Hledat

Ubytování

Ubytování město Štrbské Pleso

Ve městě Štrbské Pleso (Slovensko) máme celkem 61 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Štrbské Pleso

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Štrbské Pleso

Celik Family Apartment

9,8

Celik Family Apartment

Ubytování (Apartmán) Celik Family Apartment. Celik Family Apartment nabízí ubytování v srdci Vysokých Tater, přímo u Štrbského Plesa. Ubytování Celik Family Apartment se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 034 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Celik Family Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Celik Family Apartment momentálně evidujeme 38 recenzí.

No. 2, Apartment House Oliver

9,8

No. 2, Apartment House Oliver

Ubytování (Apartmán) No. 2, Apartment House Oliver. Apartmánový dům Oliver se nachází ve Štrbském Plese u stejnojmenného horského jezírka. K dispozici je zde bezplatné Wi-Fi a restaurace. Ubytování No. 2, Apartment House Oliver se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování No. 2, Apartment House Oliver má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán No. 2, Apartment House Oliver momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmán Crocus 313

9,8

Apartmán Crocus 313

Ubytování (Apartmán) Apartmán Crocus 313. Apartmán Crocus 313 se nachází na Štrbském Plese, 10 minut pěšky od jezera Štrbské Pleso. Nabízí bar a restauraci. Ubytování Apartmán Crocus 313 se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Crocus 313 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmán Crocus 313 momentálně evidujeme 39 recenzí.

Apartment 77

9,8

Apartment 77

Ubytování (Apartmán) Apartment 77. Apartment 77 nabízí ubytování s možností vlastního stravování v nejvyšším patře apartmánového domu Smrek, jen 1,1 km od Štrbského Plesa. Ubytování Apartment 77 se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment 77 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment 77 momentálně evidujeme 16 recenzí.

Apartment No. 11, Apartment House Oliver

9,8

Apartment No. 11, Apartment House Oliver

Ubytování (Apartmán) Apartment No. 11, Apartment House Oliver. Apartmán č. 11, apartmánový dům Oliver se nachází asi 700 metrů od Štrbského Plesa. Ubytování Apartment No. 11, Apartment House Oliver se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horská Chata pod Soliskom

9,8

Horská Chata pod Soliskom

Ubytování (Penzion) Horská Chata pod Soliskom. Horská chata pod Soliskom se nachází v nadmořské výšce 1840 metrů, přímo na jedné ze sjezdovek skiareálu Solisko a 50 metrů od stanice lanovky. Ubytování Horská Chata pod Soliskom se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 098 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Horská Chata pod Soliskom má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Horská Chata pod Soliskom momentálně evidujeme 76 recenzí.

Apartman Pleso

9,7

Apartman Pleso

Ubytování (Apartmán) Apartman Pleso. Apartman Pleso se nachází ve Štrbském Plese, 1,6 km od jezera, a nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory. Ubytování Apartman Pleso se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Pleso má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman Pleso momentálně evidujeme 19 recenzí.

No. 39, Apartment House Oliver

9,7

No. 39, Apartment House Oliver

Ubytování (Apartmán) No. 39, Apartment House Oliver. No. 39, Apartment House Oliver se nachází ve Štrbském plese, 6 km od vrchu Veľký Mengusovský štít, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou... Ubytování No. 39, Apartment House Oliver se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Smrek Martina Apr.č.57

9,7

Smrek Martina Apr.č.57

Ubytování (Apartmán) Smrek Martina Apr.č.57. Smrek Martina Apr.č.57 se nachází 1,6 km od jezera Štrbské Pleso a nabízí ubytování s výhledem na hory, balkonem, rychlovarnou konvicí, Wi-Fi zdarma,... Ubytování Smrek Martina Apr.č.57 se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Smrek Martina Apr.č.57 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Smrek Martina Apr.č.57 momentálně evidujeme 27 recenzí.

Apartman Panorama 213

9,6

Apartman Panorama 213

Ubytování (Apartmán) Apartman Panorama 213. Apartmán Panorama 213 se nachází v hotelu Panorama Resort uprostřed Národního parku Vysoké Tatry, jen 100 metrů od Štrbského plesa. Ubytování Apartman Panorama 213 se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Panorama 213 má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman Panorama 213 momentálně evidujeme 57 recenzí.

