Hledat

Ubytování

Ubytování město Poprad

Ve městě Poprad (Slovensko) máme celkem 129 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Poprad

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Poprad

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

10

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302. TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází v Popradu, pouhých 800 metrů od popradského zimního stadionu, a nabízí ubytování s restaurací,... Ubytování TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Max

10

Apartmán Max

Ubytování (Apartmán) Apartmán Max. Apartmán Max se nachází v Popradu, poblíž zimního stadionu v Popradu a 1,9 km od akvaparku Aquacity Poprad. Ubytování Apartmán Max se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatras Apartment

10

Tatras Apartment

UbytováníTatras Apartment. Apartmán Tatras se nachází v Popradu, 27 km od Štrbského Plesa a 33 km od Dobšinské ledové jeskyně, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Tatras Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Lucia

10

Apartmány Lucia

UbytováníApartmány Lucia. Apartmány Lucia has quiet street views, free WiFi and free private parking, situated in Poprad, 28 km from Strbske Pleso Lake. Ubytování Apartmány Lucia se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

10

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

Ubytování (Apartmán) Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness. Tento apartmán se nachází v Popradu, 3 km od popradského zimního stadionu a 3 km od zimního stadionu Tatra. Ubytování Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Downtown apartment Darinka

10

Downtown apartment Darinka

UbytováníDowntown apartment Darinka. Downtown apartment Darinka se nachází asi 31 km od Dobšinské ledové jeskyně a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Downtown apartment Darinka se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Stellaria apartment

10

Stellaria apartment

UbytováníStellaria apartment. Stellaria apartment se nachází v Popradu, 29 km od Štrbského Plesa, 31 km od Dobšinské ledové jeskyně a 33 km od Chodníku korunami stromů. Ubytování Stellaria apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Happy Guests apartment

10

Happy Guests apartment

Ubytování (Apartmán) Happy Guests apartment. Happy Guests apartment se nachází v Popradu, 1,3 km od zimního stadionu v Popradu. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Ubytování Happy Guests apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Palace Hill Princess HBO Netflix apartment

10

Palace Hill Princess HBO Netflix apartment

Ubytování (Apartmán) Palace Hill Princess HBO Netflix apartment. Palace Hill Princess HBO Netflix apartment features a balcony and is located in Poprad, within just 300 metres of Square of St. Ubytování Palace Hill Princess HBO Netflix apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Kalix Boutique Hotel

10

Kalix Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Kalix Boutique Hotel. Set in Poprad, 1.3 km from Poprad Ice Stadium, Kalix Boutique Hotel offers accommodation with a restaurant, free private parking and a garden. Ubytování Kalix Boutique Hotel se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Rekreačný dom Tyrkys

10

Rekreačný dom Tyrkys

UbytováníRekreačný dom Tyrkys. Rekreačný dom Tyrkys se nachází v Popradu, pouhých 27 km od Štrbského Plesa. Ubytování Rekreačný dom Tyrkys se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Tilia

10

Apartment Tilia

UbytováníApartment Tilia. Apartment Tilia se nachází 31 km od stezky korunami stromů a jezera Štrbské Pleso a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Apartment Tilia se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát

9,9

Privát

Ubytování (Privát) Privát. Ubytování v soukromí Privát se nachází v Popradu, 1,8 km od aquacentra Aquacity Poprad a 2,3 km od náměstí sv. Ubytování Privát se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Partman

9,9

Apartman Partman

Ubytování (Apartmán) Apartman Partman. Apartman Partman se nachází na hlavním náměstí Sv. Egídia, pouhých 650 metrů od Aquacity Poprad. Ubytování Apartman Partman se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Partman má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Partman momentálně evidujeme 45 recenzí.

Aba Apartment

9,9

Aba Apartment

Ubytování (Apartmán) Aba Apartment. Aba Apartment is located in Poprad, 2.6 km from Poprad Ice Stadium, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Aba Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Aba Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Aba Apartment momentálně evidujeme 5 recenzí.

Premium Apartment Centrum

9,9

Premium Apartment Centrum

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment Centrum. Premium Apartment Centrum se nachází v Popradu, 1,4 km od zimního stadionu, necelý 1 km od aquaparku Aquacity a 200 metrů od náměstí sv. Egídia. Ubytování Premium Apartment Centrum se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Premium Apartment Centrum má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Premium Apartment Centrum momentálně evidujeme 86 recenzí.

the house

9,9

the house

Ubytování (Apartmány) the house. Providing a bar, the house is located in Poprad, not far from Poprad Ice Stadium and Square of St. Egidius in Poprad. Private parking is available on site. Ubytování the house se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203

9,9

TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203. TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203 se nachází v Popradu, pouhých 800 metrů od popradského zimního stadionu a necelý 1 km od aquaparku Aquacity... Ubytování TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmánik pri Zubačke

9,9

Apartmánik pri Zubačke

UbytováníApartmánik pri Zubačke. Apartmánik pri Zubačke se nachází v Tatranské Štrbě, 12 km od Štrbského Plesa, 45 km od Demänovské ledové jeskyně a 48 km od stezky korunami stromů. Ubytování Apartmánik pri Zubačke se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Nový byt s parkovaním na dosah Tatrám.

