Hledat

Ubytování

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 Apartmán

43 Sobotské námestie, 058 01 Poprad, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302. TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází v Popradu, pouhých 800 metrů od popradského zimního stadionu, a nabízí ubytování s restaurací,... Ubytování TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 215 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

Každé ráno se zde podává italská snídaně. TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází v Popradu, pouhých 800 metrů od popradského zimního stadionu, a nabízí ubytování s restaurací, zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu se sprchou a TV s plochou obrazovkou. Egídia v Popradu. Tento apartmán sídlí v budově ze 17. Na letiště Poprad-Tatry je to 6 km. století, necelý 1 km od aquaparku Aquacity Poprad a 16 minut chůze od náměstí sv.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Restaurace
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Poprad

Apartmán Max

10

Apartmán Max

Ubytování (Apartmán) Apartmán Max. Apartmán Max se nachází v Popradu, poblíž zimního stadionu v Popradu a 1,9 km od akvaparku Aquacity Poprad. Ubytování Apartmán Max se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 947 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman in Time - Garage Parking

10

Apartman in Time - Garage Parking

Ubytování (Apartmán) Apartman in Time - Garage Parking. Apartman in Time - Garage Parking se nachází v Popradu v Prešovském kraji a nabízí balkon. Ubytování Apartman in Time - Garage Parking se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Poprad

10

Apartment Poprad

Ubytování (Apartmán) Apartment Poprad. Apartmán Poprad se nachází v Popradu, 1 km od zimního stadionu, 600 metrů od aquaparku Aquacity Poprad a 700 metrů od náměstí sv. Ubytování Apartment Poprad se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Poprad má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Apartment Poprad momentálně evidujeme 20 recenzí.

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

10

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

Ubytování (Apartmán) Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness. Tento apartmán se nachází v Popradu, 3 km od popradského zimního stadionu a 3 km od zimního stadionu Tatra. Ubytování Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Guests apartment

10

Happy Guests apartment

Ubytování (Apartmán) Happy Guests apartment. Happy Guests apartment se nachází v Popradu, 1,3 km od zimního stadionu v Popradu. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Ubytování Happy Guests apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palace Hill Princess HBO Netflix apartment

10

Palace Hill Princess HBO Netflix apartment

Ubytování (Apartmán) Palace Hill Princess HBO Netflix apartment. Palace Hill Princess HBO Netflix apartment features a balcony and is located in Poprad, within just 300 metres of Square of St. Ubytování Palace Hill Princess HBO Netflix apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalix Boutique Hotel

10

Kalix Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Kalix Boutique Hotel. Set in Poprad, 1.3 km from Poprad Ice Stadium, Kalix Boutique Hotel offers accommodation with a restaurant, free private parking and a garden. Ubytování Kalix Boutique Hotel se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát

9,9

Privát

Ubytování (Privát) Privát. Ubytování v soukromí Privát se nachází v Popradu, 1,8 km od aquacentra Aquacity Poprad a 2,3 km od náměstí sv. Ubytování Privát se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Partman

9,9

Apartman Partman

Ubytování (Apartmán) Apartman Partman. Apartman Partman se nachází na hlavním náměstí Sv. Egídia, pouhých 650 metrů od Aquacity Poprad. Ubytování Apartman Partman se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Partman má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Partman momentálně evidujeme 45 recenzí.

Aba Apartment

9,9

Aba Apartment

Ubytování (Apartmán) Aba Apartment. Aba Apartment is located in Poprad, 2.6 km from Poprad Ice Stadium, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Aba Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Aba Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Aba Apartment momentálně evidujeme 5 recenzí.

Premium Apartment Centrum

9,9

Premium Apartment Centrum

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment Centrum. Premium Apartment Centrum se nachází v Popradu, 1,4 km od zimního stadionu, necelý 1 km od aquaparku Aquacity a 200 metrů od náměstí sv. Egídia. Ubytování Premium Apartment Centrum se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Premium Apartment Centrum má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Premium Apartment Centrum momentálně evidujeme 86 recenzí.

