Hledat

Ubytování

Chalupa Lieskovec Chata

chatová osada - Tatranský Lieskovec Štrbské Pleso, 059 41 Tatranská Štrba, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Chalupa Lieskovec. Chalupa Lieskovec se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí sdílený lounge a terasu. Do obce Bukowina Tatrzańska je to 28 km. Ubytování Chalupa Lieskovec se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Chalupa Lieskovec

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na místě je zahrada s grilem a v okolí se lze věnovat pěší turistice. Chalupa Lieskovec se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí sdílený lounge a terasu. Chalupa Lieskovec stojí 13 km od letiště Poprad-Tatry. Chata stojí 24 km od Zakopaného a 48 km od Szczawnice. Chata má 4 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Do obce Bukowina Tatrzańska je to 28 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Domácí zvířata povolena
  • Parkování zdarma

Jiná ubytování ve městě Tatranska Strba

Family apartman

10

Family apartman

UbytováníFamily apartman. Family apartman se nachází v Tatranské Štrbě, 45 km od Demänovské ledové jeskyně a 48 km od stezky korunami stromů. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Family apartman se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

ARIETES MARMONT Apartmány ****

10

ARIETES MARMONT Apartmány ****

Ubytování (Apartmány) ARIETES MARMONT Apartmány ****. ARIETES MARMONT Apartmány se nachází v Tatranské Štrbě, 29 km od Tatranské Bukoviny. **** nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ARIETES MARMONT Apartmány **** se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Patris 33

10

Apartman Patris 33

Ubytování (Apartmán) Apartman Patris 33. Apartmán Patris 33 se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na hory. Ubytování Apartman Patris 33 se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Patris 33 má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartman Patris 33 momentálně evidujeme 42 recenzí.

Kino Strba Apartments

10

Kino Strba Apartments

Ubytování (Vila) Kino Strba Apartments. Kino Strba Apartments se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí saunu. Ubytování Kino Strba Apartments se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata pod zubačkou

10

Chata pod zubačkou

UbytováníChata pod zubačkou. Chata pod zubačkou se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí vířivku. Poskytuje výhled na hory a do zahrady a je vzdálen 13 km od Štrbského Plesa. Ubytování Chata pod zubačkou se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment in Tatranská Štrba/near Štrbské Pleso with free parking

9,9

Apartment in Tatranská Štrba/near Štrbské Pleso with free parking

UbytováníApartment in Tatranská Štrba/near Štrbské Pleso with free parking. Apartment in Tatranská Štrba/near Štrbské Pleso se nachází v Tatranské Štrbě, 12 km od Štrbského Plesa, 43 km od aquaparku Tatralandia a 48 km od stezky... Ubytování Apartment in Tatranská Štrba/near Štrbské Pleso with free parking se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Tatry

9,9

Apartment Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartment Tatry. Apartmán Tatry se nachází v obci Tatranská Štrba a nabízí balkon a zdarma dostupné Wi-Fi. Výhled směřuje na řeku a 19 km od ubytování leží Poprad. Ubytování Apartment Tatry se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán s výhľadom na Tatry

9,9

Apartmán s výhľadom na Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartmán s výhľadom na Tatry. Apartmán s výhľadom na Tatry se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí balkon. Ubytování Apartmán s výhľadom na Tatry se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán s výhľadom na Tatry má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán s výhľadom na Tatry momentálně evidujeme 8 recenzí.

Zelená chata

9,8

Zelená chata

Ubytování (Chata) Zelená chata. Zelená chata se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí ubytování s terasou a balkonem. V okolí se lze věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování. Ubytování Zelená chata se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Zelená chata má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Zelená chata momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán 4M Tatry

9,8

Apartmán 4M Tatry

UbytováníApartmán 4M Tatry. Apartmán 4M Tatry se nachází v Tatranské Štrbě, pouhých 11 km od Štrbského Plesa. Ubytování Apartmán 4M Tatry se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Monte Amnis Apartment

9,8

Monte Amnis Apartment

Ubytování (Apartmán) Monte Amnis Apartment. Monte Amnis Apartment se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí restauraci, fitness centrum a bar. 29 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Monte Amnis Apartment se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman 37 Vysoke Tatry

9,7

Apartman 37 Vysoke Tatry

Ubytování (Apartmán) Apartman 37 Vysoke Tatry. Apartmán 37 Vysoké Tatry se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je také restaurace. Ubytování Apartman 37 Vysoke Tatry se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman 37 Vysoke Tatry má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman 37 Vysoke Tatry momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartment Tatry mountain

9,7

Apartment Tatry mountain

Ubytování (Apartmán) Apartment Tatry mountain. Apartment Tatry mountain se nachází v Tatranské Štrbě. 29 km od obce Bukowina Tatrzańska. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Tatry mountain se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

