Hledat

Ubytování

Domaša - Eva rekreačna chata Apartmán

RO Domaša-Eva, 094 05 Holčíkovce, Slovensko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Domaša - Eva rekreačna chata. Domaša - Eva rekreačná chata se nachází v Holčíkovcích v Prešovském kraji a nabízí zahradu. Ubytování Domaša - Eva rekreačna chata se nachází ve městě Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Domaša - Eva rekreačna chata

Domaša - Eva rekreačná chata stojí 35 km od Prešova a 50 km od Cisne. Domaša - Eva rekreačná chata se nachází v Holčíkovcích v Prešovském kraji a nabízí zahradu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 47 km od Košic a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také terasa. Apartmán má 1 ložnici, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 1 koupelnu se sprchou. Na mezinárodní letiště Košice je to 52 km.

Jiná ubytování ve městě Holčíkovce

Hotel Zátoka

9,3

Hotel Zátoka

Ubytování (Hotel) Hotel Zátoka. Facing the beachfront in Holčíkovce, Hotel Zátoka has a restaurant and a bar. Ubytování Hotel Zátoka se nachází ve městě Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmány Doma

9,1

Apartmány Doma

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmány Doma. Apartmány Doma se nachází v Holčíkovcích a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Doma se nachází ve městě Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chata Domaša - Monika

Chata Domaša - Monika

Ubytování (Chata) Chata Domaša - Monika. Chata Domaša - Monika is located in Holčíkovce and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytování Chata Domaša - Monika se nachází ve městě Holčíkovce (Slovensko - Prešovský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chata Domaša - Monika nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.