Hledat

Ubytování

Ubytování město Svidník

Ve městě Svidník (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Svidník

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Svidník

Stará Pošta

9,5

Stará Pošta

Ubytování (Bed and breakfast) Stará Pošta. Set in Svidník in the Prešovský kraj region, Stará Pošta features accommodation with free WiFi. Ubytování Stará Pošta se nachází ve městě Svidník (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Slávia Svidník

9,4

Hotel Slávia Svidník

Ubytování (Hotel) Hotel Slávia Svidník. Set in Svidník, Hotel Slávia Svidník has a restaurant and bar. This 3-star hotel offers free WiFi. The accommodation features a 24-hour front desk. Ubytování Hotel Slávia Svidník se nachází ve městě Svidník (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rubín

6,5

Hotel Rubín

Ubytování (Hotel) Hotel Rubín. Hotel Rubín se nachází ve Svidníku. Nabízí terasu, restauraci a nepřetržitě otevřenou recepci. Všechny pokoje mají šatní skříň a koupelnu. Ubytování Hotel Rubín se nachází ve městě Svidník (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 435 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Rubín má celkové hodnocení 6,5. Pro Hotel Hotel Rubín momentálně evidujeme 33 recenzí.

Country house

Country house

Ubytování (Bed and breakfast) Country house. Located in Svidník in the Prešovský kraj region, Country house features a garden. Ubytování Country house se nachází ve městě Svidník (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzión Stavbet

Penzión Stavbet

Ubytování (Penzion) Penzión Stavbet. Penzión Stavbet is situated in Svidník and features a bar. At the guest house, rooms are fitted with a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytování Penzión Stavbet se nachází ve městě Svidník (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Svidník

Město Svidník se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Svidník.