (Apartmán) Apartment No.35. Apartment No.35 se nachází ve Vysokých Tatrách, 5 km od Gerlachovského štítu a 10 km od Lomnického štítu, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment No.35 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 586 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Sabala 2

10

Holiday House Sabala 2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Sabala 2. Prázdninový dům Sabala 2 se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji. Dům postavený v roce 2018 nabízí terasu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Holiday House Sabala 2 se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Holiday House Sabala 2 má celkové hodnocení 10. Pro Prázdninový dům Holiday House Sabala 2 momentálně evidujeme 14 recenzí.

G88 RESIDENCE

10

G88 RESIDENCE

Ubytování (Penzion) G88 RESIDENCE. Set in Veľká Lomnica, G88 RESIDENCE has a garden, shared lounge, terrace, and free WiFi. The guest house has ski storage space. Ubytování G88 RESIDENCE se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování G88 RESIDENCE má celkové hodnocení 10. Pro Penzion G88 RESIDENCE momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartman Lucid C207

10

Apartman Lucid C207

Ubytování (Apartmán) Apartman Lucid C207. Set just 6 km from Lomnicky peak, Apartman LUCID C207 offers accommodation in Vysoké Tatry with access to a restaurant, a bar, as well as an ATM. Ubytování Apartman Lucid C207 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 624 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Guests apartment

10

Happy Guests apartment

Ubytování (Apartmán) Happy Guests apartment. Happy Guests apartment se nachází v Popradu, 1,3 km od zimního stadionu v Popradu. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Ubytování Happy Guests apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palace Hill Princess HBO Netflix apartment

10

Palace Hill Princess HBO Netflix apartment

Ubytování (Apartmán) Palace Hill Princess HBO Netflix apartment. Palace Hill Princess HBO Netflix apartment features a balcony and is located in Poprad, within just 300 metres of Square of St. Ubytování Palace Hill Princess HBO Netflix apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tatry Apartman

10

Tatry Apartman

Ubytování (Apartmán) Tatry Apartman. Tatry Apartman se nachází v obci Vysoké Tatry, necelý 1 km od lanovky Starý Smokovec – Hrebienok a 17 minut chůze od lanovky Jakubkova Lúka 2, a nabízí... Ubytování Tatry Apartman se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Tatry Apartman má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Tatry Apartman momentálně evidujeme 16 recenzí.

Spillenberg House

10

Spillenberg House

Ubytování (Vily) Spillenberg House. Spillenberg House is a villa located in the UNESCO-protected town of Levoča, 100 meters from St. Jacobs Cathedral and 14 km from Spis Castle. Ubytování Spillenberg House se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Spillenberg House má celkové hodnocení 10. Pro Vily Spillenberg House momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmán Leda, Starý Smokovec

10

Apartmán Leda, Starý Smokovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Leda, Starý Smokovec. Apartmán Leda, Starý Smokovec se nachází ve Starém Smokovci, 8 km od Tatranské Lomnice. Ubytování Apartmán Leda, Starý Smokovec se nachází ve městě Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalix Boutique Hotel

10

Kalix Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Kalix Boutique Hotel. Set in Poprad, 1.3 km from Poprad Ice Stadium, Kalix Boutique Hotel offers accommodation with a restaurant, free private parking and a garden. Ubytování Kalix Boutique Hotel se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tekeľova 95m2

9,9

Apartment Tekeľova 95m2

Ubytování (Apartmán) Apartment Tekeľova 95m2. Apartment Tekeľova 95m2 is set in Prešov and offers a shared lounge and a garden. Ubytování Apartment Tekeľova 95m2 se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát

9,9

Privát

Ubytování (Privát) Privát. Ubytování v soukromí Privát se nachází v Popradu, 1,8 km od aquacentra Aquacity Poprad a 2,3 km od náměstí sv. Ubytování Privát se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelena103

9,9

Jelena103

Ubytování (Apartmán) Jelena103. Jelena103 se nachází v Tatranské Lomnici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, výhledem na hory a soukromým balkonem. Ubytování Jelena103 se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jelena103 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Jelena103 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartman Partman

9,9

Apartman Partman

Ubytování (Apartmán) Apartman Partman. Apartman Partman se nachází na hlavním náměstí Sv. Egídia, pouhých 650 metrů od Aquacity Poprad. Ubytování Apartman Partman se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Partman má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Partman momentálně evidujeme 45 recenzí.

