Hledat

Ubytování

Ubytování město Nový Smokovec

Ve městě Nový Smokovec (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Nový Smokovec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nový Smokovec

Aplend Vila Olívia

9,7

Aplend Vila Olívia

Ubytování (Apartmány) Aplend Vila Olívia. Vila Aplend Olívia se nachází v Tatranském národním parku, ve vesnici Nový Smokovec, a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aplend Vila Olívia se nachází ve městě Nový Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aplend Vila Olívia má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmány Aplend Vila Olívia momentálně evidujeme 274 recenzí.

Apartmán Penzák

9,6

Apartmán Penzák

Ubytování (Apartmán) Apartmán Penzák. Tento prostorný apartmán se nachází v Novém Smokovci, 700 metrů od centra Starého Smokovce. Apartmán má halu s dlážděnými podlahami, koupelnu a toaletu. Ubytování Apartmán Penzák se nachází ve městě Nový Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Penzák má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Penzák momentálně evidujeme 46 recenzí.

Studio Kinga

9,2

Studio Kinga

Ubytování (Aparthotel) Studio Kinga. Studio Kinga sídlí v apartmánovém hotelu Familia, který se nachází v Novém Smokovci, 1 km od sjezdovek na Hrebienku a Jakubkově Luce ve Vysokých Tatrách. Ubytování Studio Kinga se nachází ve městě Nový Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio Kinga má celkové hodnocení 9,2. Pro Aparthotel Studio Kinga momentálně evidujeme 144 recenzí.

Penzión Breza

8,9

Penzión Breza

Ubytování (Penzion) Penzión Breza. Penzión Breza se nachází v historické budově na klidném místě v Novém Smokovci, na úpatí Slavkovského štítu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzión Breza se nachází ve městě Nový Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Breza má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzión Breza momentálně evidujeme 151 recenzí.

Apartments Branisko

8,2

Apartments Branisko

Ubytování (Apartmány) Apartments Branisko. Apartmány Branisko se nachází v Novém Smokovci. Apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí, posezení... Ubytování Apartments Branisko se nachází ve městě Nový Smokovec (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Branisko má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmány Apartments Branisko momentálně evidujeme 79 recenzí.

Ubytování ve městě Nový Smokovec

Město Nový Smokovec se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Nový Smokovec.