Apartment Palace Hill 3G

9,9

Apartment Palace Hill 3G

Ubytování (Apartmán) Apartment Palace Hill 3G. Apartmán Palace Hill 3G se nachází v budově z roku 2013 v Popradu, 200 metrů od náměstí sv. Ubytování Apartment Palace Hill 3G se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Palace Hill 3G má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Palace Hill 3G momentálně evidujeme 32 recenzí.

the house

9,9

the house

Ubytování (Apartmány) the house. Providing a bar, the house is located in Poprad, not far from Poprad Ice Stadium and Square of St. Egidius in Poprad. Private parking is available on site. Ubytování the house se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203

9,9

TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203. TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203 se nachází v Popradu, pouhých 800 metrů od popradského zimního stadionu a necelý 1 km od aquaparku Aquacity... Ubytování TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 484 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Alica

9,9

Apartmán Alica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alica. Apartmán Alica se nachází v Popradu, 1,2 km od zimního stadionu v Popradu a 1,3 km od Aquacity Poprad. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Alica se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Urban

9,8

Apartmány Urban

Ubytování (Apartmány) Apartmány Urban. Apartmány Urban poskytují ubytování s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi v Popradu, kousek od zimního stadionu, aquaparku Aquacity a náměstí sv.... Ubytování Apartmány Urban se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Urban má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartmány Urban momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chess News Apartment

9,8

Chess News Apartment

Ubytování (Apartmán) Chess News Apartment. Chess News Apartment se nachází v Popradu, 1,1 km od náměstí sv. Ubytování Chess News Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sobota

9,8

Apartment Sobota

Ubytování (Apartmán) Apartment Sobota. Offering garden view, Apartment Sobota is set in Spišská Sobota , 700 metres from Poprad Ice Stadium and 10 mins from Aquacity Poprad. The property is 1. Ubytování Apartment Sobota se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Sobota má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Sobota momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment Centrum Luxury

9,8

Apartment Centrum Luxury

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum Luxury. Apartmán Centrum Luxury nabízí ubytování s kuchyní a nachází se v Popradu, 300 metrů od popradského náměstí sv. Ubytování Apartment Centrum Luxury se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Centrum Luxury má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Centrum Luxury momentálně evidujeme 29 recenzí.

APARTMENT A&D CENTRUM

9,8

APARTMENT A&D CENTRUM

Ubytování (Apartmán) APARTMENT A&D CENTRUM. APARTMENT A&D CENTRUM se nachází v Popradu, 1,4 km od zimního stadionu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na náměstí sv. Ubytování APARTMENT A&D CENTRUM se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování APARTMENT A&D CENTRUM má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán APARTMENT A&D CENTRUM momentálně evidujeme 22 recenzí.

Luna Apartment

9,8

Luna Apartment

Ubytování (Apartmán) Luna Apartment. Apartmán Luna se nachází v Popradu, 1,5 km od zimního stadionu, 700 metrů od náměstí sv. Egídia a 1,1 km od aquaparku Aquacity Poprad. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Luna Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luna Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Luna Apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

Útulný Domček

9,8

Útulný Domček

Ubytování (Prázdninový dům) Útulný Domček. Útulný Domček se nachází v Popradu, 2,9 km od zimního stadionu, a nabízí ubytování s kuchyní. 2,6 km od náměstí sv. Ubytování Útulný Domček se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 059 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Centrum Exclusive

9,8

Apartment Centrum Exclusive

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum Exclusive. Apartment Centrum Exclusive se nachází v Popradu, 1,4 km od zimního stadionu, 300 metrů od náměstí sv. Egídia a necelý 1 km od akvaparku Aquacity. Ubytování Apartment Centrum Exclusive se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Centrum Exclusive má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Centrum Exclusive momentálně evidujeme 45 recenzí.

Villa-Gallant

9,8

Villa-Gallant

Ubytování (Apartmán) Villa-Gallant. Villa-Gallant se nachází v Popradu, 2,8 km od popradského zimního stadionu, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa-Gallant se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design apartment MM

9,8

Design apartment MM

Ubytování (Apartmán) Design apartment MM. Design apartment MM se nachází v Popradu a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Design apartment MM se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Design apartment MM má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Design apartment MM momentálně evidujeme 74 recenzí.

