Hledat

Ubytování

Ubytování město Vrbov

Ve městě Vrbov (Slovensko) máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vrbov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vrbov

Apartman JulRich

9,7

Apartman JulRich

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman JulRich. Apartman JulRich se nachází ve Vrbově, necelý 1 km od termálního koupaliště Vrbov. Ubytování Apartman JulRich se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Menhard

9,6

Hotel Menhard

Ubytování (Hotel) Hotel Menhard. Hotel Menhard se nachází v centru obce Vrbov, 5 minut chůze od místního termálního koupaliště, a nabízí moderně zařízené pokoje s LED TV a zdarma dostupným... Ubytování Hotel Menhard se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 024 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Menhard má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Menhard momentálně evidujeme 232 recenzí.

Garni Limbový Dvor

9,5

Garni Limbový Dvor

Ubytování (Penzion) Garni Limbový Dvor. Garni Limbový Dvor se nachází v obci Vrbov, 800 metrů od termálních lázní Vrbov. Ubytování Garni Limbový Dvor se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Garni Limbový Dvor má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Garni Limbový Dvor momentálně evidujeme 121 recenzí.

Privát DaS

9,5

Privát DaS

Ubytování (Apartmán) Privát DaS. Privát DaS se nachází ve Vrbově v Prešovském kraji a má balkon a výhled na hory. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Privát DaS se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát DaS má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Privát DaS momentálně evidujeme 46 recenzí.

Privat Bartky

9,5

Privat Bartky

Ubytování (Apartmány) Privat Bartky. Privat Bartky se nachází v obci Vrbov, 1 km od termálního bazénu Vrbov, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem, lyžárnu i... Ubytování Privat Bartky se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 279 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Bartky má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmány Privat Bartky momentálně evidujeme 154 recenzí.

Privat Vrbov 23

9,4

Privat Vrbov 23

Ubytování (Privát) Privat Vrbov 23. Privat Vrbov 23 se nachází ve Vrbově, nedaleko termálního koupaliště. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Privat Vrbov 23 se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Vrbov 23 má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Privat Vrbov 23 momentálně evidujeme 136 recenzí.

Privát Orim

9,3

Privát Orim

Ubytování (Privát) Privát Orim. Privát Orim se nachází ve Vrbově a nabízí ubytování s TV, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Privát Orim se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 691 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Orim má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Privát Orim momentálně evidujeme 121 recenzí.

Žltý dom Vrbov

9,3

Žltý dom Vrbov

Ubytování (Privát) Žltý dom Vrbov. Žltý dom Vrbov se nachází v obci Vrbov, 1 km od místního termálního koupaliště, a nabízí ubytování v soukromí se zahradou, grilem, terasou, lyžárnou a... Ubytování Žltý dom Vrbov se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Žltý dom Vrbov má celkové hodnocení 9,3. Pro Privát Žltý dom Vrbov momentálně evidujeme 56 recenzí.

Privat Julia

9,3

Privat Julia

Ubytování (Penzion) Privat Julia. Privat Julia se těší klidné poloze 500 metrů od termálních lázní ve Vrbově a může se pochlubit dobře udržovanou zahradou s grilem a posezením. Ubytování Privat Julia se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat Julia má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Privat Julia momentálně evidujeme 70 recenzí.

U Katky

9,2

U Katky

Ubytování (Bed and breakfast) U Katky. U Katky se nachází asi 1 km od termálního koupaliště ve Vrbově. Nabízí bar, gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Wi-Fi je zdarma. Ubytování U Katky se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Katky má celkové hodnocení 9,2. Pro Bed and breakfast U Katky momentálně evidujeme 5 recenzí.

Privat 261 Vrbov

9,1

Privat 261 Vrbov

Ubytování (Privát) Privat 261 Vrbov. Privát 261 Vrbov je situován v obci Vrbov a nabízí ubytování v soukromí, zahradu s grilem, terasu, společnou kuchyň s možností vlastního stravování,... Ubytování Privat 261 Vrbov se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat 261 Vrbov má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Privat 261 Vrbov momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmánový dom Magda

9

Apartmánový dom Magda

Ubytování (Apartmán) Apartmánový dom Magda. Apartmánový dom Magda se nachází v obci Vrbov, pouhých 700 metrů od termálního koupaliště Vrbov. Ubytování Apartmánový dom Magda se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privát Migáč

8,9

Privát Migáč

Ubytování (Privát) Privát Migáč. Privát Migáč se nachází v obci Vrbov, jen 700 metrů od hlavního vchodu do termálního parku ve Vrbově. Ubytování Privát Migáč se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privát Migáč má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Privát Migáč momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzión *Mária VRBOV 213

8,8

Penzión *Mária VRBOV 213

Ubytování (Penzion) Penzión *Mária VRBOV 213. Penzión *Mária VRBOV 213 se nachází v obci Vrbov, 500 metrů od termálního koupaliště Vrbov, a nabízí zahradu, bar a výhled do zahrady. Ubytování Penzión *Mária VRBOV 213 se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzión *Mária VRBOV 213 má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzión *Mária VRBOV 213 momentálně evidujeme 57 recenzí.

Penzion Paťko Vrbov

8,1

Penzion Paťko Vrbov

Ubytování (Penzion) Penzion Paťko Vrbov. Penzion Paťko Vrbov se nachází ve Vrbově, 600 metrů od místního termálního koupaliště, a nabízí ubytování se sdíleným obývacím prostorem, společnou... Ubytování Penzion Paťko Vrbov se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Paťko Vrbov má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Penzion Paťko Vrbov momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmánový dom Magda

Apartmánový dom Magda

Ubytování (Privát) Apartmánový dom Magda. Set in Vrbov, near Vrbov Thermal Pool, Apartmánový dom Magda features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. Ubytování Apartmánový dom Magda se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Privát Apartmánový dom Magda nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Privát JOZEF

Privát JOZEF

Ubytování (Privát) Privát JOZEF. Featuring a garden and a terrace, Privát JOZEF is situated in Vrbov, not far from Vrbov Thermal Pool. Ubytování Privát JOZEF se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj).

apartmánový dom Magda

apartmánový dom Magda

Ubytování (Apartmán) apartmánový dom Magda. Apartmánový dom Magda is a property located in Vrbov near Vrbov Thermal Pool. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 19 km from the apartment. Ubytování apartmánový dom Magda se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Alexander

Apartmány Alexander

Ubytování (Apartmány) Apartmány Alexander. Located in Vrbov in the Prešovský kraj region, Apartmány Alexander has a terrace. Ubytování Apartmány Alexander se nachází ve městě Vrbov (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Vrbov

Město Vrbov se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě Vrbov.