Hledat

Ubytování

Ubytování město Malá Franková

Ve městě Malá Franková (Slovensko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Malá Franková

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Malá Franková

Granddrevenica

Granddrevenica

Ubytování (Chata) Granddrevenica. Located in Malá Franková in the Prešovský kraj region, Granddrevenica features a balcony and river views. Ubytování Granddrevenica se nachází ve městě Malá Franková (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Goralka

Chata Goralka

Ubytování (Chata) Chata Goralka. Chata Goralka is located in Malá Franková and offers a garden, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytování Chata Goralka se nachází ve městě Malá Franková (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Goralka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytovanie Frankovky

Ubytovanie Frankovky

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Frankovky. Situated in Malá Franková, Ubytovanie Frankovky has a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. Rooms have a balcony. Ubytování Ubytovanie Frankovky se nachází ve městě Malá Franková (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 222 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Ubytovanie Frankovky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Malá Franková

Město Malá Franková se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 2 hotelů a ubytování ve městě Malá Franková.