Hledat

Ubytování

Ubytování město Mlynčeky

Ve městě Mlynčeky (Slovensko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mlynčeky

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mlynčeky

Domček pri vode

9,8

Domček pri vode

Ubytování (Prázdninový dům) Domček pri vode. Domček pri vode se nachází v obci Mlynčeky v Prešovském kraji, v budově z roku 2017. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domček pri vode se nachází ve městě Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Domček pri vode má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Domček pri vode momentálně evidujeme 20 recenzí.

Chata Dáša

9,2

Chata Dáša

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Dáša. Ubytování stojí 35 km od města Zakopane. K dispozici je kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubou a toustovačem i vlastní koupelna. Ubytování Chata Dáša se nachází ve městě Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Dáša má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chata Dáša momentálně evidujeme 21 recenzí.

Apart-Bungalovy Gitka

9,1

Apart-Bungalovy Gitka

Ubytování (Prázdninové domy) Apart-Bungalovy Gitka. Apart-Bungalovy Gitka jsou prázdninové domy s terasou situované v malé a klidné obci Mlynčeky. Za příplatek tu mohou hosté využívat saunu. Ubytování Apart-Bungalovy Gitka se nachází ve městě Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apart-Bungalovy Gitka má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninové domy Apart-Bungalovy Gitka momentálně evidujeme 34 recenzí.

Chata Salaš

9

Chata Salaš

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Salaš. Chata Salaš se nachází na okraji vesnice Mlynčeky, které leží mezi Tatranským národním parkem, národním parkem Pieniny a národním parkem Slovenský ráj. Ubytování Chata Salaš se nachází ve městě Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Salaš má celkové hodnocení 9. Pro Prázdninový dům Chata Salaš momentálně evidujeme 8 recenzí.

Vila Aurora - Vysoke Tatry

7,8

Vila Aurora - Vysoke Tatry

Ubytování (Vila) Vila Aurora - Vysoke Tatry. Vila Aurora - Vysoké Tatry se nachází v Mlynčekách a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Aurora - Vysoke Tatry se nachází ve městě Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Aurora - Vysoke Tatry má celkové hodnocení 7,8. Pro Vila Vila Aurora - Vysoke Tatry momentálně evidujeme 5 recenzí.

High Tatras Little House

High Tatras Little House

Ubytování (Prázdninový dům) High Tatras Little House. High Tatras Little House is set in Mlynčeky. Guests may enjoy the free WiFi. Zakopane is 35 km from the holiday home. Ubytování High Tatras Little House se nachází ve městě Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hikeslovakia House

Hikeslovakia House

Ubytování (Chata) Hikeslovakia House. Hikeslovakia House is located in Mlynčeky and offers a garden, a shared lounge and a terrace. Ubytování Hikeslovakia House se nachází ve městě Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Hikeslovakia House nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chatka Panoráma

Chatka Panoráma

Ubytování (Prázdninový dům) Chatka Panoráma. Domček pod Tatrami se nachází v obci Mlynčeky, 17 km od Tatranské Lomnice ve Vysokývh Tatrách. K dispozici je společný salonek. Ubytování Chatka Panoráma se nachází ve městě Mlynčeky (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Chatka Panoráma nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Mlynčeky

Město Mlynčeky se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Mlynčeky.