Hledat

Ubytování

Ubytování město Sabinov

Ve městě Sabinov (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sabinov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sabinov

Penzión Begálka

8,8

Penzión Begálka

Ubytování (Penzion) Penzión Begálka. Penzion Begálka v Sabinově nabízí terasu, sdílený lounge a bar. Má také restauraci a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Penzión Begálka se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Begálka má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Begálka momentálně evidujeme 68 recenzí.

Hotel Torysa

8,4

Hotel Torysa

Ubytování (Hotel) Hotel Torysa. Hotel Torysa is situated in the centre of Sabinov town and offers a restaurant, a 24-hour front desk, a bar and free WiFi available in all rooms. Ubytování Hotel Torysa se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 914 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Torysa má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Torysa momentálně evidujeme 86 recenzí.

Dom na drienici

Dom na drienici

Ubytování (Prázdninový dům) Dom na drienici. Featuring a garden, a bar, and a shared lounge, Dom na drienici provides accommodation in Sabinov with free WiFi and garden views. Ubytování Dom na drienici se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Prázdninový dům Dom na drienici nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Royal Sabinov

Royal Sabinov

Ubytování (Penzion) Royal Sabinov. Royal Sabinov is offering accommodation in Sabinov. The accommodation offers free WiFi. All rooms in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Royal Sabinov se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

ROYAL M

ROYAL M

Ubytování (Hotel) ROYAL M. ROYAL M in Sabinov provides accommodation with a restaurant, a bar and a garden. This 3-star hotel offers a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování ROYAL M se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy cottage house Drienica

Cozy cottage house Drienica

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy cottage house Drienica. Cozy cottage house Drienica is set in Sabinov. A ski equipment rental service is available at the holiday home, while hiking and skiing can be enjoyed... Ubytování Cozy cottage house Drienica se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Cozy cottage house Drienica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Sabinov

Město Sabinov se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Sabinov.