Hledat

Ubytování

TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 Apartmán

43 Sobotské námestie, 058 01 Poprad, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302. TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází v Popradu, pouhých 800 metrů od popradského zimního stadionu, a nabízí ubytování s restaurací,... Ubytování TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302

Každé ráno se zde podává italská snídaně. TATRA SUITES Penzión Deforte Star View 302 se nachází v Popradu, pouhých 800 metrů od popradského zimního stadionu, a nabízí ubytování s restaurací, zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu se sprchou a TV s plochou obrazovkou. Egídia v Popradu. Tento apartmán sídlí v budově ze 17. Na letiště Poprad-Tatry je to 6 km. století, necelý 1 km od aquaparku Aquacity Poprad a 16 minut chůze od náměstí sv.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Restaurace
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Poprad

Apartmán Max

10

Apartmán Max

Ubytování (Apartmán) Apartmán Max. Apartmán Max se nachází v Popradu, poblíž zimního stadionu v Popradu a 1,9 km od akvaparku Aquacity Poprad. Ubytování Apartmán Max se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

10

Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness

Ubytování (Apartmán) Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness. Tento apartmán se nachází v Popradu, 3 km od popradského zimního stadionu a 3 km od zimního stadionu Tatra. Ubytování Tatra billetee apartmán s luxusným výhľadom na VysokéTatry a súkromným wellness se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Happy Guests apartment

10

Happy Guests apartment

Ubytování (Apartmán) Happy Guests apartment. Happy Guests apartment se nachází v Popradu, 1,3 km od zimního stadionu v Popradu. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň. Ubytování Happy Guests apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Palace Hill Princess HBO Netflix apartment

10

Palace Hill Princess HBO Netflix apartment

Ubytování (Apartmán) Palace Hill Princess HBO Netflix apartment. Palace Hill Princess HBO Netflix apartment features a balcony and is located in Poprad, within just 300 metres of Square of St. Ubytování Palace Hill Princess HBO Netflix apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Kalix Boutique Hotel

10

Kalix Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Kalix Boutique Hotel. Set in Poprad, 1.3 km from Poprad Ice Stadium, Kalix Boutique Hotel offers accommodation with a restaurant, free private parking and a garden. Ubytování Kalix Boutique Hotel se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Privát

9,9

Privát

Ubytování (Privát) Privát. Ubytování v soukromí Privát se nachází v Popradu, 1,8 km od aquacentra Aquacity Poprad a 2,3 km od náměstí sv. Ubytování Privát se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartman Partman

9,9

Apartman Partman

Ubytování (Apartmán) Apartman Partman. Apartman Partman se nachází na hlavním náměstí Sv. Egídia, pouhých 650 metrů od Aquacity Poprad. Ubytování Apartman Partman se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman Partman má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartman Partman momentálně evidujeme 45 recenzí.

Aba Apartment

9,9

Aba Apartment

Ubytování (Apartmán) Aba Apartment. Aba Apartment is located in Poprad, 2.6 km from Poprad Ice Stadium, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Aba Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Aba Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Aba Apartment momentálně evidujeme 5 recenzí.

Premium Apartment Centrum

9,9

Premium Apartment Centrum

Ubytování (Apartmán) Premium Apartment Centrum. Premium Apartment Centrum se nachází v Popradu, 1,4 km od zimního stadionu, necelý 1 km od aquaparku Aquacity a 200 metrů od náměstí sv. Egídia. Ubytování Premium Apartment Centrum se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Premium Apartment Centrum má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Premium Apartment Centrum momentálně evidujeme 86 recenzí.

the house

9,9

the house

Ubytování (Apartmány) the house. Providing a bar, the house is located in Poprad, not far from Poprad Ice Stadium and Square of St. Egidius in Poprad. Private parking is available on site. Ubytování the house se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203

9,9

TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203

Ubytování (Apartmán) TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203. TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203 se nachází v Popradu, pouhých 800 metrů od popradského zimního stadionu a necelý 1 km od aquaparku Aquacity... Ubytování TATRA SUITES Penzión Deforte Gallery 203 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Alica