Palace Hill Apartment 7

9,8

Palace Hill Apartment 7

Ubytování (Apartmán) Palace Hill Apartment 7. Palace Hill Apartment 7 poskytuje ubytování v centru Popradu nedaleko řady obchodů a restaurací. Využívat zde můžete neplacené parkoviště. Ubytování Palace Hill Apartment 7 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Palace Hill Apartment 7 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Palace Hill Apartment 7 momentálně evidujeme 98 recenzí.

Apartment Centrum number 8

9,7

Apartment Centrum number 8

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum number 8. Apartment Palace Hill Nr. 8 se nachází na náměstí svatého Egídia v Popradu a nabízí ubytování s vlastním stravováním. Ubytování Apartment Centrum number 8 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Centrum number 8 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Centrum number 8 momentálně evidujeme 159 recenzí.

Mountain View Studio Apartment

9,7

Mountain View Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Mountain View Studio Apartment. Studiový apartmán Mountain View s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město se nachází v Popradu, jen 1 km od popradského zimního stadionu a 600 metrů od... Ubytování Mountain View Studio Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 559 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mountain View Studio Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Mountain View Studio Apartment momentálně evidujeme 30 recenzí.

Cyprianus village

9,7

Cyprianus village

Ubytování (Apartmány) Cyprianus village. Vincent Van Gogh Gallery Apartment se nachází v Popradu, do 900 metrů od zimního stadionu a 5 minut chůze od náměstí sv. Egídia. Ubytování Cyprianus village se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

rodinné útulné

9,7

rodinné útulné

Ubytování (Privát) rodinné útulné. Rodinné útulné se nachází v Popradu, 3,3 km od zimního stadionu Poprad, a nabízí výhled na zahradu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování rodinné útulné se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rovná 7 Apartment

9,7

Rovná 7 Apartment

Ubytování (Apartmán) Rovná 7 Apartment. Rovná 7 Apartment se nachází v Popradu, pouze 1 km od popradského zimního stadionu a 600 metrů od akvaparku Aquacity Poprad, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Rovná 7 Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Rovná 7 Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Rovná 7 Apartment momentálně evidujeme 29 recenzí.

new KLIMT apartment High Tatras center aquacity

9,7

new KLIMT apartment High Tatras center aquacity

Ubytování (Apartmán) new KLIMT apartment High Tatras center aquacity. New KLIMT apartment High Tatras center aquacity se nachází v Popradu, 1,6 km od zimního stadionu. Ubytování new KLIMT apartment High Tatras center aquacity se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování new KLIMT apartment High Tatras center aquacity má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán new KLIMT apartment High Tatras center aquacity momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad

9,7

Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad

Ubytování (Apartmán) Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad. Apartmán HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad se nachází v Popradu, 2,2 km od zimního stadionu města Poprad, 1,1 km od náměstí sv. Ubytování Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad momentálně evidujeme 27 recenzí.

Guest House Tri Korunky

9,7

Guest House Tri Korunky

Ubytování (Penzion) Guest House Tri Korunky. Guest House Tri Korunky je ubytování vhodné pro rodiny. Ubytování Guest House Tri Korunky se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Tri Korunky má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Guest House Tri Korunky momentálně evidujeme 74 recenzí.

Apartmán Slnečnica

9,7

Apartmán Slnečnica

Ubytování (Privát) Apartmán Slnečnica. Apartmán Slnečnica se nachází v Popradu, 3,6 km od popradského zimního stadionu, 3,9 km od aquaparku Aquacity Poprad a 4,2 km od náměstí sv. Egídia. Ubytování Apartmán Slnečnica se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Slnečnica má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Apartmán Slnečnica momentálně evidujeme 57 recenzí.

J&K Štrba

9,7

J&K Štrba

Ubytování (Apartmán) J&K Štrba. J&K Štrba se nachází v Popradu, pouhých 17 km od popradského zimního stadionu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování J&K Štrba se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila House Family

9,7

Vila House Family

Ubytování (Penzion) Vila House Family. Vila House Family stojí na okraji Popradu, 3 km od aquaparku AQUACITY Poprad, a hostům nabízí saunu a zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Vila House Family se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila House Family má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Vila House Family momentálně evidujeme 290 recenzí.

Apartment Katka

9,6

Apartment Katka

Ubytování (Apartmán) Apartment Katka. Apartment Katka v Popradu nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 4 km od aquaparku Aquacity Poprad, 3,3 km od náměstí sv. Ubytování Apartment Katka se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Katka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Katka momentálně evidujeme 32 recenzí.

