Hledat

Ubytování

Prešovský kraj

V regionu Prešovský kraj (Slovensko) máme celkem 1679 hotelů a ubytování.

Pro region Prešovský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry (149), Poprad (129), Veľká Lomnica (104), Ždiar (100), Stará Lesná (81), Nová Lesná (69), Štrbské Pleso (61), Prešov (55). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Prešovský kraj

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Prešovský kraj

Byt Pod Lesom

10

Byt Pod Lesom

Ubytování (Apartmán) Byt Pod Lesom. Byt Pod Lesom se nachází ve Vysokých Tatrách a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Byt Pod Lesom se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Cosy apartment in an excellent location

10

Cosy apartment in an excellent location

Ubytování (Apartmán) Cosy apartment in an excellent location. Cosy apartment in an excellent location se nachází ve Velké Lomnici. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Cosy apartment in an excellent location se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

SKRI Villa Ružbachy

10

SKRI Villa Ružbachy

Ubytování (Privát) SKRI Villa Ružbachy. SKRI Villa Ružbachy se nachází ve Vyšných Ružbachech a nabízí bezplatné Wi-Fi, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování SKRI Villa Ružbachy se nachází ve městě Vyšné Ružbachy (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalupa Lieskovec

10

Chalupa Lieskovec

Ubytování (Chata) Chalupa Lieskovec. Chalupa Lieskovec se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí sdílený lounge a terasu. Do obce Bukowina Tatrzańska je to 28 km. Ubytování Chalupa Lieskovec se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

10

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302. TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází v Popradu, pouhých 800 metrů od popradského zimního stadionu, a nabízí ubytování s restaurací,... Ubytování TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry

10

Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry. Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry se nachází ve Vysokých Tatrách, 11 km od Lomnického štítu i Gerlachovského štítu. Ubytování Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Max

10

Apartmán Max

Ubytování (Apartmán) Apartmán Max. Apartmán Max se nachází v Popradu, poblíž zimního stadionu v Popradu a 1,9 km od akvaparku Aquacity Poprad. Ubytování Apartmán Max se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Smart Apartment l

10

Smart Apartment l

UbytováníSmart Apartment l. Smart Apartment l se nachází v Huncovcích, 36 km od Štrbského Plesa, 40 km od Dobšinské ledové jeskyně a 45 km od Spišského hradu. Ubytování Smart Apartment l se nachází ve městě Huncovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Beáta

10

Apartmán Beáta

UbytováníApartmán Beáta. Boasting garden views, Apartmán Beáta offers accommodation with a patio and a coffee machine, around 19 km from Spis Castle. Ubytování Apartmán Beáta se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalupa Tomas Jezersko

10

Chalupa Tomas Jezersko

UbytováníChalupa Tomas Jezersko. Chalupa Tomas Jezersko se nachází v Jezersku, pouhých 15 km od promenády korunami stromů, a nabízí zahradu, gril a sdílenou kuchyň. Ubytování Chalupa Tomas Jezersko se nachází ve městě Jezersko (Slovensko - Prešovský kraj).

CHALET Martuška

10

CHALET Martuška

UbytováníCHALET Martuška. CHALET Martuška se nachází v Levoči, 24 km od Spišského hradu a 7,1 km od katedrály sv. Jakuba. Ubytování CHALET Martuška se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Chalet Deer Trail Tatranská Lomnica

10

Chalet Deer Trail Tatranská Lomnica

UbytováníChalet Deer Trail Tatranská Lomnica. Chalet Deer Trail Tatranská Lomnica se nachází ve Vysokých Tatrách v Tatranské Lomnici a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Chalet Deer Trail Tatranská Lomnica se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Domaša - Eva rekreačna chata

10

Domaša - Eva rekreačna chata

Ubytování (Apartmán) Domaša - Eva rekreačna chata. Domaša - Eva rekreačná chata se nachází v Holčíkovcích v Prešovském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Domaša - Eva rekreačna chata se nachází ve městě Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