9,9

Nový byt s parkovaním na dosah Tatrám.

UbytováníNový byt s parkovaním na dosah Tatrám.. Nový byt s parkováním na dosah Tatrám se nachází v Popradu a pouhých 29 km od Štrbského Plesa. Ubytování Nový byt s parkovaním na dosah Tatrám. se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Alica

9,9

Apartmán Alica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alica. Apartmán Alica se nachází v Popradu, 1,2 km od zimního stadionu v Popradu a 1,3 km od Aquacity Poprad. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Alica se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Urban

9,8

Apartmány Urban

Ubytování (Apartmány) Apartmány Urban. Apartmány Urban poskytují ubytování s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi v Popradu, kousek od zimního stadionu, aquaparku Aquacity a náměstí sv.... Ubytování Apartmány Urban se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmány Urban má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartmány Urban momentálně evidujeme 15 recenzí.

Útulný Domček

9,8

Útulný Domček

Ubytování (Prázdninový dům) Útulný Domček. Útulný Domček se nachází v Popradu, 2,9 km od zimního stadionu, a nabízí ubytování s kuchyní. 2,6 km od náměstí sv. Ubytování Útulný Domček se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Chess News Apartment

9,8

Chess News Apartment

Ubytování (Apartmán) Chess News Apartment. Chess News Apartment se nachází v Popradu, 1,1 km od náměstí sv. Ubytování Chess News Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Sobota

9,8

Apartment Sobota

Ubytování (Apartmán) Apartment Sobota. Offering garden view, Apartment Sobota is set in Spišská Sobota , 700 metres from Poprad Ice Stadium and 10 mins from Aquacity Poprad. The property is 1. Ubytování Apartment Sobota se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Sobota má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Sobota momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment Centrum Luxury

9,8

Apartment Centrum Luxury

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum Luxury. Apartmán Centrum Luxury nabízí ubytování s kuchyní a nachází se v Popradu, 300 metrů od popradského náměstí sv. Ubytování Apartment Centrum Luxury se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Centrum Luxury má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Centrum Luxury momentálně evidujeme 29 recenzí.

APARTMENT A&D CENTRUM

9,8

APARTMENT A&D CENTRUM

Ubytování (Apartmán) APARTMENT A&D CENTRUM. APARTMENT A&D CENTRUM se nachází v Popradu, 1,4 km od zimního stadionu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na náměstí sv. Ubytování APARTMENT A&D CENTRUM se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování APARTMENT A&D CENTRUM má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán APARTMENT A&D CENTRUM momentálně evidujeme 22 recenzí.

Luna Apartment

9,8

Luna Apartment

Ubytování (Apartmán) Luna Apartment. Apartmán Luna se nachází v Popradu, 1,5 km od zimního stadionu, 700 metrů od náměstí sv. Egídia a 1,1 km od aquaparku Aquacity Poprad. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Luna Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Luna Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Luna Apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

komfortná novostavba v centre

9,8

komfortná novostavba v centre

Ubytováníkomfortná novostavba v centre. Komfortní novostavba v centre se nachází v Popradu, 29 km od jezera Štrbské Pleso, 31 km od Dobšinské ledové jeskyně a 33 km od Chodníku korunami stromů. Ubytování komfortná novostavba v centre se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Villa-Gallant

9,8

Villa-Gallant

Ubytování (Apartmán) Villa-Gallant. Villa-Gallant se nachází v Popradu, 2,8 km od popradského zimního stadionu, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa-Gallant se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Centrum Exclusive

9,8

Apartment Centrum Exclusive

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum Exclusive. Apartment Centrum Exclusive se nachází v Popradu, 1,4 km od zimního stadionu, 300 metrů od náměstí sv. Egídia a necelý 1 km od akvaparku Aquacity. Ubytování Apartment Centrum Exclusive se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Centrum Exclusive má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Centrum Exclusive momentálně evidujeme 45 recenzí.