BOTKa apartmán

9,7

BOTKa apartmán

UbytováníBOTKa apartmán. BOTKa apartmán se nachází v Tatranské Štrbě, pouhých 12 km od Štrbského Plesa, a nabízí wellness centrum, fitness centrum a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování BOTKa apartmán se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Home in Tatranská Štrba

9,7

Home in Tatranská Štrba

Ubytování (Apartmán) Home in Tatranská Štrba. Home in Tatranská Štrba se nachází v Tatranské Štrbě, 19 km od Popradu. Těšit se můžete na výhledy na hory. Ubytování Home in Tatranská Štrba se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie pod štítmi Vysokých Tatier

9,7

Ubytovanie pod štítmi Vysokých Tatier

UbytováníUbytovanie pod štítmi Vysokých Tatier. Ubytovanie pod štítmi Vysokých Tatier se nachází v Tatranské Štrbě, 11 km od Štrbského Plesa a 43 km od aquaparku Tatralandia. Ubytování Ubytovanie pod štítmi Vysokých Tatier se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Pálenica II

9,7

Apartmán Pálenica II

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pálenica II. Apartmán Pálenica II se nachází v Tatranské Štrbě, 19 km od Popradu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Pálenica II se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Gabriela

9,6

Penzión Gabriela

Ubytování (Penzion) Penzión Gabriela. Penzión Gabriela se nachází v Tatranské Štrbě ve Vysokých Tatrách. Ubytování Penzión Gabriela se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Gabriela má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Gabriela momentálně evidujeme 48 recenzí.

Chata na lúke

9,6

Chata na lúke

UbytováníChata na lúke. Chata na lúke se nachází 11 km od Štrbského Plesa a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování Chata na lúke se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Lieskovec

9,5

Chata Lieskovec

UbytováníChata Lieskovec. Chata Lieskovec se nachází v Tatranské Štrbě v Prešovském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Chata Lieskovec se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Wellness Rezort Tatranská Štrba

9,4

Wellness Rezort Tatranská Štrba

Ubytování (Apartmány) Wellness Rezort Tatranská Štrba. Wellness Rezort Tatranská Štrba se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí výhled do zahrady, restauraci, fitness centrum, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Wellness Rezort Tatranská Štrba se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Tatry Tatranská Štrba

9,4

Apartmán Tatry Tatranská Štrba

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tatry Tatranská Štrba. Apartmán Tatry Tatranská Štrba se nachází v obci Tatranská Štrba a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartmán Tatry Tatranská Štrba se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Tatry Tatranská Štrba má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Tatry Tatranská Štrba momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartment Tatranská Štrba

9,4

Apartment Tatranská Štrba

Ubytování (Apartmán) Apartment Tatranská Štrba. Apartment Tatranská Štrba se nachází v obci Tatranská Štrba, pouhých 200 metrů od zastávky zubačky. Ubytování Apartment Tatranská Štrba se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Tatranská Štrba má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Tatranská Štrba momentálně evidujeme 52 recenzí.

Apartman Patris 8

9,3

Apartman Patris 8

Ubytování (Apartmán) Apartman Patris 8. Apartman Patris 8 se nachází v Tatranské Štrbě v Prešovském kraji a nabízí terasu. 29 km od obce Bukowina Tatrzańska. Ubytování Apartman Patris 8 se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Golem Apartmanhaz

9,2

Golem Apartmanhaz

Ubytování (Apartmány) Golem Apartmanhaz. Golem Apartmanhaz stojí 5 km od lyžařského areálu Štrbské Pleso v rekreační oblasti Štrba a nabízí apartmány s kompletně vybavenou kuchyní, TV s plochou... Ubytování Golem Apartmanhaz se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Golem Apartmanhaz má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmány Golem Apartmanhaz momentálně evidujeme 80 recenzí.

Apartments Kukučka

9,2

Apartments Kukučka

UbytováníApartments Kukučka. Apartments Kukučka se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí vířivku. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Kukučka se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Ema a Ela

9

Apartmány Ema a Ela

UbytováníApartmány Ema a Ela. Apartmány Ema se nachází 11 km od Štrbského Plesa. a Ela nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány Ema a Ela se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Kukučka

9

Penzión Kukučka

Ubytování (Penzion) Penzión Kukučka. Penzión Kukučka se nachází na úpatí Vysokých Tater v obci Tatranská Štrba, pouhých 700 metrů od místního nádraží. Ubytování Penzión Kukučka se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Kukučka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Kukučka momentálně evidujeme 365 recenzí.

Penzión Ingrid

9

Penzión Ingrid

Ubytování (Penzion) Penzión Ingrid. Penzión Ingrid se nachází na klidném místě, 100 metrů od zastávky ozubnicové dráhy Tatranský Lieskovec, kterou se dostanete do lyžařského střediska Štrbské... Ubytování Penzión Ingrid se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Ingrid má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzión Ingrid momentálně evidujeme 702 recenzí.

