Hledat

Ubytování

Ubytování město Štôla

Ve městě Štôla (Slovensko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Štôla

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Štôla

Chata Anna

9,9

Chata Anna

Ubytování (Chata) Chata Anna. Chata Anna v obci Štôla nabízí ubytování s terasou, bezplatné Wi-Fi, přímý vstup na sjezdovku, zahradu a společný salonek. Ubytování Chata Anna se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Anna má celkové hodnocení 9,9. Pro Chata Chata Anna momentálně evidujeme 25 recenzí.

Chata Anička

9,8

Chata Anička

Ubytování (Chata) Chata Anička. Chata Anička se nachází v obci Štôla a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a terasu. Ubytování Chata Anička se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Chata Anička má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chata Anička momentálně evidujeme 36 recenzí.

Apartman Grena

9,8

Apartman Grena

Ubytování (Apartmán) Apartman Grena. Apartmán Grena´s se nachází v obci Štôla, 19 km od Tatranské Lomnice, a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a výhled do zahrady. Ubytování Apartman Grena se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Grena má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman Grena momentálně evidujeme 19 recenzí.

Mountain View Apartment

9,7

Mountain View Apartment

Ubytování (Apartmán) Mountain View Apartment. Apartmán Mountain View se nachází v obci Štôla a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a balkon. Ubytování Mountain View Apartment se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mountain View Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Mountain View Apartment momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány u Starej mamy

9,6

Apartmány u Starej mamy

Ubytování (Apartmány) Apartmány u Starej mamy. Apartmány U Starej mamy se nachází ve Štôle. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Hosté zde mají možnost přípravy vlastních jídel. Ubytování Apartmány u Starej mamy se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány u Starej mamy má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartmány u Starej mamy momentálně evidujeme 33 recenzí.

Kaskáda Apartment

9,5

Kaskáda Apartment

Ubytování (Apartmán) Kaskáda Apartment. Apartmán Kaskáda se nachází v obci Štôla a poskytuje ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tatranská Lomnica leží 19 km odtud. Ubytování Kaskáda Apartment se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Kaskáda Apartment má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Kaskáda Apartment momentálně evidujeme 41 recenzí.

Dušan

9,4

Dušan

Ubytování (Apartmány) Dušan. Dušan se nachází ve vesnici Štôla uprostřed Vysokých Tater, pouhých 15 minut jízdy od lyžařského areálu Štrbské Pleso, a nabízí apartmány s možností... Ubytování Dušan se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Dušan má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmány Dušan momentálně evidujeme 85 recenzí.

Apartmán Mary

9,4

Apartmán Mary

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mary. Apartmán Mary stojí v národním parku Vysoké Tatry v poklidné vesnici Štôla, pouhé 3 km od lázeňské osady Vyšné Hágy. Ubytování Apartmán Mary se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Mary má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmán Mary momentálně evidujeme 35 recenzí.

Vila Viktoria

9,4

Vila Viktoria

Ubytování (Penzion) Vila Viktoria. Villa Viktoria se nachází ve Štôle a nabízí bezplatné Wi-Fi. K zázemí patří zahrada a sdílený lounge. Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou... Ubytování Vila Viktoria se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Viktoria má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Vila Viktoria momentálně evidujeme 106 recenzí.

CHATKA ŠTÔLA

9,4

CHATKA ŠTÔLA

Ubytování (Chata) CHATKA ŠTÔLA. CHATKA ŠTÔLA se nachází v obci Štôla. Nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování CHATKA ŠTÔLA se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 349 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování CHATKA ŠTÔLA má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata CHATKA ŠTÔLA momentálně evidujeme 37 recenzí.

Villa Tatry Stola

9,4

Villa Tatry Stola

Ubytování (Penzion) Villa Tatry Stola. Tato nově postavená a pohodlně zařízená vila pro 17 hostů se nachází ve Vysokých Tatrách na klidném místě u lesa na kraji obce. Ubytování Villa Tatry Stola se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Tatry Stola má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Villa Tatry Stola momentálně evidujeme 86 recenzí.