Aba Apartment

9,9

Aba Apartment

Ubytování (Apartmán) Aba Apartment. Aba Apartment is located in Poprad, 2.6 km from Poprad Ice Stadium, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Aba Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aba Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Aba Apartment momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Emes

9,9

Apartmán Emes

Ubytování (Apartmán) Apartmán Emes. Situated in Kežmarok, Apartmán Emes features accommodation with a balcony and free WiFi. The property features mountain views, and is 1. Ubytování Apartmán Emes se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Emes má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Emes momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartman Dominik

9,9

Apartman Dominik

Ubytování (Apartmán) Apartman Dominik. Apartmán Dominik se nachází ve Vysokých Tatrách, 10 km od Gerlachovského štítu, 16 km od Lomnického štítu a 7 km od lanovky Jakubkova Lúka 2. Ubytování Apartman Dominik se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Dominik má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Dominik momentálně evidujeme 8 recenzí.

Premium Apartment Centrum

9,9

Premium Apartment Centrum

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment Centrum. Premium Apartment Centrum se nachází v Popradu, 1,4 km od zimního stadionu, necelý 1 km od aquaparku Aquacity a 200 metrů od náměstí sv. Egídia. Ubytování Premium Apartment Centrum se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Premium Apartment Centrum má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Premium Apartment Centrum momentálně evidujeme 86 recenzí.

Želený domčúrik

9,9

Želený domčúrik

Ubytování (Prázdninový dům) Želený domčúrik. Želený domčúrik se nachází v Levoči, 20 km od Spišského hradu a 1,3 km od katedrály sv. Jakuba v Levoči. K dispozici je gril a sdílená kuchyně. Ubytování Želený domčúrik se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Želený domčúrik má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Želený domčúrik momentálně evidujeme 22 recenzí.

Cozy Blue Room Prešov

9,9

Cozy Blue Room Prešov

Ubytování (Privát) Cozy Blue Room Prešov. Cozy Blue Room Prešov is located in Prešov. The accommodation is 43 km from Bardejov. The homestay is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Cozy Blue Room Prešov se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Cozy Blue Room Prešov má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Cozy Blue Room Prešov momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartment Luna Hrebienok C109

9,9

Apartment Luna Hrebienok C109

Ubytování (Apartmán) Apartment Luna Hrebienok C109. Apartmán Luna Hrebienok C109 se nachází ve Starém Smokovci, 7 km od lyžařského střediska Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Ubytování Apartment Luna Hrebienok C109 se nachází ve městě Starý Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Lieska

9,9

Vila Lieska

Ubytování (Penzion) Vila Lieska. Vila Lieska se nachází ve městě Vysoké Tatry, 10 km od Lomnického štítu, 10 km od Gerlachovského štítu a 20 metrů od vleku Jakubková Lúka 2. Ubytování Vila Lieska se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Sabala 1

9,9

Holiday House Sabala 1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Sabala 1. Holiday House Sabala leží v Národním parku Vysoké Tatry v obci Stará Lesná a nabízí ubytování s možností vlastního stravování s moderním vybavením,... Ubytování Holiday House Sabala 1 se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Holiday House Sabala 1 má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Holiday House Sabala 1 momentálně evidujeme 30 recenzí.

apartman Lusy

9,9

apartman Lusy

Ubytování (Apartmán) apartman Lusy. Apartman Lusy se nachází ve Velké Lomnici v Prešovském kraji. Nabízí balkon, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartman Lusy se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování apartman Lusy má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán apartman Lusy momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Tomáš

9,9

Apartmán Tomáš

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tomáš. Apartmán Tomáš se nachází ve Velké Lomnici a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a sdílený salonek. Ubytování Apartmán Tomáš se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 685 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Tomáš má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Tomáš momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

9,9

Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica se nachází v Tatranské Lomnici, 2,2 km od jejího centra, v oblasti, kde se můžete věnovat lyžování. Ubytování Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartmány Bobulky

9,9

Apartmány Bobulky

Ubytování (Apartmány) Apartmány Bobulky. Apartmány Bobulky se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry, v centru lyžařského areálu Tatranská Lomnica, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartmány Bobulky se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmány Bobulky má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmány Apartmány Bobulky momentálně evidujeme 85 recenzí.

Apartmán FRANZ

9,9

Apartmán FRANZ

Ubytování (Apartmán) Apartmán FRANZ. Apartmán FRANZ se nachází v Tatranské Lomnici, 3,1 km od Tatranské Lomnice, v budově z roku 2018. Nabízí ubytování s výhledem na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán FRANZ se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán FRANZ má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán FRANZ momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartment Palace Hill 3G

9,9

Apartment Palace Hill 3G

Ubytování (Apartmán) Apartment Palace Hill 3G. Apartmán Palace Hill 3G se nachází v budově z roku 2013 v Popradu, 200 metrů od náměstí sv. Ubytování Apartment Palace Hill 3G se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Palace Hill 3G má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Palace Hill 3G momentálně evidujeme 32 recenzí.