10

Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry. Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoké Tatry se nachází v obci Vysoké Tatry, 10 km od Lomnického štítu a 11 km od Gerlachovského... Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartman Kristof

10

Apartman Kristof

Ubytování (Apartmán) Apartman Kristof. Apartman Kristof se nachází v Tatranské Lomnici, 3,2 km od lyžařského střediska Jamy, a nabízí terasu, sdílený lounge a ubytování s balkonem a bezplatným... Ubytování Apartman Kristof se nachází ve městě Tatranská Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Kristof má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Kristof momentálně evidujeme 21 recenzí.

Pillow House Tatras

10

Pillow House Tatras

Ubytování (Chata) Pillow House Tatras. Chata Pillow House Tatras se nachází ve Staré Lesné a nabízí zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Pillow House Tatras se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Pillow House Tatras má celkové hodnocení 10. Pro Chata Pillow House Tatras momentálně evidujeme 13 recenzí.

Magic Tatry

10

Magic Tatry

Ubytování (Apartmán) Magic Tatry. Magic Tatry s výhledem na město nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 10 km od Lomnického štítu. Ubytování Magic Tatry se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Magic Tatry má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Magic Tatry momentálně evidujeme 35 recenzí.

Domček Natur, Natur Resort

10

Domček Natur, Natur Resort

UbytováníDomček Natur, Natur Resort. Domček Natur, Natur Resort se nachází ve Velké Lomnici, 36 km od Štrbského Plesa, 39 km od Dobšinské ledové jeskyně a 44 km od Spišského hradu. Ubytování Domček Natur, Natur Resort se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Residence Spillenberg Apartment 1A

10

Residence Spillenberg Apartment 1A

UbytováníResidence Spillenberg Apartment 1A. Residence Spillenberg Apartment 1A se nachází asi 21 km od Spišského hradu a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do vnitřního dvora. Ubytování Residence Spillenberg Apartment 1A se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Stylish apartment under the Tatras

10

Stylish apartment under the Tatras

UbytováníStylish apartment under the Tatras. Stylish apartment under the Tatras se nachází ve Štrbě, 16 km od Štrbského Plesa a 46 km od aquaparku Tatralandia, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Stylish apartment under the Tatras se nachází ve městě Štrba (Slovensko - Prešovský kraj).

apartman slovensky raj

10

apartman slovensky raj

Ubytováníapartman slovensky raj. Boasting a sauna, apartman slovensky raj is set in Poprad. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování apartman slovensky raj se nachází ve městě Spišský Štiavnik (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Sladký sen

10

Apartmány Sladký sen

UbytováníApartmány Sladký sen. Apartmány Sladký sen se nacházejí v Kežmarku, 22 km od stezky korunami stromů, a nabízejí možnost lyžování přímo od budovy i kuchyňský kout. Ubytování Apartmány Sladký sen se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán AURIS

10

Apartmán AURIS

UbytováníApartmán AURIS. Apartmán AURIS s výhledem na hory nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 25 km od promenády Treetop Walk. Ubytování Apartmán AURIS se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Family apartman

10

Family apartman

UbytováníFamily apartman. Family apartman se nachází v Tatranské Štrbě, 45 km od Demänovské ledové jeskyně a 48 km od stezky korunami stromů. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Family apartman se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

historical Zaffir house - market square

10

historical Zaffir house - market square

Ubytováníhistorical Zaffir house - market square. Historický Zaffir house - market square se nachází v klidné ulici, asi 18 km od Spišského hradu, a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování historical Zaffir house - market square se nachází ve městě Levoča (Slovensko - Prešovský kraj).

