Hledat

Ubytování

Ubytování město Ľubica

Ve městě Ľubica (Slovensko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ľubica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ľubica

Apartment Anna

9,8

Apartment Anna

Ubytování (Apartmán) Apartment Anna. Tento apartmán se nachází ve městě Kežmarok, v části zvané Ľubica, a nabízí terasu a zahradu. Apartmán Anna má také výhled na hory. Ubytování Apartment Anna se nachází ve městě Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Anna má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Anna momentálně evidujeme 76 recenzí.

Penzión Leibic

9,4

Penzión Leibic

Ubytování (Penzion) Penzión Leibic. Penzión Leibic nabízí ubytování se zahradou v letovisku Ľubica. Hotel má terasu a bar. Všechny pokoje jsou vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzión Leibic se nachází ve městě Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión Leibic má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzión Leibic momentálně evidujeme 17 recenzí.

Star - Starinsky

8,4

Star - Starinsky

Ubytování (Venkovský dům) Star - Starinsky. Star - Starinsky se nachází v obci Ľubica a nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Star - Starinsky se nachází ve městě Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Star - Starinsky má celkové hodnocení 8,4. Pro Venkovský dům Star - Starinsky momentálně evidujeme 10 recenzí.

Privat Zavacký

8,1

Privat Zavacký

Ubytování (Privát) Privat Zavacký. Privat Zavacký se nachází v Ľubici a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Hosté mají k dispozici sdílenou společenskou místnost. Ubytování Privat Zavacký se nachází ve městě Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Zavacký má celkové hodnocení 8,1. Pro Privát Privat Zavacký momentálně evidujeme 24 recenzí.

Villa Zachar

Villa Zachar

Ubytování (Penzion) Villa Zachar. Located in Ľubica, Villa Zachar offers a garden. The guest house provides both free WiFi and free private parking. Ubytování Villa Zachar se nachází ve městě Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

parada

parada

Ubytování (Botel) parada. Parada is set in Ľubica. The air-conditioned accommodation is 34 km from Bukowina Tatrzańska. Free private parking is available at the boat. Ubytování parada se nachází ve městě Ľubica (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ľubica

Město Ľubica se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Ľubica.