Apartment Gudi

9,9

Apartment Gudi

Ubytování (Apartmán) Apartment Gudi. Apartment Gudi stojí v národním parku Vysoké Tatry, v klidné části Tatranské Lomnice. Ubytování Apartment Gudi se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Gudi má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Gudi momentálně evidujeme 32 recenzí.

Privat 505

9,9

Privat 505

Ubytování (Apartmán) Privat 505. Privat 505 se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry, 10 minut autem od lyžařských areálů Tatranská Lomnica a Jakubková Luka. Ubytování Privat 505 se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Privat 505 má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Privat 505 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Privat Maria

9,9

Privat Maria

Ubytování (Privát) Privat Maria. Privat Maria se nachází v Nové Lesné, 8 km od lyžařského areálu Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privat Maria se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 998 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Maria má celkové hodnocení 9,9. Pro Privát Privat Maria momentálně evidujeme 10 recenzí.

Vila Zgraja

9,9

Vila Zgraja

Ubytování (Chata) Vila Zgraja. Vila Zgraja se nachází ve Staré Lesné a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Vila Zgraja se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Zgraja má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Vila Zgraja momentálně evidujeme 6 recenzí.

the house

9,9

the house

Ubytování (Apartmány) the house. Providing a bar, the house is located in Poprad, not far from Poprad Ice Stadium and Square of St. Egidius in Poprad. Private parking is available on site. Ubytování the house se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pod Hrebienkom apartmán s výhľadom - C218

9,9

Pod Hrebienkom apartmán s výhľadom - C218

Ubytování (Apartmán) Pod Hrebienkom apartmán s výhľadom - C218. Pod Hrebienkom apartmán s výhľadom - C218 se nachází ve Vysokých Tatrách, nedaleko lyžařského vleku Jakubkova Lúka 2, a nabízí ubytování s restaurací,... Ubytování Pod Hrebienkom apartmán s výhľadom - C218 se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goralská Drevenica

9,9

Goralská Drevenica

Ubytování (Chata) Goralská Drevenica. Prázdninový dům Goralská Drevenica se nachází v obci Osturňa, 24 km od města Zakopane, a nabízí terasu i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Goralská Drevenica se nachází ve městě Osturňa (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Goralská Drevenica má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Goralská Drevenica momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán NINA

9,9

Apartmán NINA

Ubytování (Apartmán) Apartmán NINA. Apartmán NINA se nachází ve Veľké Lomnici. Nabízí wellness centrum, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma, výhled na hory a vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán NINA se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán NINA má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán NINA momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Lomnička

9,9

Apartmán Lomnička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Lomnička. Apartmán Lomnička se nachází v Tatranské Lomnici, 2,7 km od lyžařského střediska Jamy. Hosté zde mohou využívat terasu. Ubytování Apartmán Lomnička se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Lomnička má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Lomnička momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartman Lio

9,9

Apartman Lio

Ubytování (Apartmán) Apartman Lio. Apartmán Lio se nachází v Tatranské Lomnici, 1,7 km od lyžařského vleku Tatranská Lomnica. Nabízí balkon, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na hory. Ubytování Apartman Lio se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Lio má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Lio momentálně evidujeme 21 recenzí.

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA

9,9

Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA

Ubytování (Apartmán) Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA. Situated in Bardejovské Kúpele, within 400 metres of Bardejovske Spa, Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Rezidencia AMÉLIA - Apartmán SOFIA se nachází ve městě Bardejovské Kúpele (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zdiar Holiday Cottage

9,9

Zdiar Holiday Cottage

Ubytování (Venkovský dům) Zdiar Holiday Cottage. Prázdninový dům Zdiar Holiday Cottage stojí v obci Ždiar, 4 km od lyžařského areálu SKI Bachledova a 7 km od Belianské jeskyně. Ubytování Zdiar Holiday Cottage se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Zdiar Holiday Cottage má celkové hodnocení 9,9. Pro Venkovský dům Zdiar Holiday Cottage momentálně evidujeme 29 recenzí.

Ubytování v městech regionu Prešovský kraj

Ubytování v městech regionu Prešovský kraj

Ubytování v regionu Prešovský kraj - Slovensko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1679 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Prešovský kraj.

Pro region Prešovský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry (149), Poprad (129), Veľká Lomnica (104), Ždiar (100), Stará Lesná (81), Nová Lesná (69), Štrbské Pleso (61), Prešov (55). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Prešovský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmán Max (10*), Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry (10*), Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry (10*), Apartman Kristof (10*), Pillow House Tatras (10*), Magic Tatry (10*), MJ Vila (10*), Apartman Patris 33 (10*), Apartment Poprad (10*), Villa in High Tatras Residence VDV (10*).

Region Prešovský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.