9,9

Apartmán Alica

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alica. Apartmán Alica se nachází v Popradu, 1,2 km od zimního stadionu v Popradu a 1,3 km od Aquacity Poprad. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán Alica se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Urban

9,8

Apartmány Urban

Ubytování (Apartmány) Apartmány Urban. Apartmány Urban poskytují ubytování s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi v Popradu, kousek od zimního stadionu, aquaparku Aquacity a náměstí sv.... Ubytování Apartmány Urban se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmány Urban má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmány Apartmány Urban momentálně evidujeme 15 recenzí.

Útulný Domček

9,8

Útulný Domček

Ubytování (Prázdninový dům) Útulný Domček. Útulný Domček se nachází v Popradu, 2,9 km od zimního stadionu, a nabízí ubytování s kuchyní. 2,6 km od náměstí sv. Ubytování Útulný Domček se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Chess News Apartment

9,8

Chess News Apartment

Ubytování (Apartmán) Chess News Apartment. Chess News Apartment se nachází v Popradu, 1,1 km od náměstí sv. Ubytování Chess News Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Sobota

9,8

Apartment Sobota

Ubytování (Apartmán) Apartment Sobota. Offering garden view, Apartment Sobota is set in Spišská Sobota , 700 metres from Poprad Ice Stadium and 10 mins from Aquacity Poprad. The property is 1. Ubytování Apartment Sobota se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Sobota má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Sobota momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment Centrum Luxury

9,8

Apartment Centrum Luxury

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum Luxury. Apartmán Centrum Luxury nabízí ubytování s kuchyní a nachází se v Popradu, 300 metrů od popradského náměstí sv. Ubytování Apartment Centrum Luxury se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Centrum Luxury má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Centrum Luxury momentálně evidujeme 29 recenzí.

APARTMENT A&D CENTRUM

9,8

APARTMENT A&D CENTRUM

Ubytování (Apartmán) APARTMENT A&D CENTRUM. APARTMENT A&D CENTRUM se nachází v Popradu, 1,4 km od zimního stadionu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na náměstí sv. Ubytování APARTMENT A&D CENTRUM se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování APARTMENT A&D CENTRUM má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán APARTMENT A&D CENTRUM momentálně evidujeme 22 recenzí.

Luna Apartment

9,8

Luna Apartment

Ubytování (Apartmán) Luna Apartment. Apartmán Luna se nachází v Popradu, 1,5 km od zimního stadionu, 700 metrů od náměstí sv. Egídia a 1,1 km od aquaparku Aquacity Poprad. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Luna Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Luna Apartment má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Luna Apartment momentálně evidujeme 6 recenzí.

Villa-Gallant

9,8

Villa-Gallant

Ubytování (Apartmán) Villa-Gallant. Villa-Gallant se nachází v Popradu, 2,8 km od popradského zimního stadionu, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa-Gallant se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Centrum Exclusive

9,8

Apartment Centrum Exclusive

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum Exclusive. Apartment Centrum Exclusive se nachází v Popradu, 1,4 km od zimního stadionu, 300 metrů od náměstí sv. Egídia a necelý 1 km od akvaparku Aquacity. Ubytování Apartment Centrum Exclusive se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Centrum Exclusive má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Centrum Exclusive momentálně evidujeme 45 recenzí.

Design apartment MM

9,8

Design apartment MM

Ubytování (Apartmán) Design apartment MM. Design apartment MM se nachází v Popradu a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Design apartment MM se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Design apartment MM má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Design apartment MM momentálně evidujeme 74 recenzí.

Palace Hill Apartment 7

9,8

Palace Hill Apartment 7

Ubytování (Apartmán) Palace Hill Apartment 7. Palace Hill Apartment 7 poskytuje ubytování v centru Popradu nedaleko řady obchodů a restaurací. Využívat zde můžete neplacené parkoviště. Ubytování Palace Hill Apartment 7 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Palace Hill Apartment 7 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Palace Hill Apartment 7 momentálně evidujeme 98 recenzí.

