Hledat

Ubytování

Ride Pub Drienica Apartmány

553 Drienica, 083 01 Drienica, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Ride Pub Drienica. Ride Pub Drienica se nachází v Drienici v Prešovském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Ride Pub Drienica se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Ride Pub Drienica

Apartmán má terasu. Na mezinárodní letiště Košice je to 54 km. K dispozici je také mikrovlnná trouba, lednice a rychlovarná konvice. Ride Pub Drienica se nachází v Drienici v Prešovském kraji a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ride Pub Drienica stojí 34 km od města Krynica Zdrój a 48 km od Košic.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Bar

Jiná ubytování ve městě Sabinov

Penzión Begálka

8,8

Penzión Begálka

Ubytování (Penzion) Penzión Begálka. Penzion Begálka v Sabinově nabízí terasu, sdílený lounge a bar. Má také restauraci a lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Penzión Begálka se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Begálka má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Begálka momentálně evidujeme 68 recenzí.

Hotel Torysa

8,4

Hotel Torysa

Ubytování (Hotel) Hotel Torysa. Hotel Torysa is situated in the centre of Sabinov town and offers a restaurant, a 24-hour front desk, a bar and free WiFi available in all rooms. Ubytování Hotel Torysa se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Torysa má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Torysa momentálně evidujeme 86 recenzí.

Chata Háj Drienica

Chata Háj Drienica

Ubytování (Chata) Chata Háj Drienica. Chata Háj Drienica se nachází v Sabinově v Prešovském kraji a nabízí terasu. 18 km od Prešova. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chata Háj Drienica se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

GÓL CENTRUM RESORT

GÓL CENTRUM RESORT

Ubytování (Penzion) GÓL CENTRUM RESORT. GÓL CENTRUM RESORT se nachází v Sabinově a nabízí bar, zahradu a terasu. Všechny pokoje mají balkon. Ubytování GÓL CENTRUM RESORT se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

ROYAL M

ROYAL M

Ubytování (Hotel) ROYAL M. ROYAL M in Sabinov provides accommodation with a restaurant, a bar and a garden. This 3-star hotel offers a 24-hour front desk and free WiFi. Ubytování ROYAL M se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

Cozy cottage house Drienica

Cozy cottage house Drienica

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy cottage house Drienica. Cozy cottage house Drienica is set in Sabinov. A ski equipment rental service is available at the holiday home, while hiking and skiing can be enjoyed... Ubytování Cozy cottage house Drienica se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Prázdninový dům Cozy cottage house Drienica nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ranč Dubina

Ranč Dubina

Ubytování (Prázdninový areál) Ranč Dubina. Ranč Dubina se nachází v Sabinově a nabízí výhled na hory, restauraci, sdílenou kuchyň, bar, zahradu a terasu. Ubytování Ranč Dubina se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).

Vila Almini Drienica Lysa

Vila Almini Drienica Lysa

Ubytování (Vila) Vila Almini Drienica Lysa. Vila Almini Drienica Lysa se nachází v Sabinově a nabízí restauraci a terasu. 18 km od Prešova. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vila Almini Drienica Lysa se nachází ve městě Sabinov (Slovensko - Prešovský kraj).