Útulný 3-izbový byt v srdci Tatier

10

Útulný 3-izbový byt v srdci Tatier

UbytováníÚtulný 3-izbový byt v srdci Tatier. Útulný 3-izbový byt v srdci Tatier má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Útulný 3-izbový byt v srdci Tatier se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatras Apartment

10

Tatras Apartment

UbytováníTatras Apartment. Apartmán Tatras se nachází v Popradu, 27 km od Štrbského Plesa a 33 km od Dobšinské ledové jeskyně, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Tatras Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa Štít Stará Lesná

10

Villa Štít Stará Lesná

UbytováníVilla Štít Stará Lesná. Villa Štít Stará Lesná se nachází ve Staré Lesné, 23 km od stezky korunami stromů a 27 km od jezera Štrbské Pleso. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Villa Štít Stará Lesná se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Vaclavskeho Apartment Medzilaborce

10

Vaclavskeho Apartment Medzilaborce

UbytováníVaclavskeho Apartment Medzilaborce. Vaclavského Apartment Medzilaborce se nachází v Medzilaborcích, 42 km od Bieszczadské lesní železnice. Ubytování Vaclavskeho Apartment Medzilaborce se nachází ve městě Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj).

REKREAČNÝ DOM

10

REKREAČNÝ DOM

UbytováníREKREAČNÝ DOM. REKREAČNÝ DOM se nachází ve Velké Lomnici, 36 km od Štrbského Plesa, 40 km od Dobšinské ledové jeskyně a 44 km od Spišského hradu. Ubytování REKREAČNÝ DOM se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

ARIETES MARMONT Apartmány ****

10

ARIETES MARMONT Apartmány ****

Ubytování (Apartmány) ARIETES MARMONT Apartmány ****. ARIETES MARMONT Apartmány se nachází v Tatranské Štrbě, 29 km od Tatranské Bukoviny. **** nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ARIETES MARMONT Apartmány **** se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán CAHM

10

Apartmán CAHM

Ubytování (Apartmán) Apartmán CAHM. Apartmán CAHM se nachází ve Velké Lomnici a nabízí zahradu a terasu. Do obce Bukowina Tatrzańska je to 30 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán CAHM se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Grand Chalet Stará Lesná

10

Grand Chalet Stará Lesná

Ubytování (Prázdninový dům) Grand Chalet Stará Lesná. Grand Chalet Stará Lesná se nachází ve Staré Lesné v Prešovském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Grand Chalet Stará Lesná se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Javor - apartmány

10

Penzión Javor - apartmány

Ubytování (Apartmány) Penzión Javor - apartmány. Penzión Javor - apartmány se nachází 6 km od Belianské jeskyně a nabízí restauraci, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Penzión Javor - apartmány se nachází ve městě Ždiar (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment No.35

10

Apartment No.35

Ubytování (Apartmán) Apartment No.35. Apartment No.35 se nachází ve Vysokých Tatrách, 5 km od Gerlachovského štítu a 10 km od Lomnického štítu, a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment No.35 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Patris 33

10

Apartman Patris 33

Ubytování (Apartmán) Apartman Patris 33. Apartmán Patris 33 se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování Apartman Patris 33 se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Patris 33 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Patris 33 momentálně evidujeme 42 recenzí.

Villa in High Tatras Residence VDV

10

Villa in High Tatras Residence VDV

Ubytování (Vila) Villa in High Tatras Residence VDV. Villa in High Tatras Residence VDV se nachází v Nové Lesné a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyní. Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV se nachází ve městě Nová Lesná (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Villa in High Tatras Residence VDV má celkové hodnocení 10. Pro Vila Villa in High Tatras Residence VDV momentálně evidujeme 10 recenzí.

Kutička

10

Kutička

UbytováníKutička. Kutička se nachází v Prešově, 39 km od vlakového nádraží Košice, 40 km od katedrály sv. Alžběty a 41 km od Steel Arény. Ubytování Kutička se nachází ve městě Prešov (Slovensko - Prešovský kraj).