Chaty Tatra

9

Chaty Tatra

Ubytování (Penzion) Chaty Tatra. Penzion Chaty Tatra se nachází v lese v Tatranském národním parku, 600 metrů od ozubnicové železnice na Štrbské pleso. Ubytování Chaty Tatra se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chaty Tatra má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Chaty Tatra momentálně evidujeme 78 recenzí.

Cottage 4 Tatry

9

Cottage 4 Tatry

Ubytování (Chata) Cottage 4 Tatry. Chata 4 Tatry se nachází v Tatranské Štrbě. Tato chata nabízí zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma, výhled na hory, zahradu a terasu. Ubytování Cottage 4 Tatry se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Cottage 4 Tatry má celkové hodnocení 9. Pro Chata Cottage 4 Tatry momentálně evidujeme 10 recenzí.

ARIETES MARMONT Resort

8,9

ARIETES MARMONT Resort

Ubytování (Hotel) ARIETES MARMONT Resort. ARIETES MARMONT Resort se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování ARIETES MARMONT Resort se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Penzión Štrba

8,8

Penzión Štrba

Ubytování (Penzion) Penzión Štrba. Penzión Štrba se nachází v Tatranské Štrbě, 9 minut jízdy autem od Važecké jeskyně, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, saunu, restauraci, bar a bezplatnou... Ubytování Penzión Štrba se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Štrba má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión Štrba momentálně evidujeme 278 recenzí.

Hotel Sosna

8,8

Hotel Sosna

Ubytování (Hotel) Hotel Sosna. Hotel Sosna se nachází v podhůří Vysokých Tater, 10 km od lyžařských areálů Lučivná, Lopušná dolina a lyžařského areálu a jezera Štrbské Pleso. Ubytování Hotel Sosna se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Sosna má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Sosna momentálně evidujeme 37 recenzí.

Penzión pri Kolibe

8,4

Penzión pri Kolibe

Ubytování (Penzion) Penzión pri Kolibe. Penzión pri Kolibe nabízí ubytování s grilem a zahradou v Tatranské Štrbě. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión pri Kolibe se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión pri Kolibe má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzión pri Kolibe momentálně evidujeme 87 recenzí.

APARTMENTS V+K

8,1

APARTMENTS V+K

Ubytování (Penzion) APARTMENTS V+K. APARTMENTS V+K se nachází v Tatranské Štrbě. Tento penzion nabízí bankomat, směnárnu, zahradu, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování APARTMENTS V+K se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování APARTMENTS V+K má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion APARTMENTS V+K momentálně evidujeme 10 recenzí.

Pension MAAN

7,7

Pension MAAN

Ubytování (Penzion) Pension MAAN. Pension MAAN se nachází v Tatranské Štrbě a nabízí ubytování se zahradou a terasou. Ubytování Pension MAAN se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Enchanted Forest Chalet

7,5

Enchanted Forest Chalet

Ubytování (Chata) Enchanted Forest Chalet. Enchanted Forest Chalet se nachází v Tatranské Štrbě v Prešovském kraji a nabízí balkon. Chata má zahradu. Ubytování Enchanted Forest Chalet se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Rysy

7,1

Hotel Rysy

Ubytování (Hotel) Hotel Rysy. Hotel Rysy se nachází v nadmořské výšce 946 metrů v obci Tatranská Štrba, 8 km od lyžařských a turistických svahů Štrbského Plesa, a nabízí restauraci... Ubytování Hotel Rysy se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Hotel Rysy má celkové hodnocení 7,1. Pro Hotel Hotel Rysy momentálně evidujeme 120 recenzí.

Apartment Apartments V-K-4 by Interhome

Apartment Apartments V-K-4 by Interhome

UbytováníApartment Apartments V-K-4 by Interhome. Apartment Apartments V-K-4 by Interhome se nachází v Tatranské Štrbě, 11 km od Štrbského Plesa a 43 km od aquaparku Tatralandia. Nabízí výhled na hory. Ubytování Apartment Apartments V-K-4 by Interhome se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Borievka

Chata Borievka

Ubytování (Chata) Chata Borievka. Chata Borievka is set in Tatranska Strba and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Chata Borievka se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán G4 v Tatranskej Štrbe - Apartmánový dom Golem

Apartmán G4 v Tatranskej Štrbe - Apartmánový dom Golem

Ubytování (Apartmán) Apartmán G4 v Tatranskej Štrbe - Apartmánový dom Golem. Apartmán v Tatranskej Štrbe - Apartmánový dom Golem is set in Tatranska Strba. Free WiFi is featured. The apartment also includes 1 bathroom. Ubytování Apartmán G4 v Tatranskej Štrbe - Apartmánový dom Golem se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Kemp

Chata Kemp

Ubytování (Prázdninové domy) Chata Kemp. Situated in Tatranska Strba, 29 km from Bukowina Tatrzańska, Chata Kemp features a garden and free WiFi. Ubytování Chata Kemp se nachází ve městě Tatranska Strba (Slovensko - Prešovský kraj).