Vila Pod Bránou

9,6

Vila Pod Bránou

Ubytování (Penzion) Vila Pod Bránou. Vila Pod Bránou se nachází v Popradu, 800 metrů od zimního stadionu a za příplatek nabízí vířivku a saunu. Hosté si mohou zajít do baru. Ubytování Vila Pod Bránou se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 740 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Pod Bránou má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila Pod Bránou momentálně evidujeme 120 recenzí.

Apartment Nedela

9,6

Apartment Nedela

Ubytování (Apartmán) Apartment Nedela. Apartment Nedela is an accommodation set in the Spisska Sobota area of Poprad, a 10-minute walk from Aquacity Poprad. Free WiFi is available. Ubytování Apartment Nedela se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Nedela má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Nedela momentálně evidujeme 8 recenzí.

Vila Mirka

9,6

Vila Mirka

Ubytování (Penzion) Vila Mirka. Vila Mirka se nachází v Popradu, 4,4 km od zimního stadionu a nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a přístup na sjezdovku. Ubytování Vila Mirka se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Mirka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila Mirka momentálně evidujeme 60 recenzí.

Main Square Apartment

9,6

Main Square Apartment

Ubytování (Apartmán) Main Square Apartment. Main Square Apartment se nachází přímo na hlavním náměstí v Popradu. Ubytování Main Square Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Main Square Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Main Square Apartment momentálně evidujeme 113 recenzí.

Penzion Barborka

9,6

Penzion Barborka

Ubytování (Penzion) Penzion Barborka. Penzion Barborka se nachází v historickém centru Spišské Soboty. Ubytování Penzion Barborka se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Barborka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Barborka momentálně evidujeme 184 recenzí.

Deluxe Apartment Limba

9,6

Deluxe Apartment Limba

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Limba. Deluxe Apartment Limba se nachází v Popradu, 2,8 km od zimního stadionu a 1,7 km od náměstí sv. Egídia. Ubytování Deluxe Apartment Limba se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 919 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Deluxe Apartment Limba má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Deluxe Apartment Limba momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmán Farbička

9,6

Apartmán Farbička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Farbička. Apartmán Farbička se nachází v Popradu, 8 km od zimního stadionu. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Farbička se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Farbička má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Farbička momentálně evidujeme 11 recenzí.

APARTMENT A&D Downtown

9,6

APARTMENT A&D Downtown

Ubytování (Apartmán) APARTMENT A&D Downtown. APARTMENT A&D Downtown se nachází v Popradu, pouhých 700 metrů od popradského zimního stadionu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování APARTMENT A&D Downtown se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Mamut

9,6

Hotel Mamut

Ubytování (Hotel) Hotel Mamut. Set in Poprad, 2.7 km from Poprad Ice Stadium, Hotel Mamut offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytování Hotel Mamut se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Hanka

9,6

Apartmán Hanka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hanka. Apartmán Hanka se nachází v Popradu, pouhých 1,7 km od popradského zimního stadionu, 600 metrů od náměstí sv. Ubytování Apartmán Hanka se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Hanka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Hanka momentálně evidujeme 43 recenzí.

Penzión Harmony

9,6

Penzión Harmony

Ubytování (Penzion) Penzión Harmony. Penzión Harmony nabízí elegantní, moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi internetem a posezením. Ubytování Penzión Harmony se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Harmony má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Harmony momentálně evidujeme 290 recenzí.

Penzión Evka

9,5

Penzión Evka

Ubytování (Penzion) Penzión Evka. Penzión Evka stojí na klidném místě, jen 10 minut chůze od akvaparku Poprad Aquacity. Nabízí zahradu s grilem a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzión Evka se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Evka má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzión Evka momentálně evidujeme 259 recenzí.

Apartmánový dom Eliška

9,5

Apartmánový dom Eliška

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom Eliška. Apartmánový dom Eliška se nacházejí v Popradu, nedaleko tamního zimního stadionu i aquaparku Aquacity Poprad, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu a... Ubytování Apartmánový dom Eliška se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánový dom Eliška má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmánový dom Eliška momentálně evidujeme 77 recenzí.