Cyprianus village

9,7

Cyprianus village

Ubytování (Apartmány) Cyprianus village. Vincent Van Gogh Gallery Apartment se nachází v Popradu, do 900 metrů od zimního stadionu a 5 minut chůze od náměstí sv. Egídia. Ubytování Cyprianus village se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Centrum number 8

9,7

Apartment Centrum number 8

Ubytování (Apartmán) Apartment Centrum number 8. Apartment Palace Hill Nr. 8 se nachází na náměstí svatého Egídia v Popradu a nabízí ubytování s vlastním stravováním. Ubytování Apartment Centrum number 8 se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Centrum number 8 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Centrum number 8 momentálně evidujeme 159 recenzí.

Mountain View Studio Apartment

9,7

Mountain View Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Mountain View Studio Apartment. Studiový apartmán Mountain View s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město se nachází v Popradu, jen 1 km od popradského zimního stadionu a 600 metrů od... Ubytování Mountain View Studio Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Mountain View Studio Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Mountain View Studio Apartment momentálně evidujeme 30 recenzí.

rodinné útulné

9,7

rodinné útulné

Ubytování (Privát) rodinné útulné. Rodinné útulné se nachází v Popradu, 3,3 km od zimního stadionu Poprad, a nabízí výhled na zahradu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování rodinné útulné se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

new KLIMT apartment High Tatras center aquacity

9,7

new KLIMT apartment High Tatras center aquacity

Ubytování (Apartmán) new KLIMT apartment High Tatras center aquacity. New KLIMT apartment High Tatras center aquacity se nachází v Popradu, 1,6 km od zimního stadionu. Ubytování new KLIMT apartment High Tatras center aquacity se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování new KLIMT apartment High Tatras center aquacity má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán new KLIMT apartment High Tatras center aquacity momentálně evidujeme 14 recenzí.

Rovná 7 Apartment

9,7

Rovná 7 Apartment

Ubytování (Apartmán) Rovná 7 Apartment. Rovná 7 Apartment se nachází v Popradu, pouze 1 km od popradského zimního stadionu a 600 metrů od akvaparku Aquacity Poprad, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Rovná 7 Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Rovná 7 Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Rovná 7 Apartment momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad

9,7

Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad

Ubytování (Apartmán) Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad. Apartmán HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad se nachází v Popradu, 2,2 km od zimního stadionu města Poprad, 1,1 km od náměstí sv. Ubytování Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartman HIGHTATRAS VIEW Centrum Poprad momentálně evidujeme 27 recenzí.

J&K Štrba

9,7

J&K Štrba

Ubytování (Apartmán) J&K Štrba. J&K Štrba se nachází v Popradu, pouhých 17 km od popradského zimního stadionu, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování J&K Štrba se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Guest House Tri Korunky

9,7

Guest House Tri Korunky

Ubytování (Penzion) Guest House Tri Korunky. Guest House Tri Korunky je ubytování vhodné pro rodiny. Ubytování Guest House Tri Korunky se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Guest House Tri Korunky má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Guest House Tri Korunky momentálně evidujeme 74 recenzí.

Vila House Family

9,7

Vila House Family

Ubytování (Penzion) Vila House Family. Vila House Family stojí na okraji Popradu, 3 km od aquaparku AQUACITY Poprad, a hostům nabízí saunu a zahradu s dětským hřištěm a grilem. Ubytování Vila House Family se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila House Family má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Vila House Family momentálně evidujeme 290 recenzí.

Apartment Katka

9,6

Apartment Katka

Ubytování (Apartmán) Apartment Katka. Apartment Katka v Popradu nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 4 km od aquaparku Aquacity Poprad, 3,3 km od náměstí sv. Ubytování Apartment Katka se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Katka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Katka momentálně evidujeme 32 recenzí.

