Hledat

Ubytování

Ubytování město Spišský Štvrtok

Ve městě Spišský Štvrtok (Slovensko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Spišský Štvrtok

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Spišský Štvrtok

Studio Katka

9,7

Studio Katka

Ubytování (Privát) Studio Katka. Studio Katka se nachází ve Spišském Štvrtku v Prešovském kraji a hostům nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Katka se nachází ve městě Spišský Štvrtok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio Katka má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Studio Katka momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartment Tomáš Jendrál

9,6

Apartment Tomáš Jendrál

Ubytování (Apartmány) Apartment Tomáš Jendrál. Apartment Tomáš Jendrál se nachází mezi 2 národními parky, Slovenským rájem a Tatranským národním parkem. Ubytování Apartment Tomáš Jendrál se nachází ve městě Spišský Štvrtok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Tomáš Jendrál má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmány Apartment Tomáš Jendrál momentálně evidujeme 78 recenzí.

Natali penzion

8,5

Natali penzion

Ubytování (Penzion) Natali penzion. Natali penzion se nachází v obci Spišský Štvrtok a nabízí terasu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. V penzionu Natali se podávají kontinentální... Ubytování Natali penzion se nachází ve městě Spišský Štvrtok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Natali penzion má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Natali penzion momentálně evidujeme 10 recenzí.

Restaurant and Pension Stenly

8,3

Restaurant and Pension Stenly

Ubytování (Penzion) Restaurant and Pension Stenly. Restaurant a Pension Stenly se nachází mezi národními parky Vysoké Tatry a Slovenský ráj, ve vesnici Spišský Štvrtok. Ubytování Restaurant and Pension Stenly se nachází ve městě Spišský Štvrtok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Restaurant and Pension Stenly má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Restaurant and Pension Stenly momentálně evidujeme 66 recenzí.

Vila Hugo

Vila Hugo

Ubytování (Vila) Vila Hugo. Situated in Spišský Štvrtok in the Prešovský kraj region, Vila Hugo features a garden. The property has mountain views and is 19 km from Poprad. Ubytování Vila Hugo se nachází ve městě Spišský Štvrtok (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Vila Vila Hugo nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování ve městě Spišský Štvrtok

Město Spišský Štvrtok se nachází na území země Slovensko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Spišský Štvrtok.