Apartman David

9,4

Apartman David

Ubytování (Apartmán) Apartman David. Apartman David se nachází ve městě Štôla, 27 km od Zakopaneho. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem, Wi-Fi zdarma a výhledem na hory. Ubytování Apartman David se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman David má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman David momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartment Tina&Max

9,4

Apartment Tina&Max

Ubytování (Apartmán) Apartment Tina&Max. Apartmán Tina & Max se nachází ve vesnici Štôla uprostřed Vysokých Tater, 15 minut jízdy od lyžařských středisek, a nabízí ubytování s možností vlastního... Ubytování Apartment Tina&Max se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Tina&Max má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Tina&Max momentálně evidujeme 35 recenzí.

Apartments Penzion Štôla

9,3

Apartments Penzion Štôla

Ubytování (Apartmány) Apartments Penzion Štôla. Apartments Penzion Štôla se nachází v obci Štôla. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování Apartments Penzion Štôla se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartments Penzion Štôla má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmány Apartments Penzion Štôla momentálně evidujeme 37 recenzí.

Holiday House No. 35

9,2

Holiday House No. 35

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House No. 35. Holiday House No. 35 se nachází ve Vysokých Tatrách, jen 4 km od dálnice D1 a 5 minut pěšky od centra obce Štôla. Ubytování Holiday House No. 35 se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytování Holiday House No. 35 má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Holiday House No. 35 momentálně evidujeme 24 recenzí.

Privát Štôla

8,7

Privát Štôla

Ubytování (Penzion) Privát Štôla. Privát Štôla se nachází v obci Štôla. Nabízí zahradu, bar, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma a lyžárnu. Ubytování Privát Štôla se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Štôla má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Privát Štôla momentálně evidujeme 100 recenzí.

Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla

Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla

Ubytování (Penzion) Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla. Situated in Štôla, Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla has a garden, terrace and free WiFi. Ubytování Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Penzion Penzión Monty Ranch Vysoké Tatry Štôla nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

APARTMAN ANNA

APARTMAN ANNA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN ANNA. Situated in Štôla in the Prešovský kraj region, APARTMAN ANNA has a balcony and garden views. Ubytování APARTMAN ANNA se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 838 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata pod Gerlachom

Chata pod Gerlachom

Ubytování (Prázdninový dům) Chata pod Gerlachom. Chata pod Gerlachom is set in Štôla and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Chata pod Gerlachom se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stola.1

Apartment Stola.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Stola.1. Apartment Stola.1 is set in Štôla. The property is 15 km from Poprad and private parking is offered. Ubytování Apartment Stola.1 se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata u Sovy

Chata u Sovy

Ubytování (Chata) Chata u Sovy. Situated in Štôla, Chata u Sovy offers accommodation with access to a garden. Ubytování Chata u Sovy se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartment Stola.2

Apartment Stola.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Stola.2. Apartment Štôla.2 se nachází v obci Štôla a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartment Stola.2 se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Stola

Holiday home Stola

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Stola. Tento prázdninový dům se nachází ve městě Štôla. Nabízí výhled na hory. Prázdninový dům má 1 ložnici, TV a kuchyň s mikrovlnnou troubou i lednicí. Ubytování Holiday home Stola se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Stola nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Studio Apartment in Stola

Studio Apartment in Stola

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment in Stola. Set in Štôla in the Prešovský kraj region, Studio Apartment in Stola is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Studio Apartment in Stola se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Studio Apartment in Stola nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Mezonet Tatry

Mezonet Tatry

Ubytování (Apartmán) Mezonet Tatry. Mezonet Tatry is located in Štôla and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Mezonet Tatry se nachází ve městě Štôla (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Štôla

Město Štôla se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Štôla.