Hledat

Ubytování

Ubytování město Litmanová

Ve městě Litmanová (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Litmanová

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Litmanová

Chata Čučoriedka Litmanová

9,6

Chata Čučoriedka Litmanová

Ubytování (Chata) Chata Čučoriedka Litmanová. Chata Čučoriedka Litmanová se nachází v Litmanové, 200 metrů od lyžařského střediska Skicomp-Fakľovka - Litmanová, a nabízí zahradu s grilem, balkon a... Ubytování Chata Čučoriedka Litmanová se nachází ve městě Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Čučoriedka Litmanová má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata Čučoriedka Litmanová momentálně evidujeme 19 recenzí.

Ubytovanie Naďa

8,5

Ubytovanie Naďa

Ubytování (Privát) Ubytovanie Naďa. Ubytovanie Naďa se nachází v obci Litmanová, jen 2 km lyžařského areálu Skicomp-Fakľovka – Litmanová. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytovanie Naďa se nachází ve městě Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovanie Naďa má celkové hodnocení 8,5. Pro Privát Ubytovanie Naďa momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chata Brusnica

Chata Brusnica

Ubytování (Chata) Chata Brusnica. Set in Litmanová, Chata Brusnica offers accommodation with a balcony and free WiFi. Guests benefit from a terrace and a children's playground. Ubytování Chata Brusnica se nachází ve městě Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Brusnica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmány LÍVIA Litmanová

Apartmány LÍVIA Litmanová

Ubytování (Apartmán) Apartmány LÍVIA Litmanová. Boasting a terrace, Apartmány LÍVIA Litmanová provides accommodation in Litmanová with free WiFi and garden views. Ubytování Apartmány LÍVIA Litmanová se nachází ve městě Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studnička

Studnička

Ubytování (Chata) Studnička. Located in Litmanová, Studnička provides accommodation with free WiFi, mountain views, and access to a sauna. Ubytování Studnička se nachází ve městě Litmanová (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Studnička nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Litmanová

Město Litmanová se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Litmanová.