Vila Emma

9,6

Vila Emma

Ubytování (Penzion) Vila Emma. Vila Emma is located in the ski resort of Strbske Pleso, in the High Tatras, and houses a finish sauna. All rooms have cable TV and a bathroom. Ubytování Vila Emma se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Emma má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila Emma momentálně evidujeme 368 recenzí.

Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso

9,6

Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso

Ubytování (Apartmán) Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso. Tento soukromý apartmán se 2 ložnicemi a výhledem na hory se nachází v hotelu Panorama Resort Štrbské Pleso, 600 metrů od Štrbského Plesa. Ubytování Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 146 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman 106 Panorama Resort Štrbské Pleso momentálně evidujeme 52 recenzí.

Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment

9,5

Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment

Ubytování (Apartmán) Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment. Štrbské Pleso Smrek Penthouse Apartment se nachází v 6. patře apartmánového domu Smrek v klidné části Štrbského Plesa v národním parku Vysoké Tatry. Ubytování Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Strbske Pleso Smrek Penthouse Apartment momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmán Hory

9,5

Apartmán Hory

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hory. Tento střešní apartmán se nachází ve Štrbském Plese ve Vysokých Tatrách, ve čtyřhvězdičkovém hotelu Crocus. Ubytování Apartmán Hory se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hory má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Hory momentálně evidujeme 15 recenzí.

Apartment Z

9,5

Apartment Z

Ubytování (Apartmán) Apartment Z. Apartment Z nabízí ubytování v Štrbském Plese. Je umístěný v 5. patře a poskytuje výhled do okolí. Ubytování Apartment Z se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 175 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Z má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Z momentálně evidujeme 56 recenzí.

Grand Hotel Kempinski High Tatras

9,5

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Kempinski High Tatras. Grand Hotel Kempinski, který se pyšní nádhernou polohou u plesa ve Vysokých Tatrách ve výšce 1.351 metrů n. m. Ubytování Grand Hotel Kempinski High Tatras se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Grand Hotel Kempinski High Tatras má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Grand Hotel Kempinski High Tatras momentálně evidujeme 955 recenzí.

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219

9,5

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219

Ubytování (Apartmán) Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219. Apartmán Crocus 219 - Štrbské Pleso je situovaný v osadě Štrbské Pleso ve Vysokých Tatrách a nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve 2. Ubytování Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219 se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219 má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Štrbské Pleso - Crocus 219 momentálně evidujeme 87 recenzí.

Vila Polar

9,5

Vila Polar

Ubytování (Penzion) Vila Polar. Vila Polar je situovaná ve Vysokých Tatrách, 2 km od lyžařského střediska Štrbské Pleso. Ubytování Vila Polar se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Polar má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Vila Polar momentálně evidujeme 519 recenzí.

Oliver - apartmán 16A

9,5

Oliver - apartmán 16A

Ubytování (Apartmán) Oliver - apartmán 16A. Oliver - apartmán 16A, který sídlí v budově z roku 2011, se nachází v obci Štrbské Pleso, 700 metrů od vlakového nádraží a 6 km od vrcholu Mięguszowiecki... Ubytování Oliver - apartmán 16A se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Oliver - apartmán 16A má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Oliver - apartmán 16A momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chata Pleso

9,4

Chata Pleso

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Pleso. Chata Pleso stojí v oblati Tatranský Lieskovec uprostřed národního parku Vysoké Tatry. Ubytování Chata Pleso se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Pleso má celkové hodnocení 9,4. Pro Prázdninový dům Chata Pleso momentálně evidujeme 25 recenzí.

Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry

9,4

Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry

Ubytování (Apartmány) Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry. Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry se nachází ve Štrbském Plese ve Vysokých Tatrách, v těsné blízkosti jezera Štrbské Pleso a 1,4 km od lyžařského... Ubytování Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Vila Kosodrevina Štrbské Pleso Vysoké Tatry momentálně evidujeme 228 recenzí.