Vila Pod Bránou

9,6

Vila Pod Bránou

Ubytování (Penzion) Vila Pod Bránou. Vila Pod Bránou se nachází v Popradu, 800 metrů od zimního stadionu a za příplatek nabízí vířivku a saunu. Hosté si mohou zajít do baru. Ubytování Vila Pod Bránou se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Pod Bránou má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila Pod Bránou momentálně evidujeme 120 recenzí.

Apartment Nedela

9,6

Apartment Nedela

Ubytování (Apartmán) Apartment Nedela. Apartment Nedela is an accommodation set in the Spisska Sobota area of Poprad, a 10-minute walk from Aquacity Poprad. Free WiFi is available. Ubytování Apartment Nedela se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartment Nedela má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Nedela momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Barborka

9,6

Penzion Barborka

Ubytování (Penzion) Penzion Barborka. Penzion Barborka se nachází v historickém centru Spišské Soboty. Ubytování Penzion Barborka se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzion Barborka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Barborka momentálně evidujeme 184 recenzí.

Vila Mirka

9,6

Vila Mirka

Ubytování (Penzion) Vila Mirka. Vila Mirka se nachází v Popradu, 4,4 km od zimního stadionu a nabízí zahradu, nekuřácké pokoje, bezplatné Wi-Fi a přístup na sjezdovku. Ubytování Vila Mirka se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Vila Mirka má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Vila Mirka momentálně evidujeme 60 recenzí.

Main Square Apartment

9,6

Main Square Apartment

Ubytování (Apartmán) Main Square Apartment. Main Square Apartment se nachází přímo na hlavním náměstí v Popradu. Ubytování Main Square Apartment se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Main Square Apartment má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Main Square Apartment momentálně evidujeme 113 recenzí.

APARTMENT A&D Downtown

9,6

APARTMENT A&D Downtown

Ubytování (Apartmán) APARTMENT A&D Downtown. APARTMENT A&D Downtown se nachází v Popradu, pouhých 700 metrů od popradského zimního stadionu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování APARTMENT A&D Downtown se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Deluxe Apartment Limba

9,6

Deluxe Apartment Limba

Ubytování (Apartmán) Deluxe Apartment Limba. Deluxe Apartment Limba se nachází v Popradu, 2,8 km od zimního stadionu a 1,7 km od náměstí sv. Egídia. Ubytování Deluxe Apartment Limba se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Deluxe Apartment Limba má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Deluxe Apartment Limba momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmán Farbička

9,6

Apartmán Farbička

Ubytování (Apartmán) Apartmán Farbička. Apartmán Farbička se nachází v Popradu, 8 km od zimního stadionu. Nabízí ubytování s kuchyňským koutem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Farbička se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Farbička má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Farbička momentálně evidujeme 11 recenzí.

Hotel Mamut

9,6

Hotel Mamut

Ubytování (Hotel) Hotel Mamut. Set in Poprad, 2.7 km from Poprad Ice Stadium, Hotel Mamut offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a terrace. Ubytování Hotel Mamut se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán Hanka

9,6

Apartmán Hanka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hanka. Apartmán Hanka se nachází v Popradu, pouhých 1,7 km od popradského zimního stadionu, 600 metrů od náměstí sv. Ubytování Apartmán Hanka se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmán Hanka má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Hanka momentálně evidujeme 43 recenzí.

Penzión Harmony

9,6

Penzión Harmony

Ubytování (Penzion) Penzión Harmony. Penzión Harmony nabízí elegantní, moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi internetem a posezením. Ubytování Penzión Harmony se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Penzión Harmony má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzión Harmony momentálně evidujeme 290 recenzí.

Apartmánový dom Eliška

9,5

Apartmánový dom Eliška

Ubytování (Apartmány) Apartmánový dom Eliška. Apartmánový dom Eliška se nacházejí v Popradu, nedaleko tamního zimního stadionu i aquaparku Aquacity Poprad, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, zahradu a... Ubytování Apartmánový dom Eliška se nachází ve městě Poprad (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Apartmánový dom Eliška má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Apartmánový dom Eliška momentálně evidujeme 77 recenzí.