Hledat

Ubytování

Domaša - Eva rekreačna chata Apartmán

RO Domaša-Eva, 094 05 Holčíkovce, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Domaša - Eva rekreačna chata. Domaša - Eva rekreačná chata se nachází v Holčíkovcích v Prešovském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Domaša - Eva rekreačna chata se nachází ve městě Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytování Domaša - Eva rekreačna chata

Domaša - Eva rekreačná chata stojí 35 km od Prešova a 50 km od Cisne. Domaša - Eva rekreačná chata se nachází v Holčíkovcích v Prešovském kraji a nabízí zahradu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 47 km od Košic a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také terasa. Apartmán má 1 ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu se sprchou. Na mezinárodní letiště Košice je to 52 km.

Jiná ubytování ve městě Holčíkovce

Apartmány Doma

9,1

Apartmány Doma

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmány Doma. Apartmány Doma se nachází v Holčíkovcích a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Doma se nachází ve městě Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Chata Domaša - Monika

Chata Domaša - Monika

Ubytování (Chata) Chata Domaša - Monika. Chata Domaša - Monika is located in Holčíkovce and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Chata Domaša - Monika se nachází ve městě Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj). Pro Chata Chata Domaša - Monika nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.