Apartmany Crocus

9,4

Apartmany Crocus

Ubytování (Apartmány) Apartmany Crocus. Apartmány Crocus se nachází ve Štrbském Plese, 200 metrů od stejnojmenného jezírka a 1,5 km od vleku Solisko Express, a nabízí restauraci, výhled na hory a... Ubytování Apartmany Crocus se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Crocus má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Apartmany Crocus momentálně evidujeme 73 recenzí.

Apartman Strbske Pleso

9,4

Apartman Strbske Pleso

Ubytování (Apartmán) Apartman Strbske Pleso. Apartmán Štrbské Pleso se nachází ve Štrbském Plese, 200 metrů od jezera a lyžařského areálu Solisko. Hosté se mohou těšit na restauraci, saunu a vířivku. Ubytování Apartman Strbske Pleso se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Strbske Pleso má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman Strbske Pleso momentálně evidujeme 6 recenzí.

Majláthova Chata Popradské Pleso

9,4

Majláthova Chata Popradské Pleso

Ubytování (Horské chaty) Majláthova Chata Popradské Pleso. Majláthova chata se nachází u Popradského plesa v Tatranském národním parku a nabízí ubytování s restaurací a terasou. Ubytování Majláthova Chata Popradské Pleso se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Majláthova Chata Popradské Pleso má celkové hodnocení 9,4. Pro Horské chaty Majláthova Chata Popradské Pleso momentálně evidujeme 213 recenzí.

High Tatras - Patris 27

9,4

High Tatras - Patris 27

Ubytování (Privát) High Tatras - Patris 27. High Tatras - Patris 27 se nachází ve Štrbském Plese, 10 km od jezera Štrbské Pleso. Nabízí ubytování s balkonem, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování High Tatras - Patris 27 se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování High Tatras - Patris 27 má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát High Tatras - Patris 27 momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartman Panorama 805

9,3

Apartman Panorama 805

Ubytování (Aparthotel) Apartman Panorama 805. Apartmán Panorama 805 je součástí komplexu Hotel Panorama Resort. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatný kabelový internet. Ubytování Apartman Panorama 805 se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Panorama 805 má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Apartman Panorama 805 momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmany Panorama 10X-90X

9,3

Apartmany Panorama 10X-90X

Ubytování (Apartmány) Apartmany Panorama 10X-90X. Apartmány Panorama 10X-90X jsou situovány v Štrbském Plesu uprostřed Tatranského národního parku. Ubytování Apartmany Panorama 10X-90X se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Panorama 10X-90X má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Apartmany Panorama 10X-90X momentálně evidujeme 419 recenzí.

Wellness Hotel Borovica

9,3

Wellness Hotel Borovica

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Borovica. Čtyřhvězdičkový Wellness Hotel Borovica se nachází v srdci Vysokých Tater ve Štrbském Plese, nejvýše položené vesnici v Tatrách. Ubytování Wellness Hotel Borovica se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Wellness Hotel Borovica má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Wellness Hotel Borovica momentálně evidujeme 463 recenzí.

Penzión Pleso

9,2

Penzión Pleso

Ubytování (Penzion) Penzión Pleso. Penzión Pleso stojí na kraji obce Štrbské Pleso v nadmořské výšce 1 355 metrů a nabízí prostorné pokoje s balkonem s výhledem na Vysoké Tatry. Ubytování Penzión Pleso se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Pleso má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Pleso momentálně evidujeme 327 recenzí.

Panorama Rent - deluxe apartman

9,2

Panorama Rent - deluxe apartman

Ubytování (Apartmán) Panorama Rent - deluxe apartman. Panorama Rent se nachází v 8. patře aparthotelu Panorama Resort v oblíbeném lyžařském a turistické oblasti Štrbského plesa v Národní parku Vysoké Tatry. Ubytování Panorama Rent - deluxe apartman se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Panorama Rent - deluxe apartman má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Panorama Rent - deluxe apartman momentálně evidujeme 93 recenzí.

Apartman Deluxe Štrbské Pleso

9,2

Apartman Deluxe Štrbské Pleso

Ubytování (Apartmán) Apartman Deluxe Štrbské Pleso. Apartman Deluxe Štrbské Pleso je soukromý apartmán, který se nachází v 9. patře hotelu Panorama Resort v turistickém a lyžařském středisku Štrbské Pleso. Ubytování Apartman Deluxe Štrbské Pleso se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Deluxe Štrbské Pleso má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartman Deluxe Štrbské Pleso momentálně evidujeme 49 recenzí.