MBV28 Apartments

9,8

MBV28 Apartments

UbytováníMBV28 Apartments. MBV28 Apartments se nachází v Popradu, 28 km od Štrbského Plesa, a nabízí wellness balíčky. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování MBV28 Apartments se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán pod Tatrami

9,8

Apartmán pod Tatrami

UbytováníApartmán pod Tatrami. Apartmán pod Tatrami se nachází v Popradu, 29 km od Štrbského Plesa a 31 km od Dobšinské ledové jeskyně, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán pod Tatrami se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Luxury

9,8

Apartment Luxury

UbytováníApartment Luxury. Apartment Luxury se nachází v Popradu, 29 km od Štrbského Plesa, 31 km od Dobšinské ledové jeskyně a 33 km od Chodníku korunami stromů. Ubytování Apartment Luxury se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Design apartment MM

9,8

Design apartment MM

Ubytování (Apartmán) Design apartment MM. Design apartment MM se nachází v Popradu a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Design apartment MM se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Design apartment MM má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Design apartment MM momentálně evidujeme 74 recenzí.

Palace Hill Apartment 7

9,8

Palace Hill Apartment 7

Ubytování (Apartmán) Palace Hill Apartment 7. Palace Hill Apartment 7 poskytuje ubytování v centru Popradu nedaleko řady obchodů a restaurací. Využívat zde můžete neplacené parkoviště. Ubytování Palace Hill Apartment 7 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Palace Hill Apartment 7 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Palace Hill Apartment 7 momentálně evidujeme 98 recenzí.

Apartment A&B Poprad

9,8

Apartment A&B Poprad

UbytováníApartment A&B Poprad. Apartment A&B Poprad se nachází v Popradu, pouhých 32 km od promenády korunami stromů, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Apartment A&B Poprad se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartments STERN

9,8

Apartments STERN

UbytováníApartments STERN. Apartments STERN se nachází v Popradu v Prešovském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartments STERN se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Cyprianus village

9,7

Cyprianus village

Ubytování (Apartmány) Cyprianus village. Vincent Van Gogh Gallery Apartment se nachází v Popradu, do 900 metrů od zimního stadionu a 5 minut chůze od náměstí sv. Egídia. Ubytování Cyprianus village se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Centrum number 8

9,7

Apartment Centrum number 8

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum number 8. Apartment Palace Hill Nr. 8 se nachází na náměstí svatého Egídia v Popradu a nabízí ubytování s vlastním stravováním. Ubytování Apartment Centrum number 8 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Centrum number 8 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Centrum number 8 momentálně evidujeme 159 recenzí.

Mountain View Studio Apartment

9,7

Mountain View Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Mountain View Studio Apartment. Studiový apartmán Mountain View s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město se nachází v Popradu, jen 1 km od popradského zimního stadionu a 600 metrů od... Ubytování Mountain View Studio Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Mountain View Studio Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Mountain View Studio Apartment momentálně evidujeme 30 recenzí.

rodinné útulné

9,7

rodinné útulné

Ubytování (Privát) rodinné útulné. Rodinné útulné se nachází v Popradu, 3,3 km od zimního stadionu Poprad, a nabízí výhled na zahradu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování rodinné útulné se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

new KLIMT apartment High Tatras center aquacity

9,7

new KLIMT apartment High Tatras center aquacity

Ubytování (Apartmán) new KLIMT apartment High Tatras center aquacity. New KLIMT apartment High Tatras center aquacity se nachází v Popradu, 1,6 km od zimního stadionu. Ubytování new KLIMT apartment High Tatras center aquacity se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování new KLIMT apartment High Tatras center aquacity má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán new KLIMT apartment High Tatras center aquacity momentálně evidujeme 14 recenzí.

Rovná 7 Apartment

9,7

Rovná 7 Apartment

Ubytování (Apartmán) Rovná 7 Apartment. Rovná 7 Apartment se nachází v Popradu, pouze 1 km od popradského zimního stadionu a 600 metrů od akvaparku Aquacity Poprad, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Rovná 7 Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Rovná 7 Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Rovná 7 Apartment momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad

9,7

Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad

Ubytování (Apartmán) Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad. Apartmán HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad se nachází v Popradu, 2,2 km od zimního stadionu města Poprad, 1,1 km od náměstí sv. Ubytování Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad momentálně evidujeme 27 recenzí.

Apartmán West

9,7

Apartmán West

UbytováníApartmán West. Apartmán West se nachází v Popradu v Prešovském kraji a nabízí terasu. Ubytování je vzdálené 28 km od Štrbského Plesa a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán West se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Cyprianus Apatment

9,7

Cyprianus Apatment

UbytováníCyprianus Apatment. Cyprianus Apatment se nachází v Popradu, 29 km od Štrbského Plesa, 32 km od Dobšinské ledové jeskyně a 33 km od Chodníku korunami stromů. Ubytování Cyprianus Apatment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartments Centrum Hviezdoslav

9,7

Apartments Centrum Hviezdoslav

UbytováníApartments Centrum Hviezdoslav. Apartments Centrum Hviezdoslav se nachází v Popradu, pouhých 29 km od Štrbského Plesa. Ubytování Apartments Centrum Hviezdoslav se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytování ve městě Poprad

Město Poprad se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 129 hotelů a ubytování ve městě Poprad.