Glamping Stola- Šepot kvetov

10

Glamping Stola- Šepot kvetov

UbytováníGlamping Stola- Šepot kvetov. Glamping Stola- Šepot kvetov se nachází v obci Štôla, pouhých 12 km od jezera Štrbské Pleso, a nabízí zahradu, terasu a sdílenou kuchyň. Ubytování Glamping Stola- Šepot kvetov se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Kotlina - High Tatras 2023

10

Vila Kotlina - High Tatras 2023

UbytováníVila Kotlina - High Tatras 2023. Vila Kotlina - High Tatras 2023 se nachází ve Vysokých Tatrách, 8,2 km od stezky korunami stromů, a nabízí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Vila Kotlina - High Tatras 2023 se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Lomnica Vysoké Tatry

10

Vila Lomnica Vysoké Tatry

UbytováníVila Lomnica Vysoké Tatry. Vila Lomnica Vysoké Tatry se nachází ve Velké Lomnici, pouhých 20 km od promenády korunami stromů, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné... Ubytování Vila Lomnica Vysoké Tatry se nachází ve městě Veľká Lomnica (Slovensko - Prešovský kraj).

Domček na Zelenom Vŕšku

10

Domček na Zelenom Vŕšku

UbytováníDomček na Zelenom Vŕšku. Domček na Zelenom Vŕšku se nachází ve Staré Lesné, 22 km od stezky korunami stromů a 26 km od jezera Štrbské Pleso. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Domček na Zelenom Vŕšku se nachází ve městě Stará Lesná (Slovensko - Prešovský kraj).

Cosy mountain home by the pond

10

Cosy mountain home by the pond

UbytováníCosy mountain home by the pond. Cosy mountain home by the pond se nachází ve Velké Lomnici a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Cosy mountain home by the pond se nachází ve městě Kežmarok (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Domaša - Nová Kelča

10

Chata Domaša - Nová Kelča

UbytováníChata Domaša - Nová Kelča. Chata Domaša - Nová Kelča se nachází ve Valkově, 34 km od Dukelského bojiště. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Domaša - Nová Kelča se nachází ve městě Valkov (Slovensko - Prešovský kraj).

Castle Distillery

10

Castle Distillery

UbytováníCastle Distillery. Castle Distillery se nachází 39 km od hradu Niedzica a 46 km od vlakového nádraží Krynica Zdroj a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV s... Ubytování Castle Distillery se nachází ve městě (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Lucia

10

Apartmány Lucia

UbytováníApartmány Lucia. Apartmány Lucia has quiet street views, free WiFi and free private parking, situated in Poprad, 28 km from Strbske Pleso Lake. Ubytování Apartmány Lucia se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

10

Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

UbytováníApartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica se nachází ve Vysokých Tatrách - Tatranské Lomnici a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica se nachází ve městě Vysoké Tatry (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Gréner

10

Apartmán Gréner

UbytováníApartmán Gréner. Apartmán Gréner se nachází ve Svitu, pouhých 22 km od Štrbského Plesa. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Gréner se nachází ve městě Svit (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytování v městech regionu Prešovský kraj

Ubytování v městech regionu Prešovský kraj

Ubytování v regionu Prešovský kraj - Slovensko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 1679 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Prešovský kraj.

Pro region Prešovský kraj doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry Tatranská Lomnica (258), Vysoké Tatry (149), Poprad (129), Veľká Lomnica (104), Ždiar (100), Stará Lesná (81), Nová Lesná (69), Štrbské Pleso (61), Prešov (55). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Prešovský kraj máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartmán Max (10*), Apartmány HREBIENOK - Vysoké Tatry (10*), Apartmán Sofia s infrasaunou, PRIMO, Starý Smokovec, Vysoke Tatry (10*), Apartman Kristof (10*), Pillow House Tatras (10*), Magic Tatry (10*), MJ Vila (10*), Apartman Patris 33 (10*), Apartment Poprad (10*), Villa in High Tatras Residence VDV (10*).

Region Prešovský kraj může být skvělým místem pro strávení dovolené.