Penzión Furkotka

9,2

Penzión Furkotka

Ubytování (Penzion) Penzión Furkotka. Hotel Furkotka s panoramatickým výhledem na Vysoké Tatry se nachází přímo v centru Štrbského Plesa, pouhých 200 metrů od jezera. Ubytování Penzión Furkotka se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Furkotka má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzión Furkotka momentálně evidujeme 427 recenzí.

Apartman 215 v Panorama Resort

9,1

Apartman 215 v Panorama Resort

Ubytování (Apartmán) Apartman 215 v Panorama Resort. Soukromý Apartmán Panorama 215 se nachází v Resortu Panorama Hotel v národním parku Vysoké Tatry, přímo v oblasti Štrbského Plesa a jen 600 metrů od... Ubytování Apartman 215 v Panorama Resort se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman 215 v Panorama Resort má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartman 215 v Panorama Resort momentálně evidujeme 48 recenzí.

Apartment private deluxe in Panorama Resort

9

Apartment private deluxe in Panorama Resort

Ubytování (Apartmán) Apartment private deluxe in Panorama Resort. Apartmán Private deluxe v rezortu Panorama nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory a nachází se na Štrbském Plese, jen 1,3 km od jezera. Ubytování Apartment private deluxe in Panorama Resort se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment private deluxe in Panorama Resort má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment private deluxe in Panorama Resort momentálně evidujeme 24 recenzí.

Byt Zuzana

9

Byt Zuzana

Ubytování (Apartmán) Byt Zuzana. Byt Zuzana se nachází ve Vysokých Tatrách, 350 metrů od Nového Štrbského plesa a 2 km od nejbližší sjezdovky. Ubytování Byt Zuzana se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Byt Zuzana má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Byt Zuzana momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso

9

Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso

Ubytování (Apartmán) Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso. Apartment in Hotel Crocus, Štrbské Pleso poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na hory ve Štrbském Plesu. Ubytování Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Apartment in Hotel Crocus, Strbske Pleso momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hotel Crocus

8,9

Hotel Crocus

Ubytování (Hotel) Hotel Crocus. Hotel Crocus ve Štrbském Plese zaujímá ideální polohu mezi autobusovou zastávkou, tramvajovou zastávkou a stanicí zubačky. Ubytování Hotel Crocus se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Crocus má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Crocus momentálně evidujeme 785 recenzí.

Apartmán Crocus 415

8,9

Apartmán Crocus 415

Ubytování (Apartmán) Apartmán Crocus 415. Apartmán Crocus 415 se nachází ve Štrbském Plese a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je restaurace. Ubytování Apartmán Crocus 415 se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Crocus 415 má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmán Crocus 415 momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Tuček

8,9

Apartmán Tuček

Ubytování (Apartmán) Apartmán Tuček. Apartmán Tuček nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v osadě Štrbské Pleso, 1,6 km od jezera Štrbské Pleso. Ubytování Apartmán Tuček se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Tuček má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Apartmán Tuček momentálně evidujeme 14 recenzí.

Hotel Solisko

8,9

Hotel Solisko

Ubytování (Hotel) Hotel Solisko. Hotel Solisko se nachází přímo na břehu Štrbského plesa ve Vysokých Tatrách, v nadmořské výšce 1 351 metrů, a nabízí vlastní wellness a fitness centrum a... Ubytování Hotel Solisko se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Solisko má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Solisko momentálně evidujeme 200 recenzí.

Hotel Toliar

8,9

Hotel Toliar

Ubytování (Hotel) Hotel Toliar. Tento hotel se nachází 200 metrů od Štrbského Plesa ve Vysokých Tatrách a nabízí wellness centrum s krytým bazénem. Nedaleko je vlakové nádraží. Ubytování Hotel Toliar se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Toliar má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Toliar momentálně evidujeme 932 recenzí.

Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso

8,8

Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso

Ubytování (Apartmány) Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso. Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso se nacházejí ve Štrbském Plese. Ubytování Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmány Apartmány hotela CROCUS Štrbské Pleso momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartmán Panorama 308

8,8

Apartmán Panorama 308

Ubytování (Apartmán) Apartmán Panorama 308. Apartmán Panorama 308 se nachází na Štrbském Plese, 1,5 km od jezera Štrbské Pleso, a nabízí ubytování s terasou, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Apartmán Panorama 308 se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Panorama 308 má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmán Panorama 308 momentálně evidujeme 25 recenzí.

Hotel Patria

8,8

Hotel Patria

Ubytování (Rezort) Hotel Patria. Hotel Patria na Štrbském Plese provozuje restauraci, kde se podává slovenská kuchyně. Ubytování Hotel Patria se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Patria má celkové hodnocení 8,8. Pro Rezort Hotel Patria momentálně evidujeme 1430 recenzí.

Horsky Hotel Popradske Pleso

8,7

Horsky Hotel Popradske Pleso

Ubytování (Hotel) Horsky Hotel Popradske Pleso. Tento hotel stojí 1500 m nad mořem na turistické trase Tatranská magistrála v Mengusovské dolině ve Vysokých Tatrách, hodinu chůze od Štrbského Plesa. Ubytování Horsky Hotel Popradske Pleso se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 536 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Panorama Resort

8,7

Apartman Panorama Resort

Ubytování (Apartmán) Apartman Panorama Resort. Apartmán Panorama Resort se nachází pouhých 300 metrů od jezera Štrbské Pleso a do 15 minut chůze od lyžařských vleků. Ubytování Apartman Panorama Resort se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Panorama Resort má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartman Panorama Resort momentálně evidujeme 105 recenzí.

Hotel FIS

8,7

Hotel FIS

Ubytování (Hotel) Hotel FIS. Hotel FIS se nachází hned u nedotčeného Štrbského Plesa v podhůří Vysokých Tater. Nabízí útulné ubytování u vstupu do Mlynické doliny. Ubytování Hotel FIS se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel FIS má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel FIS momentálně evidujeme 1179 recenzí.

Hotel SOREA TRIGAN

8,7

Hotel SOREA TRIGAN

Ubytování (Hotel) Hotel SOREA TRIGAN. Hotel SOREA TRIGAN se nachází ve Štrbském Plese v Tatranském národním parku v nadmořské výšce 1 350 metrů a 500 metrů od lyžařského střediska Nové Štrbské... Ubytování Hotel SOREA TRIGAN se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel SOREA TRIGAN má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel SOREA TRIGAN momentálně evidujeme 101 recenzí.

Apartmán 209 v hoteli CROCUS

8,6

Apartmán 209 v hoteli CROCUS

Ubytování (Aparthotel) Apartmán 209 v hoteli CROCUS. Apartmán 209 v Hotel CROCUS se nachází 1,2 km od jezera Štrbské Pleso. Nabízí Wi-Fi zdarma a apartmány s kuchyni, balkonem, posezením a TV. Ubytování Apartmán 209 v hoteli CROCUS se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán 209 v hoteli CROCUS má celkové hodnocení 8,6. Pro Aparthotel Apartmán 209 v hoteli CROCUS momentálně evidujeme 27 recenzí.

Hotel Panorama Resort

8,5

Hotel Panorama Resort

Ubytování (Hotel) Hotel Panorama Resort. Moderní Hotel Panorama Resort se nachází přímo v oblasti Štrbského Plesa. Ubytování Hotel Panorama Resort se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Panorama Resort má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Panorama Resort momentálně evidujeme 672 recenzí.

Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry

8,4

Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry

Ubytování (Hostel) Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry. Ubytovňa SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry je dobrým výchozím bodem pro pěší turistiku a lyžování ve Vysokých Tatrách. Ubytování Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry se nachází ve městě Štrbské Pleso (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry má celkové hodnocení 8,4. Pro Hostel Ubytovna SHB Štrbské Pleso - Vysoké Tatry momentálně evidujeme 654 recenzí.

Ubytování ve městě Štrbské Pleso

Město Štrbské Pleso se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 61 hotelů a ubytování ve městě Štrbské Pleso.