Hledat

Ubytování

Ubytování město Lipany

Ve městě Lipany (Slovensko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lipany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lipany

Kaštieľ Rožkovany

9,6

Kaštieľ Rožkovany

Ubytování (Penzion) Kaštieľ Rožkovany. Kaštieľ Rožkovany se nachází v obci Rožkovany, jen 3 km od Lipan. Nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Kaštieľ Rožkovany se nachází ve městě Lipany (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 228 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kaštieľ Rožkovany má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Kaštieľ Rožkovany momentálně evidujeme 25 recenzí.

Troja

8,9

Troja

Ubytování (Penzion) Troja. Troja se nachází v Lipanech, 31 km od města Krynica Zdrój. Ubytování Troja se nachází ve městě Lipany (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Troja má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Troja momentálně evidujeme 95 recenzí.

Hotel Mladosť

8

Hotel Mladosť

Ubytování (Hotel) Hotel Mladosť. Hotel Mladosť se nachází v Lipanech a nabízí terasu, bar, nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Mladosť se nachází ve městě Lipany (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Mladosť má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Mladosť momentálně evidujeme 11 recenzí.

Ubytovanie Magnolia

Ubytovanie Magnolia

Ubytování (Penzion) Ubytovanie Magnolia. Featuring a terrace and free WiFi, Ubytovanie Magnolia is located in Lipany. All units in the guest house are fitted with a flat-screen TV. Ubytování Ubytovanie Magnolia se nachází ve městě Lipany (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Katarina

Chata Katarina

Ubytování (Chata) Chata Katarina. Set in Lipany in the Prešovský kraj region, Chata Katarina has a terrace and mountain views. The property features garden views and is 34 km from Prešov. Ubytování Chata Katarina se nachází ve městě Lipany (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Katarina nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Lipany

Město Lipany se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Lipany.